Uwaga TVN

    Uwaga TVN

    Prywatne ośrodki dla seniorów mają być gwarancją godnej starości. Niestety w przypadku pensjonariuszy, do których dotarli reporterzy programu "Uwaga! TVN", wyobrażenie o zapewnionej przez zakład opiece było jednak bardzo dalekie od rzeczywistości. Pan Władysław po kilku miesiącach pobytu w prywatnym domu seniora zdecydował się przerwać milczenie i opowiedzieć, czego doświadczył.

    W jednym z podradomskich mieszkań dochodzi do szokujących zdarzeń. 18-letni chłopak wyzywa sąsiadów, atakuje dziadków i wyrzuca przedmioty przez okno, a wszystko to pokazuje w sieci. W jego sprawie kilkukrotnie interweniowała policja. Czy nastolatkowi i jego rodzinie uda się pomóc? Sprawie postanowili przyjrzeć się reporterzy programu Uwaga! TVN.

    Jesienią ubiegłego roku na drodze między Jezioranami a Barczewem na Warmii sportowy mercedes prowadzony przez znanego łódzkiego adwokata zderzył się czołowo z audi, którym jechały dwie starsze kobiety. Obie zginęły na miejscu. Niedługo potem prawnik opublikował szokujące nagranie, w którym mówił, że "to była konfrontacja bezpiecznego samochodu z trumną na kółkach". Bliscy ofiar od kilku miesięcy czekają na ustalenie, czy ponosi on winę za spowodowanie tragicznego wypadku. Jak przebiega śledztwo w tej sprawie? Przyjrzeli się jej reporterzy programu "Uwaga! TVN".