Tygodniowy

  Szykuje się zaskakująco dobry tydzień! Po trudnych i denerwujących układach z poprzednich kilkunastu dni nareszcie niebo będzie dla nas łaskawsze i bardziej przyjazne. Możemy złapać oddech i w końcu pocieszyć się jesiennym, złotym i obfitym pod względem finansowym klimatem. Sprawdź horoskop tygodniowy na 26.09-2.10.2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Przed nami wyjątkowo mocny tydzień, w trakcie którego zadzieje się, oj zadzieje nad naszymi głowami! Właściwie każdy dzień będzie obfitował w mocne, intensywne aspekty pomiędzy ciałami niebieskimi. Sprawdź horoskop tygodniowy na 19-25 września dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop tygodniowy na 5.09.2022 - 11.09.2022r. dla wszystkich znaków zodiaku? Te dni rozczulania się nad sobą, jak również lekkiego użalania się nad swoim losem. Co prawda Srebrny Glob cały czas rośnie i energii powinno nam przybywać, ale już za kilka dni uściśli się ostatnia Pełnia Księżyca w lunarnym cyklu, czyli Pełnia w znaku Ryb (10.09), która z zasady porusza bardzo starannie poukrywane emocje i czułe struny w naszej duszy. Dodatkowo Merkury rozpoczyna bieg wsteczny (10.09) więc sezon na awarie, pecha i różnego rodzaju komplikacje można uważać za otwarty.

  Jaki jest horoskop tygodniowy na 29.08-4.09.2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Panny. Nasz naturalny satelita jest po nowiu i powoli będzie odnawiać swoją tarczę. Ostatnie dni sierpnia i pierwsze dni września nie będą aż takie trudne, jak moglibyśmy się spodziewać. Wielu znakom zodiaku zaczną sprzyjać jowiszowe wpływy, a i wzrost Srebrnego Globu także nastroi bardziej optymistycznie.

  Jaki jest horoskop na nadchodzący tydzień 15-21 sierpnia 2022 roku? W ciągu najbliższych dni Słońce nadal rezyduje w znaku Lwa. Księżyc na nocnym niebie będzie jeszcze dość wyraźnie widoczny, ale jego tarcza zaczyna się kurczyć. Przed nami nieco sympatyczniejsze i lżejsze układy, które powinny mocno umilić ten tydzień. 

  W ciągu najbliższych dni Słońce pożegna znak Raka i przejdzie do ognistego znaku Lwa (22.07), co jest wyjątkowo korzystną informacją dla Baranów, Lwów i Strzelców. Znaki trygonu ognistego poczują, że ktoś odejmuje im lat i nareszcie zaczyna się prawidłowe, wyczekiwane, pełnoprawne lato. Zanim się to jednak wydarzy, mamy jeszcze wkroczenie Merkurego do znaku Lwa (19.07), co przyspieszy przepływ informacji i podniesie temperaturę, oraz opozycję Słońca i Plutona (20.07), która z kolei rozpali dyskusję na temat energii atomowej i jej potencjalnego wykorzystywania, również dla dobra człowieka. Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop tygodniowy 20-26 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku? W ciągu najbliższych dni pożegnamy wiosnę. We wtorek wystąpi przesilenie letnie i doświadczymy najdłuższego dnia w roku. Słońce opuści znak Bliźniąt, aby o godzinie 11.13 wkroczyć do znaku Raka i tym samym rozpocząć astronomiczne lato. To będzie ciekawy, intensywny i pełen pozytywów tydzień.

  Jak jest horoskop tygodniowy na 30 maja - 5 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Początek nowego tygodnia przygotował nam oczyszczenie i restart w postaci Nowiu Księżyca w znaku Bliźniąt. Srebrny Glob już od wtorku zacznie się odnawiać na nocnym niebie. Nagromadzone plotki i sensacyjne informacje, które gruchną w poniedziałek, w kolejnych dniach zaczną przygasać i się wyciszać.

  Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na 16-22 maja 2022 roku. Słońce przebywać w znaku Byka, w sobotę zmieni pozycję i przejdzie do znaku Bliźniąt. Tydzień upłynie nam pod znakiem zaćmienia i Pełni Księżyca, która zajdzie w poniedziałek nad ranem. Do ważnych układów na niebie będzie należeć również niebezpieczna koniunkcja Marsa i Neptuna.

  Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na 9-15 maja 2022 roku. Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Byka. Nasz naturalny satelita powiększa swoją tarczę i dąży do Pełni w Skorpionie, która będzie mieć miejsce na początku kolejnego tygodnia. Wraz z wzrastającym Srebrnym Globem nasze emocje, marzenia i uczucia będą się umacniać i gwałtownie manifestować w Naszym życiu.

  Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Barana. We wtorek na niebie utworzy się koniunkcja Marsa i Saturna, która zmusi Nas do skonfrontowania się z pewnymi autorytetami, czy to w pracy czy w rodzinie. Co nas może spotkać w tym tygodniu? Sprawdź horoskop tygodniowy na 4-10 kwietnia dla wszystkich znaków zodiaku.

  Horoskop tygodniowy na 28 marca - 3 kwietnia dla wszystkich znaków zodiaku. Koniec miesiąca będzie na niebie okraszony tylko poniedziałkową koniunkcją Wenus i Saturna w znaku Wodnika. Ten układ przyniesie Nam konieczność poważniejszego potraktowania obowiązków i obietnic. Będziemy czuli, że chcemy stanąć na twardym gruncie, że chcemy coś wiedzieć ze stuprocentową pewnością. Dokumenty, zaświadczenia i podpisy składane w obecności świadków będą mile widziane.

  Sprawdź horoskop tygodniowy na 14-20 marca 2022 r dla wszystkich znaków zodiaku. Wydarzenia na nieboskłonie będą się fokusować głównie wokół dwóch silnych zjawisk. Pierwszym będzie Pełnia Postnego Księżyca, czyli Pełnia w znaku Panny, która wypada 18 marca, drugim równonoc wiosenna i wkroczenie Słońca do znaku Barana, co nastąpi 20 marca.

  Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Ryb. Drugiego marca nastąpi koniunkcja Merkurego i Saturna, która jest zapowiedzią ważnych umów i deklaracji. Księżyc maleje i dąży do ostatniego nowiu w zodiakalnym roku, który nastąpi w Środę Popielcową drugiego marca. Będzie to bardzo ważny dzień, który może przynieść szansę na ogromne oczyszczenie.

  W tym tygodniu Słońce przebywa w znaku Ryb. Księżyc przemierza kolejne znaki na niebie, a jego tarcza maleje i przygotowuje się już do marcowego nowiu. Planetarne gry nie będą Nam szczególnie dawać się we znaku. Jaki jest horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku?