Zdrowie

    Znasz to uczucie, kiedy przebywając w towarzystwie pewnej osoby, czujesz się źle i niekomfortowo, a po krótkiej wymianie słów jesteś wyczerpana i zmęczona? To nie przypadek, najprawdopodobniej masz do czynienia z toksycznym człowiekiem. Jak radzić sobie w takich sytuacjach? O tym opowiedział nam Jarosław Gibas, socjolog i autor podręcznika antytoksycznej samoobrony "Nie daj sobie spieprzyć życia. Sposoby na toksycznych ludzi". 

    Marzeniem wielu mężczyzn jest posiadanie tzw. kaloryfera na brzuchu. Do tej grupy należy Damian Michałowski - prowadzący Dzień Dobry TVN. Dziennikarz postawił przed sobą wyzwanie, że w przeciągu 12 tygodniu zbuduje atletyczną sylwetkę. Jak mu idzie? Czy widać już efekty treningów? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli specjaliści, którzy pomagają Damianowi spełnić marzenie o idealnej sylwetce.

    Ekstrakt z aloesu ze względu na swoje prozdrowotne właściwości bardzo często wchodzi w skład kosmetyków czy suplementów diety. Tymczasem zespół ekspertów działający przy Radzie Sanitarno-Epidemiologicznej GIS jest zdania, że wyciąg z liści aloesu może wykazywać działanie toksyczne. Dodatkowe naukowcy wskazali jeszcze cztery związki, które mają działanie rakotwórcze i nigdy nie powinny się znaleźć w suplementach diety. Co trafiło na listę?

    Qczaj niedawno walczył o zdrowie swojej ukochanej mamy, która usłyszała druzgocącą diagnozę - nowotwór. Trener postanowił się nie poddawać, głośno mówił o tym, jak ważne są badania profilaktyczne i wspierał najważniejszą kobietę w swoim życiu w powrocie do zdrowia. W rozmowie z Darią Pacańską z dziendobry.tvn.pl zdradził, jak dzisiaj czuje się jego mama i jak trudny czas mają za sobą.

    Sprzątanie domu nigdy nie było tak proste i lekkie. To koniec ciężkich sprzętów, plączących się kabli i wiecznego niezadowolenia. Jeśli marzysz o skutecznie wysprzątanych powierzchniach, nawet tych, do których trudno dotrzeć, znamy na to sposób. Ten inteligentny odkurzacz bezprzewodowy nie tylko wyczyści najdrobniejszy kurz, ale także pozbędzie się sierści zwierząt.