Noworoczne wyzwanie Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN

Trening Anny Lewandowskiej, część 1

Ruszyło noworoczne wyzwanie Anny Lewandowskiej w Dzień Dobry TVN. To doskonały moment, żeby zadbać o swoją sylwetkę. W specjalnie przygotowanym dla naszych widzów treningu gwiazda fitnessu pokazała ćwiczenia, które wzmacniają całe ciało. Aktywność oczywiście rozpoczęła się od rozgrzewki. Dołącz do "Healthy & Active"! Zobacz pierwszą odsłonę treningu.

Trening Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska rozpoczęła trening od rozgrzewki. Wykonujemy lekki trucht, pamiętając o pracy ramion. Następnie przechodzimy do ćwiczenia o nazwie skip, później w lekkim rozkroku wykonujemy krążenie ramion w przód i w tył, ich rotację i unoszenie. Na koniec przeskoki z nogi na nogę i krążenie kolan.

- Przygotowałam dla was cztery bloki treningowe, po cztery ćwiczenia. Każdy blok wykonaj w dwóch seriach, a każde ćwiczenie wykonuj przez 30 sekund - tłumaczyła trenerka.

Do treningu potrzebna jest taśma oporowa, ale ćwiczenia są przygotowane tak, że możemy je wykonywać bez niej.

Anna Lewandowska i jej noworoczne wyzwanie

W czterech blokach ćwiczeń Anna Lewandowska pokazała, jak za pomocą treningu wzmocnić całe ciało. Przygotowała opcje dla osób początkujących oraz zaawansowanych. Warto pamiętać o oddychaniu i dopasowaniu intensywności do swojego poziomu.

Anna Lewandowska w trakcie treningu udziela wskazówek dotyczących prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Pokazuje także alternatywę dla osób, które borykają się z problemami np. z odcinkiem lędźwiowym.

- Po treningu właściwym nie zapominamy o części końcowej, jaką jest stretching - podkreśliła.

Cały trening dostępny jest w materiale wideo.

"Healthy & Active"

Dołącz do noworocznego wyzwania z Anną Lewandowską i Dzień Dobry TVN! Pokaż nam, jak ćwiczysz i wprowadzasz zdrowe nawyki, wrzucając na swoje social media filmiki lub zdjęcia z hasztagiem #pogodnitvn. Być może to Ciebie odwiedzimy z kamerą! Treningi i porady znajdziesz na naszej stronie dziendobry.tvn.pl

Regulamin castingu Health & Active
Klauzula Informacyjna do castingu Health & Active

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN