Ślub od pierwszego wejrzenia

    Ślub od pierwszego wejrzenia

    Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" od blisko dwóch miesięcy cieszą się urokami rodzicielstwa. W styczniu 2022 roku na świat przyszła ich córeczka, Antosia. Dumni rodzice chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorami zdjęciami pociechy. Tym razem w mediach społecznościowych pojawił się rodzinny kadr, upamiętniający pierwsze spotkanie dziewczynki z prababcią.

    Julia Gołębiowska zyskała popularność dzięki udziałowi w szóstej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Piękna blondynka z Ostrołęki od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochana i niebawem rozwiedzie się z partnerem przydzielonym jej w ramach telewizyjnego eksperymentu. W szczerym wywiadzie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl uczestniczka popularnego show opowiedziała o swoim nowym związku.

    Joanna Lazar jest "świeżo upieczoną mamą". Bohaterka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowiła sprawić niespodziankę swoim fanom. Na koncie celebrytki w mediach społecznościowych pojawiło się urocze zdjęcie z córką. Na pierwszej fotografii jeden szczegół przykuwa uwagę.