Przepisy Piotra Kucharskiego

  Przepisy Piotra Kucharskiego

  W kuchni Dzień Dobry TVN Piotr Kucharski przygotował pyszną, wolno pieczoną karkówkę. Można ją wykorzystać do tradycyjnego obiadu lub do kolejnych dań, np. kanapki lub burrito. Sprawdź, jak ją przyrządzić i cieszyć się pysznym, aromatycznym mięsem.

  Pyszne i lekkie ciasto z rabarbarem z masą migdałową - to pomysł na ciasto rabarbalove Piotra Kucharskiego. Wiosna to idealny moment, aby wykorzystać tę roślinę w swoich potrawach. Sprawdź przepis i ciesz się wyśmienitym smakiem domowego ciasta jak z cukierni.

  Wiosna to sezon na różne młode warzywa, w tym kapustę. W kuchni Dzień Dobry TVN Piotr Kucharski przygotował kapustę à la bolognese. To pyszne danie w sam raz na obiad, nie tylko od święta. Sprawdź jego przepis.

  W kuchni Dzień Dobry TVN Piotr Kucharski zaprezentował swoje przepisy na dania z serami pleśniowymi. Sprawdź, jak przygotować wiosenne grzanki z jajecznicą i serem, botwinkową z niebieskim serem, perliczkę w sosie serowym i wytrawne serowe ciasteczka. 

  W kuchni Dzień Dobry TVN, Piotr Kucharski przygotował portugalskie pyszności, w tym własny przepis na Pastel de nata. Czym zajadają się w Portugalii? Sprawdź, jak przygotować ciasteczka z ciasta francuskiego. 

  Bolo de caco to placek z kuchni portugalskiej, tradycyjnie przygotowywany na płaskiej płycie z bazaltowego kamienia. W kuchni Dzień Dobry TVN przygotował go Piotr Kucharski. Przygotował też inne portugalskie pyszności. Sprawdź jego przepis. 

  Caldo verde to popularna zupa z tradycyjnej kuchni portugalskiej. W Dzień Dobry TVN przygotował ją Piotr Kucharski, który wrócił z podróży z Madery. Sprawdź, jak przygotować z jego przepisu caldo verde. 

  Piotr Kucharski przekonuje, że kuchnia polska też może być zdrowa i lekka. Swoje przepisy opiera na założeniach diety śródziemnomorskiej, uznawanej za jedną z najzdrowszych. Do przygotowania dań wykorzystuje łatwo dostępne produkty, które znamy i lubimy. Czym jest kuchnia śródziemnopolska? Poznaj przepisy na paprykarz szczeciński z prażoną ciecierzycą, pieczony schab z pieczarkami i porem oraz łososia z piekarnika z marynowanymi ogórkami.

  Ser żółty to stały lokator większości lodówek. Często wykorzystywany do klasycznych kanapek, ale też jako dodatek do wielu dań. I choć te najbardziej klasyczne wydania nie tracą na popularności, coraz więcej osób poszukuje nowych, niebanalnych przepisów na dania z serem w roli głównej. W kuchni Dzień Dobry TVN przygotował je Piotr Kucharski.