Ślub od pierwszego wejrzenia

  Martyna Końca - znana widzom z udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" - właśnie została mamą. Celebrytka radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Katarzyna Zięciak z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Jaki jest efekt metamorfozy?

  Kultowy program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wraca na antenę. 8. sezon telewizyjnego eksperymentu przyniesie wiele zwrotów akcji i porywów serca. Szóstka singli otrzyma od ekspertów szansę na odnalezienie swojej drugiej połówki.

  Zbliża się 8. sezon telewizyjnego hitu. Kiedy premiera na antenie TVN?

  "W czterech literach Wam się poprzewracało".

  Anita i Adrian mają za sobą cztery lata związku i są rodzicami Jerzyka i Bianki. Pojechaliśmy do nich z kamerą, by dowiedzieć się, co u nich słychać i jak z perspektywy czasu wspominają swój udział w programie. 

  Jacek Wojciechowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oświadczył się ukochanej. W najnowszym wywiadzie opowiedział o okolicznościach zaręczyn oraz o reakcji partnerki. Czy stresował się przygotowaniami?

  Martyna Końca, uczestniczka 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", pochwaliła się dużym osiągnięciem. Jeszcze przed narodzinami syna udało się jej zakończyć kolejny etap edukacji i zdobyć nowy zawód.

  Łukasz Kuchta z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformował fanów o przełomowym momencie w jego życiu.

  Anita i Adrian to jedna z par, która powiedziała sobie "tak" w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo przetrwało program i od czterech lat tworzy szczęśliwy związek. Para niedawno przeprowadziła się do Krakowa. Jak się urządziła? Ich mieszkanie odwiedziła dziennikarka serwisu Dzień Dobry TVN, Karolina Kalatzi.

  Ich droga do rodzicielstwa nie była prosta.

  Agata Ząbczyk z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odnalazła miłość swojego życia i po raz drugi wyszła za mąż. Pokazała nam niepublikowane wcześniej zdjęcia z wesela.

  Po nieudanym związku z Kamilem rozpoczęła nowy etap.

  Uczestniczka programu spodziewa się pierwszego dziecka.

  Jak się prezentowali? Zobacz zdjęcia.

  Paweł Olejnik był uczestnikiem 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć małżeństwo z Katarzyną Zięciak nie przetrwało, to jednak nie był zbyt długo sam. Już od roku jest w szczęśliwym związku.

  W najnowszym poście na Instagramie para pochwaliła się relacją z chrztu świętego ich synka Mieszka.

  Uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" przed rozwodem zorganizowały imprezę w sukniach ślubnych. W najnowszym wywiadzie Agnieszka Miezianko opowiedziała o szczegółach spotkania, relacji z tajemniczym Sebastianem oraz o tym, czy Kamil ma nową partnerkę.

  Agnieszka i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się tuż po zakończeniu programu, ale ich losy nadal śledzą fani popularnego show. Byli małżonkowie udzieli także kilku wywiadów, w których opowiedzieli o małżeństwie i życiu po jego zakończeniu. Niedawno Kamil został poproszony o wypowiedź na temat swojego związku z Agą. Jak z perspektywy czasu patrzy na ich rozstanie?

  Urządziły spotkanie i każda włożyła białą suknię, w której wystąpiła w programie. Z jakiej okazji?

  27-latek postanowił skomentować zachowanie fanów na swoim Instastory.

  Agnieszka Antosik spodziewa się dziecka. Uczestniczka drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" radosną informację przekazała za pośrednictwem Instagrama, publikując wyjątkowe zdjęcie. Pod postem posypały się liczne gratulacje.

  Zobacz, kto otrzymał najwięcej głosów.

  Małżeństwo Doroty i Piotra budziło wiele emocji. Ostatecznie para postanowiła zakończyć swój związek. Teraz uczestniczka przerwała milczenie. - Zrozumiałam, że chcę odpuścić - czytamy w jej najnowszym poście.

  Agnieszka z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy podzieliła się swoimi wrażeniami z udziału w telewizyjnym eksperymencie. Podsumowała małżeństwo z Kamilem i wyznała, jakie popełniła błędy w ich relacji.

  Kamil i Agnieszka byli najsilniejszą parą 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani programu byli przekonani, że ich małżeństwo przetrwa próbę czasu. Niestety, związek zakończył się, ponieważ Kamil nic nie poczuł do swojej żony. Teraz tłumaczy, jakie były okoliczności rozstania. Wyznał też, czy ma już nową partnerkę.

  W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazało się, że choć Piotr i Dorota w dniu decyzji ogłosili, że zostają w małżeństwie, to kilka tygodni później postanowili zdjąć obrączki. Jak potoczyła się ich historia poza kamerami?

  Za nami finał 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Trzy pary zdecydowały, czy chcą wytrwać w małżeństwach, czy jednak wolą się rozwieść. Po miesiącu kamery programu powróciły do uczestników, by sprawdzić, jak potoczyły się ich losy.

  Agnieszka i Wojciech ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kilka miesięcy temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Ich córka Antosia rośnie jak na drożdżach, a dumna mama nie może uwierzyć, że czas tak szybko leci.

  Martyna Końca wzięła udział w 3. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć małżeństwo zawarte w telewizyjnym eksperymencie nie przetrwało, to uczestniczka nie zamknęła serca na miłość.