Katarzyna Sokołowska jest spod znaku Ryb. Kto jeszcze spośród gwiazd TVN?

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska jest spod znaku Ryb. Kto jeszcze spośród gwiazd TVN?
Źródło: mwmedia
19 lutego Słońce przechodzi do znaku Ryb i pozostanie tam do 20 marca. Osoby urodzone pod tym znakiem znane są z dużej wrażliwości, empatii oraz ufności wobec innych. Romantyczne i twórcze, chętnie wyciągają pomocną dłoń. W ramach Grupy TVN zodiakalnych Ryb nie brakuje – to m.in. Katarzyna Sokołowska, Dorota Wellman oraz Dawid Woliński.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Przedstawiciele Ryb wśród osobistości związanych z Grupą TVN to m.in. Ewa Chodakowska (współprowadząca program "Razem odNowa"), Dorota Wellman (gospodyni "Dzień Dobry TVN"), Malwina Wędzikowska (prowadząca show "The Traitors. Zdrajcy"), Klaudia El Dursi (gospodyni reality-show "Hotel Paradise"), a także Kasia Sokołowska i Dawid Woliński, doskonale znani z programu "Top Model". Do grona Ryb należą też Kazimierz Mazur, czyli Kamil Hoffer z serialu "Na Wspólnej" oraz Aleksandra Popławska, komisarz Agnieszka Polkowska z serialu "Szadź".

Charakterystyka znaku Ryby

Przedstawiciele znaku Ryb znani są z tego, że podchodzą do innych z dużą otwartością, luzem i łagodnością. Często kierują się intuicją, są emocjonalni i empatyczni. Zwykle zależy im na tym, by ludzie czuli się dobrze w ich towarzystwie i z uwagą ich słuchają. Ryby są romantyczne i marzycielskie, niekiedy żyją z głową w chmurach. Swojej wyobraźni oraz kreatywności często dają upust, angażując się w różnego rodzaju projekty kreatywne oraz działalność artystyczną.

Katarzyna Sokołowska i Dawid Woliński to para znana z "Top Model"

Kasia Sokołowska urodziła się 23 lutego 1973 r. To znana reżyserka i choreografka pokazów mody, uchodzi za świetnie zorganizowaną profesjonalistkę. To, jak poważnie podchodzi do swoich obowiązków, widać również w programie "Top Model", gdzie od lat pełni funkcję jurorki. Jej uwagi względem uczestników są bardzo konkretne i szczere, jednak zawsze odnosi się do nich z dużą życzliwością i zaraża innych pozytywną energią. W 2019 r., wraz z Dawidem Wolińskim, gwiazda wzięła też udział w kampanii "Podaruj Misia", czego efektem był piękny projekt stroju dla Misia Kasi.

Projektant mody Dawid Woliński urodził się 12 marca 1977 r. Jak na Rybę przystało, bardzo chętnie angażuje się w działalność charytatywną. Za swoje zasługi na tym polu, a konkretnie wspieranie domu dziecka z rodzinnego Włocławka, juror "Top Model" został nagrodzony odznaczeniem państwowym. W rozmowie z "Co za Tydzień" przyznał, że zareagował na to wyróżnienie bardzo emocjonalnie – podczas ceremonii wręczenia medalu od marszałka uronił kilka łez. Dodał też, że jego zdaniem "uważność na innych to jest właśnie spełnienie samego siebie".

Dorota Wellman - prowadząca "Dzień Dobry TVN"

Dorota Wellman urodziła się 2 marca 1961 r. Wielu osobom może kojarzyć się z ogromnym dystansem do siebie oraz niezwykłym poczuciem humoru. Niejednokrotnie udowodniła jednak również wielką wrażliwość i ciepły stosunek do innych. Jakiś czas temu głośno było o tym, że przekazała na cele charytatywne ogromną kwotę – łącznie 500 tys. zł – z wynagrodzenia, jakie otrzymała za udział w dwóch kampaniach reklamowych.

Zobacz też:

Autor: Dominika Reszke

Źródło: tvn.pl, cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości