Kuba Wojewódzki

  Kuba Wojewódzki

  Kuba Wojewódzki doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę swoich fanów. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował szokujące zdjęcie. Wszystko jednak wskazuje na to, że w ten sposób spełniło się marzenie legendarnego gospodarza kultowego talk show.

  Widzowie TVN będą mogli stać się detektywami i rozpocząć wspaniałą zabawę w zgadywanie, kto kryje się pod oszałamiającymi kostiumami. Tożsamość zamaskowanych, śpiewających postaci to pilnie strzeżona tajemnica. Kuba Wojewódzki i Michał Meyer podzielili się swoimi wrażeniami w programie Dzień Dobry TVN. Śledztwo rozpocznie się w sobotę 5 marca o godz. 20:00 w TVN!

  Jak co tydzień, na kanapach w programie Kuby Wojewódzkiego zasiądą nowi goście. “To zdjęcie jest tak piękne, że nie wymaga podpisu” napisał dziennikarz pod zdjęciem na Instagramie. Aktor i gwiazda estrady już 2 listopada na antenie TVN. Internauci nie kryją, że na takie połączenie czekali od dawna. 

  Co tydzień, na kanapach w programie Kuby Wojewódzkiego zasiadają nowi goście. Internauci nie kryją zadowolenia. Długo czekali na tak wybuchowe połączenie. Już 9 listopada na antenie TVN gośćmi dziennikarza będą Jan Błachowicz oraz Paulina Gałązka. Gospodarz show zapowiedział w mediach społecznościowych, jak będzie wyglądała rozmowa.

  Marcin Dubiel, influencer i twórca treści internetowych, od niedawna bierze udział w walkach Fame MMA. W programie "Kuba Wojewódzki" opowie, jak zmieniło się jego życie i spotka się z aktorem, Mateuszem Damięckim. Na Instagramie Kuba Wojewódzki opublikował zapowiedź odcinka, który na antenie TVN pojawi się 19 października o 22:30.