Znaki zodiaku

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpocznie dzień w znaku Bliźniąt, ale późnym wieczorem po godzinie 23:16 przejdzie do znaku Raka. Sprawdź horoskop na czwartek, 4 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzień spędzimy pod wrażeniem kwadratury Merkurego i Urana, która sprawi, że będziemy czuli się zaskoczeni, zmuszeni do zmiany planów i elastycznego podejścia do wielu spraw. Dzisiaj układy na niebie będą przewracać ustalenia i plany do góry nogami. Przygotujmy się na niespodzianki.

  Jaki jest horoskop na listopad dla wszystkich znaków zodiaku? Przed Nami okres transformacji i czas refleksji. Pamięć o drogich sercu osobach, które odeszły od zawsze wpisana jest w krajobraz listopada. Dzień Wszystkich Świętych i przychodzący po nim Dzień Zaduszny znane jako popularne Święto Zmarłych było znane od zarania dziejów i na naszych terenach, zanim przyszło tu chrześcijaństwo było obchodzone jako Dziady. Ten miesiąc w niektórych rejonach Polski bywa zwany ,,smutanem’’. Nic dziwnego, ponieważ listopad rzeczywiście uchodzi za najtrudniejszy i najsmutniejszy miesiąc.

  Wiedza ukryta w astrologii może okazać cenną wskazówką dla kobiet, które pragną dowiedzieć się czegoś więcej na temat swojego wybranka. Nawet jeśli nie traktujemy horoskopów zbyt poważnie, warto wykorzystać je jako podpowiedź, pozwalającą ustalić konkretne cechy osobowości mężczyzny. Do każdego znaku zodiaku przypisane są szczególne zachowania czy upodobania. Jak data urodzenia kształtuje charakter panów?

  8 w numerologii. Liczba ta symbolizuje osobę ambitną, która wytrwale dąży do osiągnięcia kolejnych celów. Czasami należy jednak być ostrożnym, gdyż może wyznawać zasadę "po trupach do celu". Lepiej unikać konfrontacji z takim przeciwnikiem.

  Sierpień to miesiąc ujawniania naszych prawdziwych talentów. Na niebie panuje znak królewskiej fazy zodiaku, czyli Lwa. To czas odzyskiwania mocy i czerpania z życia pełnymi garściami. Będziemy chcieli celebrować ten czas i zapragniemy działać na pełnych obrotach. Oto horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku na sierpień 2021 r.

  Przed Nami niebieska Pełnia Księżyca, czyli druga z serii Pełni w znaku Wodnika. Ten dzień będzie wyjątkowy, jeśli tylko pozwolimy nowym, świeżym energiom na dobre rozgościć się w Naszym życiu. Dzisiaj możemy wpadać na genialne pomysły i zaskakiwać samych siebie. To dzień reform i rewolucji, dzisiaj będziemy przestawiać meble, robić totalne zmiany w grafiku i snuć plany o wielkiej transformacji w życiu. Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 22 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  W sobotę 24.07 nad ranem uściśliła się lipcowa pełnia Księżyca, która zwana jest Burzowym Księżycem. Jeśli weźmiemy pod uwagę pogodę za oknem, nietrudno się domyślić, że nasi przodkowie powiązali pełnię Księżyca występującą o tej porze roku z nasilającymi się opadami i burzami. Nie inaczej będzie tym razem. Synoptycy ponownie ostrzegają przed zbliżającym się gradobiciem i intensywnymi wyładowaniami atmosferycznymi. Księżyc Gromów w zupełności zasłużył sobie na swoją ludową nazwę, o czym pewnie szybko się przekonamy.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przebywa w znaku Wagi. Zobacz horoskop dzienny na sobotę, 17 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Rozpoczniemy dzień z pewnym entuzjazmem i będziemy nastawieni na czerpanie z życia pełnymi garściami. Rzecz jasna nie w samotności. Pierwsza kwadra Srebrnego Globu, czyli faza najsilniejszego wzrostu, która nastąpi o godzinie 12:10 zachęca Nas do robienia zabiegów pielęgnacyjnych, odżywczych i nawilżających. Wieczorem nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Skorpiona i staniemy się nieco bardziej podejrzliwi i nastawieni na spędzanie czasu na terenie, który dobrze znamy.

  Słońce przebywa w znaku Raka. Księżyc zacznie dzień w znaku Lwa, ale po godzinie 10:20 przesunie się do pracowitego znaku Panny. Jeśli mamy coś ważnego do zrobienia, załatwmy to około południa, będziemy wtedy rzetelni i skupieni na swoich obowiązkach. Im więcej godzin będzie pokazywał zegar, tym bardziej nasza uwaga nakieruje się na sprawy partnerskie i sercowe. Poznaj horoskop dzienny na wtorek, 13 lipca.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Merkury, który zmienił znak i przebywa w pierwszych stopniach fazy Raka utworzy na niebie przynoszący szczęście trygon z największą planetą naszego układu, czyli z Jowiszem. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 12 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Trygon odbędzie się w znakach żywiołu wodnego Rak – Ryby i to właśnie przedstawiciele tych faz zodiaku mogą liczyć na największe profity. Poniedziałek będzie obfitował w wiele dobrych emocji. Randki i spotkania we dwoje udadzą się nad wyraz dobrze.

  Słońce przebywa w znaku Raka. Nasz naturalny satelita również rozpocznie dzień w znaku Raka, ale po godzinie 2.20 przejdzie do znaku Lwa. Księżyc zachęci Nas do intensywnego działania i rozpędzenia smutków, które nazbierały się w trakcie Nowiu poprzez aktywność ruchową. Ciekawski i szybki Merkury, również zmienia znak zodiaku z Bliźniąt na fazę Raka, co uczyni Nas bardziej empatycznymi. Dzięki wzrostowi Księżyca po Nowiu od niedzieli większość zodiaku czeka powrót imprezowania i uruchomienie wielu kontaktów.

  Nad ranem dojdzie na niebie do Nowiu Księżyca w znaku Raka. Zarówno Słońce, jak i Księżyc przebywają w tej samej fazie zodiaku, w związku z czym ani wieczorem, ani w nocy nie zobaczymy Srebrnego Globu. Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 10 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzisiaj będziemy załatwiać sprawy rodzinne, starać się załagodzić konflikty z przeszłości i wsłuchiwać się w swoje emocje. To trudny dzień dla układu pokarmowego, możemy uskarżać się na niestrawność lub bóle żołądka na tle nerwowym.

  Horoskop dla panny dotyczy osób urodzonych pomiędzy 23 sierpnia a 22 września. Ich żywiołem jest ziemia, a planetą Merkury. Jak przedstawia się ich horoskop dzienny i tygodniowy? Co mówi horoskop dla samotnych panien?

  Osoby urodzone w roku Kozy wyróżniają się ogromnym spokojem, ostrożnością i dobrym sercem. Interesują się muzyką i sztuką, często mają wrodzone predyspozycje w tym kierunku. Koza w horoskopie chińskim jest czasami przedstawiana jako osoba naiwna i łatwowierna, tym samym podatna na oszustwa. Niemniej jednak w życiu towarzyszy jej szczęście, dzięki któremu złe rzeczy rzadko ją spotykają. Znak chiński występuje w dwóch nazwach – jako Koza lub Owca. Wynika to z podobieństwa tych zwierząt i ich łagodnego usposobienia.

  Strzelec jest znakiem osób urodzonych pomiędzy 23 listopada a 21 grudnia. Charakteryzuje ich silny temperament, żywiołowość i energiczność. Lubią przygody i długie podróże. Horoskop dla strzelca zawiera informacje na temat jego predyspozycji i upodobań. W prognozach na dziś, czy na jutro nie znajdziemy jednak odpowiedzi na nurtujące nas pytania – jakie są nasze wrodzone cechy, z jakim znakiem warto wchodzić w związki, jak będzie kształtować się nasza kariera? Dostarcza ich horoskop urodzeniowy, który jest znacznie bardziej precyzyjny niż dzienny, tygodniowy, a nawet roczny.

  Osoby spod znaku Ryb urodziły się pomiędzy 20 lutego a 20 marca. Cechą, która w największym stopniu odzwierciedla ich charakter jest wrażliwość. Ryby posiadają bardzo dobrze rozwiniętą empatię, a ich horoskop na dziś, na jutro i kolejne dni, obfituje zwykle w wydarzenia związane z pomocą drugiemu człowiekowi. Ich altruizm niestety niejednokrotnie obraca się przeciwko nim samym.

  Chiński znak zodiaku Pies to istny wulkan energii, który sprowadza wesołość wszędzie tam, gdzie się pojawi. W życiu zawsze stara się być uczciwy, zarówno w stosunku do siebie, jak i swojego otoczenia. Co jeszcze możemy wywnioskować na podstawie jego daty urodzenia?

  Małpa to chiński znak zodiaku. Osoby, które urodziły się w roku małpy posiadają niezwykły urok osobisty. Są towarzyskie, zabawne, a ponadto obdarzone magnetyczną osobowością - dosłownie każdy chce przebywać w ich otoczeniu. Trzeba jednak zachować ostrożność, gdyż osoby te potrafią być wyjątkowo przebiegłe.

  Temat relacji międzyludzkich od wieków stanowił obiekt zainteresowania wielu osób. Odpowiedzi na pytania dotyczące idealnego partnera poszukiwano w gwiazdach, kartach i wróżbach. Horoskop miłosny cieszy się niegasnącą popularnością również dziś. Miesięczny, tygodniowy, a nawet dzienny – możemy wybierać spośród wielu rodzajów. Jak przedstawiają się prognozy dla poszczególnych znaków zodiaku? Czy Waga stworzy związek z rybami, a Lew będzie szczęśliwy z Baranem?

  System astrologiczny wywodzący się z Chin w wielu aspektach odbiega od znanego nam systemu zachodniego. Horoskop chiński opiera się na kalendarzu księżycowym. Z tego też powodu data wyznaczająca początek Nowego Roku jest ruchoma i przypada na przełom stycznia i lutego, dokładnie na dzień, w którym Słońce znajduje się w koniunkcji z Księżycem. Jak funkcjonuje horoskop partnerski? Czy chiński znak pokrywa się z zachodnim znakiem zodiaku?

  Chcąc poznać nasze losy i najbliższą przyszłość, najczęściej korzystamy z zachodniego systemu astrologicznego. Większość osób zna bowiem swój znak zodiaku. Tymczasem chiński system jest równie ciekawy i dostarcza wielu interesujących informacji na nasz temat. Pora zgłębić jego tajniki.

  Niezwykle energiczny, niezależny, z głową pełną szalonych pomysłów – tak w skrócie prezentuje się Koń w horoskopie chińskim. Według wschodnich wierzeń, cechy człowieka stanowią odzwierciedlenie cech zwierzęcia, które symbolizuje ich znak zodiaku. Czym jeszcze charakteryzuje się chiński Koń?

  System astrologiczny, wywodzący się z Chin, jest całkowicie odmienny od znanego nam systemu zachodniego. Jeden cykl trwa 12 lat, dodatkowo dzieląc się na miesiące. Bawół jest znakiem osób urodzonych w latach 1913, 1925, 1937, 1949 i tak co kolejne 12 lat, aż do 2009 roku. O tym, jakie są jego cechy charakterystyczne, można przeczytać poniżej.

  Osoby spod znaku Barana urodziły się między 21 marca a 19 kwietnia. Ich żywiołem jest ogień, a planetą Mars – rzymski bóg wojny. Ten znak zodiaku należy do jednego z najsilniejszych. Charakteryzuje go nieugięty charakter, którym z jednej strony może zdziałać wiele dobrego, z drugiej jednak wpakować się w niezłe tarapaty.