Klaudia El Dursi

  Zbliża się kolejne Rajskie Rozdanie. Tym razem jedna z dziewczyn opuści program.

  Najpierw uczestnicy spotkają się na Pandorze, a później poznają nowego singla.

  Co się wydarzy w kolejnym odcinku?

  Uczestnicy "Hotelu Paradise" wreszcie zakopią wojenny topór. Kłótnie ustąpią miejsca koleżeńskiej współpracy. Najpierw dziewczyny i chłopaki zmierzą się w bitwie na artystyczne talenty, a później przeniosą widzów na Dziki Zachód. Monika będzie miała władzę nad Grzegorzem i zacznie wydawać mu polecenia. Jej życzenia okażą się zaskakujące.

  Do uczestników "Hotelu Paradise" dołączyła nowa uczestniczka. Piękna blondynka o imieniu Magda od pierwszego wejrzenia spodobała się chłopakom.

  Po odejściu Piotra z "Hotelu Paradise" w rajskiej willi zapanuje chaos. Kłótnia o to, kto ma spać w którym pokoju będzie dopiero preludium do wielkiej awantury.

  Prawie połowa rodziców w Polsce decyduje się na dawanie kieszonkowego dzieciom.

  Uczestnicy przygotowują się do Rajskiego Rozdania.

  Losy uczestników "Hotelu Paradise" są przewrotne. Mieszkańcy rajskiej willi będą musieli podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji.

  To dobry czas dla dziewczyn, ponieważ do programu wejdzie kolejny nowy uczestnik. Co jeszcze się wydarzy?

  W najnowszym odcinku "Hotelu Paradise" panowie będą musieli się wykazać siłą mięśni i wytrzymałością. Ten, który przegra, odczuje konsekwencje na własnej skórze.

  Nowy tydzień w "Hotelu Paradise" zwiastuje wielkie zmiany, a mieszkańcy rajskiej willi czekają na wejście nowych singli. Hania od kilku dni skarży się na złe samopoczucie. Noc po Rajskim Rozdaniu będzie dla niej bardzo ciężka. Uczestnicy wezmą udział w imprezie na plaży. Tam będzie czekać na nich wyjątkowa niespodzianka.

  Nadchodzi Rajskie Rozdanie.

  Kłótnie mocno dały się uczestnikom we znaki, dlatego teraz chcą w zgodzie dotrwać do Rajskiego Rozdania.

  W 13. odcinku "Hotelu Paradise" negatywne emocje wezmę górę. Wieczorna impreza w rajskiej willi wymknie się spod kontroli. Co się wydarzy?

  Pan Lektor, którego głos słyszą fani programu "Hotel Paradise", to jedna z najbardziej lubianych postaci show. Jego komentarze są zawsze trafne i potrafią naprawdę rozbawić. Teraz w trakcie rozmowy z Klaudią El Dursi pokazał swoją twarz. Gdzie można zobaczyć wywiad?

  W "Hotelu Paradise" pojawiła się nowa uczestniczka. Piękna blondynka może niejednemu chłopakowi zawrócić w głowie. Kim jest i jak wygląda?

  Dojdzie do poważnej wymiany zdań.

  Uczestnicy zmierzą się z trudnymi pytaniami podczas emocjonującej Pandory. Grzegorz i Szahira będą mieli sobie sporo do wyjaśnienia. Co jeszcze wydarzy się w 9. odcinku programu?

  W "Hotelu Paradise" czas płynie bardzo szybko. Zbliża się kolejne Rajskie Rozdanie, podczas którego jedna z pań pożegna się z programem. Co się wydarzy w 8. odcinku?

  Kim jest polski "Aquaman"?

  Uczestnicy powoli zaczynają rozumieć, że pobyt w rajskim hotelu to nie są beztroskie wakacje. Na horyzoncie pojawił się nowy, tajemniczy singiel, który może zmienić układ sił w programie.

  W drugim odcinku 6. sezonu "Hotelu Paradise" uczestnicy po raz pierwszy połączyli się w pary. Jedna z dziewczyn została singielką. Czy wpadnie jej w oko nowy przystojniak?

  Uczestnicy 6. edycji "Hotelu Paradise" rozgościli się w panamskiej willi. Po wieczornej imprezie i pierwszej nocy w programie przyjdzie czas na podjęcie ważnych decyzji.

  Po wakacyjnej przerwie na antenę TVN7 powraca "Hotel Paradise". W 6. edycji show nie zabraknie wielkich emocji, o czym przekonamy się już od pierwszego odcinka. Co się wydarzy?

  Już 29 sierpnia na antenie TVN7 odbędzie się premiera 6. sezonu programu "Hotel Paradise".

  W poniedziałek, 29 sierpnia na antenę TVN7 wróci "Hotel Paradise". Szóstą edycję popularnego programu poprowadzi niezawodna Klaudia El Dursi. Sprawdź, co wydarzy się w pierwszym odcinku.

  Już niebawem na antenie TVN7 wystartuje 6. edycja "Hotelu Paradise". Spragnieni miłości single trafią do raju, w którym pod czujnym okiem kamer będą nawiązywać romantyczne relacje i przyjaźnie.

  Wysportowane ciało i wyraźnie zarysowany sześciopak zaimponowały fanom.

  Miłośnicy programu "Hotel Paradise" mają powody do radości. Popularny format wraca na antenę TVN7, by ponownie rozbudzić w widzach szereg niezastąpionych emocji.