Ślub od pierwszego wejrzenia

  Ślub od pierwszego wejrzenia

  Izabela Juszczak i Kamil Węgrzyn byli uczestnikami 5. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia". Spośród trzech par to właśnie oni wydawali się najlepiej dobrani. Nikogo więc nie zdziwiło, że po programie tylko ich małżeństwo przetrwało. Byli szczęśliwi i jeszcze niedawno mówili w mediach o wspólnej przyszłości. Teraz Iza poinformowała o rozstaniu.

  Agnieszka Łyczakowska-Janik brała udział w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci znaleźli dla niej męża z którym do dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo. Co więcej, para spodziewa się pierwszego dziecka. Ostatnio na swoim Instagramie Aga zamieściła zdjęcie, które opatrzyła podpisem: "Pełnia szczęścia". Wśród komentujących znalazł się także wpis jej ukochanego – Wojtka. 

  Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oprócz nowych znajomości zdobyli także popularność. Niestety, nie zawsze ma to pozytywne skutki, o czym przekonała się Izabela Juszczak, która brała udział w 5. edycji programu. Ostatnio kobieta poinformowała swoich fanów, że została okradziona. "Uświadomiłam sobie, że ktoś ukradł mi wizerunek i się nim posługuje" – wyznała Iza.

  Karol i Laura, uczestnicy 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostali parą, choć eksperci dobrali im innych partnerów. Początkowo starali się unikać rozgłosu i nie chcieli publicznie opowiadać o łączącym ich uczuciu, ale obecnie dzielą się swoim szczęściem na Instagramie. Ostatnio Karol pochwalił się w sieci zdjęciem z ukochaną, przy okazji zdradzając, że mija dokładnie rok odkąd, za sprawą programu, jego życie całkowicie się zmieniło.

  Karol Maciesz, uczestnik 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", nie stworzył pary z wybraną dla niego żoną, ale mimo to nie żałuje udziału w eksperymencie. Choć jego małżeństwo nie przetrwało, to dzięki programowi poznał swoją obecną partnerkę, Laurę. Karol pochwalił się w sieci fotografią, na której na drugim planie można dostrzec jego ukochaną. Fani nie ukrywają, że bardzo im kibicują.