Dzienny

  Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona, ale rankiem o godzinie 6.03 przejdzie do znaku Strzelca. Piątek będzie upływał nam pod dyktando niesprawdzonych informacji i dość niepokojących plotek, które mogą zaburzać równowagę niektórym łatwowiernym znakom.

  Sprawdź horoskop dzienny na środę, 28 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, wzrastający Księżyc rozpoczyna dzień również w znaku Wagi, ale już o godzinie 1:14 przejdzie do znaku Skorpiona. Na niebie utworzy się powietrzny trygon pomiędzy Marsem przebywającym w znaku Bliźniąt a Saturnem znajdującym się w znaku Wodnika.

  Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce nad ranem, o godzinie 3:03 zostawia za plecami znak Panny i wkracza do znaku Wagi, a tym samym rozpoczyna się astronomiczna jesień. Dzisiaj będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem równonocy, czyli dosłownie rzecz biorąc, noc i dzień będą trwały dokładnie po dwanaście godzin. Samo to jest już mocnym wydarzeniem na niebie, a oprócz tego Srebrny Glob o godzinie 9:53 zmieni znak z Lwa na Pannę. Dodatkowo Słońce utworzy koniunkcję z Merkurym, który następnie przejdzie ruchem wstecznym ze znaku Wagi do znaku Panny. 

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 21 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami. Dzisiaj będziemy odczuwać siłę zbliżającej się równonocy. Wiele osób może przejawiać refleksyjny nastrój i zadumać się nieco mocniej niż zwykle.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 20 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Raka. O godzinie 22.37 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Na niebie utworzy się pozytywny trygon ziemski pomiędzy Wenus, która rezyduje w znaku Panny, a Uranem znajdującym się w znaku Byka. Dzień przyniesie nam pozytywne zaskoczenie i ciekawe wydarzenia. Będziemy wymieniać się elektryzującymi informacjami, co w znaczący sposób urozmaici nam codzienne zajęcia.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 19 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, a malejący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Na niebie utworzył się pozytywny układ pomiędzy Merkurym a Jowiszem, który umożliwi nam skorzystanie ze, zdawać by się mogło, straconej już szansy raz jeszcze. Dzisiaj odżyją dawne okazje i przebrzmiałe już kontakty.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 18 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 10.00 Srebrny Glob przejdzie do znaku Raka. Na niebie brak większych aspektów pomiędzy planetami.

  Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 15 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Byka. Po godzinie 22.15 Srebrny Glob przejdzie do znaku Bliźniąt. Dzisiaj na niebie pojawi się tylko kwinkunks pomiędzy Ceres a Neptunem. Oba światła horoskopu (Słońce i Księżyc) ułożą się rano w pozytywnym trygonie więc możemy liczyć na wyrozumiałość innych i większe chęci do pracy. Czwartek będzie upływał niby spokojnie i bez większych sensacji, ale z jakimś podskórnym ciśnieniem w tle. Popołudniu zaczniemy odczuwać zbliżającą się kwadraturę Wenus i Marsa, która pod koniec tygodnia zaogni partnerskie sprzeczki. Dzisiaj cieszmy się jeszcze pracowitą i spokojną atmosferą.

  Sprawdź horoskop dzienny na środę, 14 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Byka. Dzisiaj na niebie brak większych aspektów pomiędzy planetami. Środa będzie upływała spokojniej i przyjemniej niż ostatnie dni. Na uwagę zasługuje przedpołudniowy trygon pomiędzy Wenus i Srebrnym Globem, który ułatwi rozmowy o pieniądzach, korekty w dokumentach oraz poprawi atmosferę w biurach. Nawet jeśli zdarzać się będą pomyłki, będziemy na nie reagować z większą wyrozumiałością i życzliwością wobec kontrahentów i petentów.

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 9 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wodnika. Po godzinie 6:42 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb, w którym szykuje się do podsumowującej, ostatniej Pełni Księżyca w lunarnym cyklu. 

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 8 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Srebrny Glob przez cały dzień przebywa w znaku Wodnika. Dzisiaj na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale trudności, które wywołuje zbliżająca się, ostatnia Pełnia Księżyca dadzą się nam już we znaki. 

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 7 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Po godzinie 5.41 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wodnika. Na niebie utworzy się opozycja planetoidy Ceres znajdującej się w znaku Lwa i Saturna przebywającego w znaku Wodnika.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 6 września 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słonce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca i zaokrągla swoją tarczę dążąc do pełni. Dzisiaj na niebie brak większych układów pomiędzy planetami, ale Słońce i Księżyc ustawią się w przyjaznym trygonie. 

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 3 września 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce znajduje się w znaku Panny. Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona, ale już trzydzieści dziewięć minut po północy przejdzie do znaku Strzelca. Na niebie utworzy się bardzo obiecująca opozycja pomiędzy Merkurym a Jowiszem, która pomoże nam rozwinąć interesujące relacje.