pogoda

  Jaka będzie temperatura? Czy będzie padał deszcz? Sprawdź prognozę pogody na wtorek.

  Trwa casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN. Spośród wszystkich zgłoszeń zostało wybranych dziesięciu kandydatów, z którymi spotkał się Filip Chajzer oraz Ewa Drzyzga. Kto znalazł się w gronie szczęśliwców? 

  Jaka jest prognoza pogody na poniedziałek 26 września 2022 r.? Nad Polskę naciera niż oraz front. W związku z tym można się spodziewać nieco gorszej pogody. Niemal w całym kraju będzie pochmurno z możliwymi przejaśnieniami. Gdzieniegdzie może popadać, a nawet zagrzmieć.

  W górach spadł już pierwszy śnieg, w związku z tym na szlakach zrobiło się niebezpiecznie. W wyższych partiach Tatr ogłoszono pierwszy stopień zagrożenia lawinowego. W związku z tym turyści muszą przygotować się na zimowe warunki.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę 25 września 2022 r.? Synoptycy przewidują przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 11 st. we wschodniej części kraju do 18 st. C. Co jeszcze czeka nas w pogodzie?

  Kandydaci na prezentera pogody Dzień Dobry TVN odwiedzili studio, w którym nagrywane są prognozy. Towarzyszył im spec w swoim fachu - Tomasz Zubilewicz.

  Sprawdź prognozę sobotę i niedzielę.

  Dzsiaj zaczyna się kalendarzowa jesień. W tym czasie na drogach można spodziewać się trudniejszych warunków drogowych, w tym mgieł. Gdzie może wystąpić zjawisko ograniczające widoczność?

  Dzień Dobry TVN poszukuje nowego prezentera pogody. Filip Chajzer sprawdził, jak w tej roli poradziłyby sobie napotkane na ulicy osoby. Czy któraś z nich chciałaby zostać pogodynką? Nasz prowadzący widział się także z kandydatami wybranymi z castingu. Zobaczcie, jakie dał im zadanie.

  Sprawdź prognozę.

  Jaka będzie pogoda w czwartek 22 września? Chmury, przelotne deszcze i lokalne burze to w ostatnim czasie obowiązkowe elementy warunków atmosferycznych w Polsce. Sprawdź prognozę.

  Wrzesień w 2022 roku jest wyjątkowo pochmurny i chłodny. Aura na większości obszaru Polski zdecydowanie nie przypomina tzw. złotej polskiej jesieni. Jaka będzie pogoda w środę 21 września? Sprawdź prognozę.

  Oto gadżety, które ochronią nas przed pluchą.

  Jaka będzie pogoda we wtorek 20 września? Według synoptyków, to będzie chłodny dzień. Nie zabraknie opadów deszczu. Sprawdź prognozę pogody.

  Na początku tygodnia pogoda nie będzie nas rozpieszczać. W ocenie synoptyków w niektórych regionach kraju mogą się pojawić burze oraz opady gradu. Mogą być one na tyle gwałtowane, że IMGW zdecydował o wydaniu alertów. Sprawdź, gdzie aura może być szczególnie niebezpieczna.

  IMGW wydał ostrzeżenia przed burzami oraz intensywnymi opadami deszczu z gradem w niedzielę 18 września. Alerty obowiązują w kilku województwach. W części Polski opady mogą trwać do godzin popołudniowych. Gdzie spadnie deszcz?

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek 19 września 2022 r.? Zapowiada się pochmurny początek tygodnia. Synoptycy prognozują przelotne opady deszczu, a w górach śniegu. Sprawdź prognozę pogody.

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał w sobotę, 17 września ostrzeżenia meteorologiczne pierwszego stopnia. Alerty dotyczą gwałtownych burz z gradem i intensywnych opadów deszczu. Których województw dotyczą?

  Jaka będzie pogoda w niedzielę 18 września 2022 r.? Jak przewidują synoptycy, aurę w Polsce będą kształtowały niże. Będzie do nas napływać chłodne i wilgotne powietrze. W niektórych częściach kraju przelotne opady deszczu. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę.

  Pogoda w piątek, 16 września będzie nam przypominać, że lato już się skończyło. Temperatura nie przekroczy 18 st. C. a miejscami wystąpić mogą burze. Okresowo zawieje silny wiatr.

  Lato skończyło się na dobre, czego najlepiej dowodzą zmiany pogody. W czwartek, 15 września nie powinniśmy spodziewać się ocieplenia. Temperatura wyniesie maksymalnie 20 st. C. Miejscami wystąpić mogą burze z drobnym gradem.

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed intensywnymi opadami deszczu. W niektórych miejscach spodziewany silny wiatr. Gdzie będzie padać i gdzie obowiązują alerty IMGW?

  "Zimowe" zdjęcia w czasie kalendarzowego lata obiegły Internet.

  Sprawdź, w których regionach Polski pogoda może być groźna.

  Co przepowiadają synoptycy?

  Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę.

  Jaka będzie pogoda w piątek 9 września? Czeka nas duże, miejscami całkowite zachmurzenie. W niektórych rejonach kraju pojawią się opady deszczu. Na zachodzie możliwe burze. Sprawdź prognozę pogody.

  Synoptycy zapowiadają gwałtowne burze z gradem.

  Jaka będzie pogoda w czwartek 8 września? Nad Polską zacznie przybywać chmur. W niektórych rejonach kraju pojawią się opady deszczu i burze. Sprawdź prognozę pogody.

  Sprawdź prognozę pogody.