Kuba Wojewódzki

  "Bo jestem z tobą szczęśliwa".

  Kuba Wojewódzki nie zwalnia tempa, dlatego w najnowszym sezonie zaprosił do swojego talk show... byłą dziewczynę. Anna Mucha nie dała się przegadać prowadzącemu.

  - Coraz bardziej mi się podoba, czekam, aż wykona jakiś ruch - wspominała pisarka.

  Sprawdź, który odcinek miał największą widownię.

  Kuba Wojewódzki nie przestaje zaskakiwać, dzięki czemu jego widownia ciągle może liczyć na ogromne dawki emocji. Tym razem zaprosił do swojego studia ukochaną aktorkę wszystkich Polaków oraz dziennikarza-showmana. Domyślacie się o kogo chodzi?

  - Zapowiada się ciekawie - komentują w sieci widzowie.

  Co wydarzyło się w programie?

  Odcinek z nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN" zobaczymy 6 września na antenie TVN.

  Dziennikarz od lat gromadzi rzeszę widzów przed ekranami TVN.

  Kuba Wojewódzki zyskał przydomek "króla TVN-u" za sprawą popularności talk-show sygnowanego jego własnym nazwiskiem. Dzięki ciętemu językowi oraz charyzmie, którą wyróżnia się od początku kariery, stał się jedną z najbardziej opiniotwórczych gwiazd. Jak wyglądała jego droga na szczyt?

  Olivier Janiak podzielił się ze swoimi obserwatorami wspomnieniem z sesji zdjęciowej w towarzystwie gwiazd. Pod postem pojawiły się sentymentalne komentarze fanów i pytania o to kiedy skład ze zdjęcia wyda płytę. Co przedstawia fotografia?

  Kuba Wojewódzki w dniu swoich 59. urodzin opublikował w mediach społecznościowych fotografię z niemowlakiem. - Niewiele z tego pamiętam, ale nigdy tego nie zapomnę - napisał dziennikarz. Pod postem posypały się liczne gratulacje i życzenia.

  Remigiusz Mróz zdradził, czy związek z Katarzyną Bondą był zbudowany na prawdziwym uczuciu.

  Przed nami kolejny odcinek talk-show. Kto zasiądzie na kanapie?

  Blanka Lipińska gościła w talk-show Kuby Wojewódzkiego. Ich rozmowy toczyły się wokół tematyki seksualnej i twórczości pisarki. Nie zabrakło też bardziej osobistych pytań. Co autorka popularnego erotyku powiedziała o Aleksandrze Baronie?

  Przed nami kolejny odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego. Na kanapach zasiądą goście, którzy mają liczne grono fanów, czyli Blanka Lipińska, autorka "365 dni" oraz raper donGURALesko. Co będzie tematem przewodnim ich rozmów? Czym nas zaskoczą?

  "Najpiękniejsza kobieta świata i najpłodniejszy pisarz świata". O kim mowa?

  "Mask Singer" odsłania przed widzami kolejne karty. Do gry dołączy Tatiana Okupnik, która pomoże detektywom w zdemaskowaniu uczestników. Zapowiada się wyjątkowo gorący półfinał.

  Sprawdź, kto zasiądzie na słynnej kanapie.

  Miłośnicy programu "Kuba Wojewódzki" z całą pewnością nie mogą narzekać na nudę. Gospodarz popularnego show troszczy się o to, by widzowie co tydzień mieli szansę wysłuchać nad wyraz ciekawych i inspirujących rozmów. Tym razem zaprosił do dyskusji aktora Jana Englerta i rapera Szczyla.

  Marcin Prokop odgadł od razu.

  Kuba Wojewódzki doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę swoich fanów. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikował szokujące zdjęcie. Wszystko jednak wskazuje na to, że w ten sposób spełniło się marzenie legendarnego gospodarza kultowego talk show.

  To on zdemaskuje kolejną postać?

  Czy był to przytyk w kierunku Karoliny Piotrowskiej? Czy może rzeczywiście prowadzący zaszedł mu za skórę?

  Karolina Korwin Piotrowska po 18 latach ponownie zasiadła na słynnych kanapach Kuby Wojewódzkiego. Czego dotyczył wywiad?

  Życie uczuciowe Kuby Wojewódzkiego od lat budzi emocje. Dziennikarz nie zdradza wprost, co dzieje się w jego czterech ścianach. Najnowsze zdjęcie zelektryzowało fanów. Plaża, romantyczny spacer, czułe objęcia i wzniosły opis - czyżby Kuba Wojewódzki znowu się zakochał?

  "Zrobiłam bardzo duży błąd".

  Kuba Wojewódzki zaprosił na słynną kanapę aktorów serialu BrzydUla, spotkanie było benefisem kultowej i bardzo lubianej przez widzów produkcji. Co o swoich rolach, planie i losach bohaterów powiedzieli zaproszeni Julia Kamińska, Małgorzata Socha, Katarzyna Ankudowicz, oraz Mariusz Zaniewski i Łukasz Garlicki?

  "Stanąłeś w obronie swojej kobiety".

  Widzowie TVN będą mogli stać się detektywami i rozpocząć wspaniałą zabawę w zgadywanie, kto kryje się pod oszałamiającymi kostiumami. Tożsamość zamaskowanych, śpiewających postaci to pilnie strzeżona tajemnica. Kuba Wojewódzki i Michał Meyer podzielili się swoimi wrażeniami w programie Dzień Dobry TVN. Śledztwo rozpocznie się w sobotę 5 marca o godz. 20:00 w TVN!