Styl życia

    Styl życia

    Herbata to jeden z najpopularniejszych napojów, a wiele osób spożywa go każdego dnia. Istnieje wiele jej odmian, lecz do najbardziej znanych należy zielona, czerwona i czarna. Każda z rodzajów charakteryzuje się nie tylko innym kolorem, ale również zapachem czy smakiem. Czy picie herbaty jest zdrowe? Którą odmianę wybrać? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

    Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt, jakie możemy celebrować. 26 maja to ważna data w naszym kalendarzu. Jednak data obchodów Dnia Matki zależy od kraju, w którym jest świętowany - w Polsce z tej okazji mamy otrzymują od dzieci własnoręcznie wykonane laurki, prezenty, kwiaty, słodycze i różne upominki.

    Małgorzata Wojtyniak na co dzień pracuje na uniwersytecie, a po godzinach działa jako wolontariuszka. Gdy wybuchła wojna w Ukrainie, od razu ruszyła z pomocą. Dziś możemy ją spotkać na jednej z hal, w której przebywa tysiące osób uciekających przed inwazją rosyjską. – Przez ostatnie trzy tygodnie docierali do nas uchodźcy, którzy jakimś cudem wydostali się z rejonów wojennych - mówi w cyklu "Siła jest kobietą".