Tygodniowy

  Tygodniowy

  Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na 16-22 maja 2022 roku. Słońce przebywać w znaku Byka, w sobotę zmieni pozycję i przejdzie do znaku Bliźniąt. Tydzień upłynie nam pod znakiem zaćmienia i Pełni Księżyca, która zajdzie w poniedziałek nad ranem. Do ważnych układów na niebie będzie należeć również niebezpieczna koniunkcja Marsa i Neptuna.

  Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na 9-15 maja 2022 roku. Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Byka. Nasz naturalny satelita powiększa swoją tarczę i dąży do Pełni w Skorpionie, która będzie mieć miejsce na początku kolejnego tygodnia. Wraz z wzrastającym Srebrnym Globem nasze emocje, marzenia i uczucia będą się umacniać i gwałtownie manifestować w Naszym życiu.

  Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Barana. We wtorek na niebie utworzy się koniunkcja Marsa i Saturna, która zmusi Nas do skonfrontowania się z pewnymi autorytetami, czy to w pracy czy w rodzinie. Co nas może spotkać w tym tygodniu? Sprawdź horoskop tygodniowy na 4-10 kwietnia dla wszystkich znaków zodiaku.

  Horoskop tygodniowy na 28 marca - 3 kwietnia dla wszystkich znaków zodiaku. Koniec miesiąca będzie na niebie okraszony tylko poniedziałkową koniunkcją Wenus i Saturna w znaku Wodnika. Ten układ przyniesie Nam konieczność poważniejszego potraktowania obowiązków i obietnic. Będziemy czuli, że chcemy stanąć na twardym gruncie, że chcemy coś wiedzieć ze stuprocentową pewnością. Dokumenty, zaświadczenia i podpisy składane w obecności świadków będą mile widziane.

  Sprawdź horoskop tygodniowy na 14-20 marca 2022 r dla wszystkich znaków zodiaku. Wydarzenia na nieboskłonie będą się fokusować głównie wokół dwóch silnych zjawisk. Pierwszym będzie Pełnia Postnego Księżyca, czyli Pełnia w znaku Panny, która wypada 18 marca, drugim równonoc wiosenna i wkroczenie Słońca do znaku Barana, co nastąpi 20 marca.

  Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Ryb. Drugiego marca nastąpi koniunkcja Merkurego i Saturna, która jest zapowiedzią ważnych umów i deklaracji. Księżyc maleje i dąży do ostatniego nowiu w zodiakalnym roku, który nastąpi w Środę Popielcową drugiego marca. Będzie to bardzo ważny dzień, który może przynieść szansę na ogromne oczyszczenie.

  W tym tygodniu Słońce przebywa w znaku Ryb. Księżyc przemierza kolejne znaki na niebie, a jego tarcza maleje i przygotowuje się już do marcowego nowiu. Planetarne gry nie będą Nam szczególnie dawać się we znaku. Jaki jest horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku?

  Sprawdź, co Cię czeka w horoskopie tygodniowym dla wszystkich znaków zodiaku od 14 lutego do 20 lutego 2022 roku. W ciągu najbliższych dni Słońce opuści znak Wodnika i przeniesie się do znaku Ryb. W tym roku stanie się to wyjątkowo wcześnie, ponieważ już w piątek 18. lutego.

  Słońce na początku tygodnia nadal przebywa w znaku Koziorożca. W najbliższych dniach będziemy mieli do czynienia z pierwszą Pełnią Księżyca w 2022 roku. Styczniowy Księżyc wypadnie w znaku Raka i będzie związany z położeniem nacisku na sprawy bezpieczeństwa, rodziny i uleczenia więzi z innymi. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w tygodniu od 17 do 23 stycznia 2022 roku.

  Przed nami dość trudne i wymagające emocjonalnie dni. Już we wtorek (11.01) na niebie utworzy się kwadratura Marsa przebywającego w znaku Strzelca i Neptuna znajdującego się w znaku Ryb. To sprawi, że możemy być nieco zagubieni w świecie swoich uczuć, łatwo ulegać sugestiom i zbyt pochopnie podejmować decyzje. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w tygodniu od 10 do 16 stycznia 2022 roku.

  To będzie wesoły, aktywny, optymistyczny i pełen pozytywnych energii tydzień. Księżyc po Pełni maleje i widać go będzie na nocnym niebie coraz mniej. Co prawda we wtorek będziemy mieć do czynienia z przesileniem zimowym i najkrótszym dniem w roku, ale tuż po nim siły życiowe wzrosną i zaczniemy działać raźniej i z większą werwą. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w nadchodzącym tygodniu 20-26 grudnia.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca. Dnie stają się coraz krótsze, właśnie teraz mamy naszą dzienną gwiazdę w skali roku najniżej nad horyzontem. Tydzień rozpocznie się z przytupem. Mars i Merkury zmienią znaki i sprowokują wydarzenia zupełnie innego typu niż te z ostatnich tygodni. Sprawdź horoskop tygodniowy na 13-19 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku.

  W ciągu najbliższych dni na niebie będą wyjątkowo aktywne planety zawiązane z partnerstwem i miłością. To właśnie te tematy będą dla Nas najważniejsze – praca pójdzie w kąt, zaczniemy skupiać się na jakości Naszych relacji. Układy Wenus i Marsa będą determinować nasze zachowania i nakłaniać do spotkań towarzyskich oraz poszukiwania szczęścia w miłości. Sprawdź horoskop tygodniowy na 6-12 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Strzelca. Na niebie brak większych wpływów pomiędzy planetami, z wyjątkiem poniedziałkowej koniunkcji Słońca i Merkurego, która zakręci światem mediów i informacji. Jednak najważniejszym wpływem najbliższych dni będzie nadchodzący nów Księżyca w znaku Strzelca, połączony z całkowitym zaćmieniem Słońca. Poznaj horoskop tygodniowy na 29.11-5.12 dla wszystkich znaków zodiaku, który przygotowała astrolog Merkurja.

  Słońce opuszcza znak Skorpiona i już w poniedziałek (22.11) przejdzie do znaku Strzelca. Za Słońcem w środę (24.11) podąży Merkury. Czeka nas zmiana nastrojów na bardziej optymistyczne. Będziemy chętniejsi do aktywności fizycznej, zawierania nowych znajomości i umawiania się ze starymi, dobrymi przyjaciółmi. Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku.

  Ostatni tydzień miesiąca upłynie nam pod znakiem dwóch kwadratur i zmiany znaku przez Marsa. Będzie to bardzo dynamiczny i szybki koniec października, naznaczony energią wyjazdów, szukania rodzinnych kompromisów i walki z urzędami. Sprawdź horoskop tygodniowy od 25 do 31 października dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce nadal będzie przebywać w znaku Wagi. Poniedziałek przywita nas sporą zmianą energii. Przebywający w znaku Wodnika Saturn, który od 23 maja znajdował się w ruchu wstecznym, właśnie zaczyna prosty bieg. Będziemy musieli skorygować wiele swoich uprzednich postaw, zdyscyplinować się i zacząć działać według planu. Poznaj horoskop na cały tydzień, od 11 do 17 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Głównym wydarzeniem nadchodzących dni będzie Nów Księżyca w znaku Wagi, który uściśli się 6.10. i zapoczątkuje ważne zmiany partnerskie. Zaczniemy patrzeć na swoje otoczenie bardziej wnikliwie i odkrywać swoje drugie połówki na nowo. Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na dni od 4 do 10 października.