40 kontra 20

  Kim jest uczestnik programu?

  Mamy złą wiadomość dla fanów programu "40 kontra 20". Kinga Zapadka i Robert Kochanek nie są już razem. - Nasza relacja sporo mnie kosztowała pod względem emocjonalnym - opisuje w rozmowie z dziendobry.tvn.pl finalistka show.

  Kinga Zapadka i Robert Kochanek dostarczają swoim fanom sporych emocji. Brak wspólnych zdjęć i chwilowa medialna cisza sprawiły, że wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy zakochani są jeszcze razem. Skontaktowaliśmy się z Kingą, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

  Beata Dethloff zdobyła popularność dzięki udziałowi w randkowym show TVN7 "40 kontra 20". W programie często opowiadała o swoich córkach. Wyznała, co jest dla niej najważniejsze w wychowywaniu dorastających dziewczyn, dla których mama stanowi wzór do naśladowania.

  W programie "40 kontra 20" Kinga Zapadka i Robert Kochanek stworzyli burzliwą relację. Po wielu wzlotach i upadkach, ostatecznie wrócili do Polski jako para. Po emisji finału show wciąż udowadniają, że ich związek ma się świetnie.

  Związek Roberta Kochanka i Kingi Zapadki z "40 kontra 20" wzbudził wiele emocji. Widzowie programu nie spodziewali się takie obrotu zdarzeń. Choć show skończyło się jakiś czas temu, wszystko wskazuje na to, że zakochani każdego dnia darzą się coraz większym uczuciem. W sieci zarówno były tancerz, jak i 25-latka dzielą się uroczymi zdjęciami.

  Choć Linda z programu "40 kontra 20" była typowana na faworytkę do serca Roberta Kochanka, ten odrzucił ją tuż przed finałem, bo wydawała mu się "zbyt krystaliczna". Nie załamało to jednak dziewczyny, która znalazła sobie nowego partnera.

  Program "40 kontra 20" dobiegł końca. W finale dowiedzieliśmy się, że Robert Kochanek ostatecznie postanowił związać się z 25-letnią Kingą Zapadką. W mediach społecznościowych tancerz zamieścił wspólne zdjęcie z dziewczyną, a fani podsumowali: "Pięknie razem wyglądacie".

  Wielki finał programu "40 kontra 20" za nami. Na ten moment z niecierpliwością czekali wszyscy widzowie. Wreszcie wiadomo, które panie zwyciężyły program i zostały wybrankami Roberta i Bartka. Czy uczucia, które zrodziły się w telewizyjnym show, przetrwały w prawdziwym życiu?

  Bartosz Andrzejczak pojawił się w programie "40 kontra 20", aby przeżyć przygodę. Nie spodziewał się, że spotka w nim także kobietę, z którą będzie chciał spędzać każdą wolną chwilę. Na swoim profilu na Instagramie opublikował właśnie pierwsze po finale show zdjęcie z Patrycją.

  Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji randkowego show "40 kontra 20". Przez wiele tygodni piękne dwudziestolatki i czterdziestolatki zabiegały o względy dwóch przystojnych singli - Roberta i Bartka. Wreszcie nadszedł czas, by panowie podjęli ostateczne decyzje. Wiemy, które panie wygrały program!

  Program "40 kontra 20" dobiega końca. Przed widzami wielki finał, w którym 43-letni Robert Kochanek i 24-letni Bartosz Andrzejczak mają wybrać swoje drugie połówki. Przystojni single wystąpili w Dzień Dobry TVN i podsumowali swoją przygodę w posiadłości na greckiej wyspie.

  Program "40 kontra 20" towarzyszył nam przez całe wakacje. Finał coraz bliżej, a jego bohaterowie zyskują coraz większą popularność. Jak Kamila zareagowała, gdy w sieci pojawiły się jej zdjęcia sprzed lat? Czy poddawała się zabiegom poprawiającym urodę?

  Kolejny dzień finałowego tygodnia i kolejna eliminacja. Po odejściu Lindy, w programie "40 kontra 20" emocje biorą górę. Teraz już żadna z pań nie może być pewna swojej przyszłości. Robert i Bartek znów staną przed trudnym wyborem. Która z uczestniczek będzie musiała opuścić grecką willę?

  Im bliżej finału, tym emocje, oczekiwania, ale również rozczarowania, są coraz większe. Decyzją Roberta z programu odpadła Linda, która do tej pory była jedną z trzech faworytek 43-letniego singla. Uczestniczki nie mogą się pogodzić z jej odejściem. Najbardziej cierpi Iza, jej mama, która do tej pory rywalizowała z córką o względy Kochanka.

  Finałowy tydzień programu "40 kontra 20" obfituje w wielkie emocje. Każdego dnia z programem żegnają się kolejne uczestniczki. Tym razem z willi odejdzie jedna z pań, która była typowana na zwyciężczynię show. Jej eliminacja zszokuje wszystkich.

  Czasu na przekonanie do siebie kawalerów jest coraz mniej. Już niedługo finał "40 kontra 20", dlatego atmosfera na greckiej wyspie jest coraz bardziej napięta. Przed nami kolejna eliminacja. Która z pań tym razem będzie musiała wrócić do domu?

  Dalia była mocną zawodniczką w show "40 kontra 20". Interesował się nią zarówno Bartek, jak i Robert, więc była sporym zagrożeniem dla pozostałych uczestniczek. Na kilka dni przed finałem została jednak wytypowana do opuszczenia greckiej willi. Jak się poczuła, gdy Robert ocalił Kingę, a nie ją?

  Program "40 kontra 20" wchodzi w końcową fazę, więc finałowy tydzień obfituje w wiele emocji. Nadszedł czas na kolejną eliminację. Joannie rzutem na taśmę udało się zdobyć immunitet, dlatego w grupie zagrożonych pozostały Kinga i Dalia. Która z nich opuści program? A może obie będą musiały pożegnać się z grecką willą?

  Nad uczestniczkami "40 kontra 20" zawisły ciemne chmury. Zbliża się kolejna eliminacja, a trzy panie znalazły się w grupie zagrożonych. By utrzymać dotychczasową pozycję w programie, będą musiały zmierzyć się ze sobą w kulinarnej konkurencji. Atmosfera w kuchni stanie się na tyle gęsta, że będzie można ją kroić nożem.

  W programie "40 kontra 20" uczestniczki zaciekle rywalizują o względy Roberta i Bartka. Ta, która zostanie zabrana na romantyczną randkę, jest narażona na nieprzychylne komentarze ze strony zazdrosnych koleżanek. Oliwy do ognia doda Ceremonia Chaosu. Jedna z dwudziestek usłyszy na swój temat kilka gorzkich słów.

  W show "40 kontra 20" kobiety coraz śmielej zbliżają się do przystojnych singli. Zabawa w parodiowanie innych, tylko z pozoru wprowadzi pozytywną atmosferę w willi. Niektórzy uczestnicy będą mogli przejrzeć się niczym w krzywym zwierciadle i przekonać, jak są postrzegani przez grupę. Czy to wywoła nowe konflikty?

  Robert Kochanek w rozmowie z uczestniczkami "40 kontra 20" dociekał, dlaczego kobiety dobrowolnie wybierają samotność. Odpowiedzi nie były jednoznaczne. Jednak w trakcie dyskusji, Beata Dethloff opowiedziała o swojej trudnej historii.

  Im bliżej finału, tym atmosfera w greckiej willi staje się coraz gęstsza. Uczestniczki rywalizują o względy przystojnych singli. Przed Bartkiem i Robertem czas decyzji. To od nich zależy, która z pięknych pań zostanie wyeliminowana z dalszej rozgrywki.

  W 30. odcinku programu "40 kontra 20" Robert Kochanek będzie pokazywał swoje największe atuty - zaprosi dziewczęta na lekcję tańca. Czy wszystkim spodobało się to w równym stopniu? Której z uczestniczek Robert zaimponował najbardziej?

  Ceremonia Chaosu w "40 konta 20" jest zapowiedzią kolejnych wielkich emocji. Tym razem do niemałego spięcia dojdzie między Pati a Dalią. Słysząc wymianę zdań między nimi, pozostałe uczestniczki będą w szoku. Czy to początek wojny między paniami?

  W randkowym show "40 kontra 20" strategiczna gra o względy panów zaczyna mieszać się z prawdziwymi uczuciami. Przystojni single mają już swoje faworytki, ale pojawienie się nowej uczestniczki może zniszczyć dotychczasowy układ sił. Komu piękna blondynka bardziej wpadnie w oko i kto będzie o nią najbardziej zazdrosny?

  Galimatias w relacjach uczestników "40 kontra 20" wciąż trwa. Kinga przeszła z willi na glamping, ale nie przestaje przypominać o sobie Robertowi. W 27. odcinku powie mu szczerze, co czuje, gdy on zbliża się do pozostałych dziewczyn.

  Marlena Kosiec w programie "40 kontra 20" była uważana za jedną z najbardziej pozytywnych postaci. Swoim radosnym sposobem bycia szybko ujęła Roberta Kochanka. Początkowo mieli wiele wspólnych tematów do rozmów i spędzali razem czas, ale później uczestniczka wycofała się z walki o jego względy. Wyznała nam, dlaczego tak zrobiła.

  Marlena Kosiec, gwiazda programu "40 kontra 20", jest położną i pracuje w szpitalu. Obawiała się, że osoby z jej zawodowego kręgu, nie będą przychylnie nastawione do jej udziału w telewizyjnym show. W rozmowie z nami przyznała, że po emisji pierwszych odcinków szybko zmienili o niej zdanie.