Dzienny

  Dzienny

  Jaki jest horoskop na sobotę, 21 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce rozpoczyna dzień w znaku Byka, ale o godzinie 3:22 nad ranem przejdzie do znaku Bliźniąt, w którym pozostanie przez miesiąc. Księżyc przez cały dzień będzie przebywał w powietrznym znaku Wodnika. Wieczorem na niebie utworzy się koniunkcja Słońca i Merkurego.

  Jaki jest horoskop na piątek, 20 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Po godzinie 14:52 Srebrny Glob przechodzi do znaku Wodnika. Dzisiaj nad ranem Merkury utworzy sekstyl z Jowiszem, który ułatwi porozumiewanie się i komunikowanie swoich potrzeb.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 17 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Srebrny Glob po kumulacji, która miała miejsce w trakcie wczorajszej Pełni, zaczyna zmniejszać widoczność swojej tarczy.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 16 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie zaobserwujemy Pełnię Księżyca oraz zaćmienie naszego naturalnego satelity. Oczywiście będzie ono dostępne dla tych, którzy zdecydowali się wstać przed świtem. Reszta amatorów astronomicznych zjawisk może obejrzeć relacje z wydarzenia w Internecie. 

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Wagi. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale utworzy się pozytywna opozycja pomiędzy Srebrnym Globem a Wenus. 

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 11 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj nastąpi oczekiwany ingres Jowisza do znaku Barana.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę 30 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Ostatni dzień miesiąca przyniesie Nam naprawdę masę ciekawych układów! Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob rozpoczyna dzień w znaku Barana, ale od godziny 2.18 również znajdzie się w fazie Byka. Dzisiaj na niebie dojdzie do Nowiu Księżyca w tej płodnej, żyznej, ziemskiej i materialnej fazie zodiaku. Będziemy mogli również zaobserwować koniunkcję Jowisza i Wenus, co jest równie przyjemnym dla oka spektaklem, co pożytecznym i dobroczynnym aspektem astrologicznym. Jakby tego było mało, Merkury zmieni znak z Byka na Bliźnięta.

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek 28 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Merkury utworzy trygon z Plutonem. Aktywność najbliższej Słońcu planety będzie przynosić Nam w tym dniu dużą ilość dyskusji, rozmów i negocjacji.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 25 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc zaczyna dzień w znaku Wodnika. W południe Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Dzisiaj na niebie utworzy się pozytywny sekstyl Merkurego i Neptuna. Dowiedz się, co mówią gwiazdy.

  Słońce przebywa w znaku Byka, malejący Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 24 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie utworzy się dzisiaj kłótliwa kwadratura pomiędzy Merkurym, który przebywa w znaku Byka, a Saturnem znajdującym się w znaku Wodnika.

  Jaki jest horoskop na piątek, 22 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Koziorożca. To kolejny dzień, w którym kwestie zawodowe, edukacyjne i firmowe będą zaprzątać Nam głowę. Konsekwencją, uporem i determinacją będzie można wiele osiągnąć. Dzień niesie Nam również pewne niepokoje finansowe i wahania na giełdach czy globalnych rynkach.