Siódmy sezon "Hotelu Paradise" właśnie dobiegł końca. Po wielu tygodniach miłosnych intryg o zwycięstwo walczyli Kornelia i Jacek oraz Justyna i Roch. Która para zwyciężyła? Czy na ścieżce lojalności ktoś rzucił złotą kulą?
Trwa finałowy tydzień 7. sezonu "Hotelu Paradise". W 47. odcinku programu jedna z par opuściła rajską wyspę. Poznaliśmy też duety, które zawalczą o ostateczne zwycięstwo i staną przed wyborem - pieniądze lub wielka miłość.
Rozpoczął się finałowy tydzień "Hotelu Paradise 7". W programie pozostali Krzysiek i Tori, Paweł i Oliwia, Jacek i Kori oraz Roch i Justyna. W 45. odcinku reality show pożegnaliśmy kolejną parę. Co wydarzyło się w ostatnim "Hotelu Paradise"?
"Hotel Paradise" to format, który nie przestaje zaskakiwać widzów. Nie inaczej było i tym razem. W ubiegłych odcinkach, po pożegnaniu niektórych uczestników, emocje nadal nie opadły, a wręcz przeciwnie. Tym razem większość wczasowiczów zostało singlami, a jeden z nich zgarnął złoty immunitet. Co wydarzyło się w ostatnich odcinkach "HP 7"?
Do programu powróciła trójka singli. Przygoda w raju dla każdego z nich zakończyła się zbyt wcześnie, dlatego otrzymali szansę, by znów stanąć do gry o miłość i pieniądze.
Widzowie, którzy zasiadają przed ekranami, aby obejrzeć "Hotel Paradise", na pewno trochę lepiej znoszą nadchodzącą jesień. Na tropikalnej kolumbijskiej plaży nadal świeci upale słońce, a temperatura w programie sięga zenitu, kiedy wśród uczestników pojawia się piękna prowadząca Klaudia El Dursi. Oglądający z zapartym tchem śledzą jej zmysłowe kreacje.
Klaudia El Dursi to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN. Modelka szturmem podbiła polski show-biznes, a w mediach społecznościowych zjednała sobie rzeszę fanów. Gwiazda regularnie dzieli się z nimi różnymi chwilami ze swojego życia. Tym razem wróciła wspomnieniami do wieczorów spędzonych na Kolumbii.
W poniedziałek, 16 października pisaliśmy o Klaudii El Dursi, a także o Ewie Drzyzdze, która pokazała mamę. Nie zabrakło także informacji o stanie zdrowia Kazika Staszewskiego, który właśnie opuścił szpital, a także o członku grupy "Ich Troje", który poszedł na studia. O czym jeszcze pisaliśmy?
Klaudia El Dursi to idealny przykład na to, że programy telewizyjne to świetna trampolina do kariery i wielu wyjątkowych projektów. Po uczestnictwie w "Top Model" dostała szansę sprawdzenia się jako prowadząca "Hotel Paradise", a widzowie ją pokochali. Jaka jest poza rajską wyspą? O tym opowiedziała w cyklu "Intymne rozmowy".
Przed mieszkańcami "Hotelu Paradise" czas trudnych wyborów. Jacek otrzymał tajemniczą skrzynkę, której zawartość zaważy o losie pozostałych uczestników show. Przed Wiktorią - również trudna decyzja. Co się wydarzy w 20. odcinku "Hotelu Paradise"?