Horoskop

  Poznaj horoskop miesięczny na październik dla wszystkich znaków zodiaku, który dla widzów Dzień Dobry TVN przygotowała astrolog Merkurja. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że rozpoczyna się najważniejszy miesiąc 2022 roku. Przed nami czas ogromnych emocji w relacjach, sporych napięć politycznych, ale również szansa na mocną transformację.

  Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 3 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Nad ranem o godzinie 2.13 uściśliła się Pierwsza Kwadra naszego naturalnego satelity. To trudny układ na poniedziałek, który będzie upływał w bardzo formalnej i wymagającej atmosferze.

  Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 2 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce znajduje się w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Strzelca, ale o godzinie 9.37 przejdzie do znaku Koziorożca. Na niebie szykuje się Pierwsza Kwadra naszego naturalnego satelity, która uściśli się w nocy z niedzieli na poniedziałek.

  Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 1 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Strzelca. Na niebie utworzy się opozycja Wenus i Jowisza, która będzie mieć doskonały wpływ na nasze humory. Dzisiaj postanowimy żyć chwilą, nie przejmować się tym, co myślą inni i nie wybiegać za bardzo w przyszłość.

  Szykuje się zaskakująco dobry tydzień! Po trudnych i denerwujących układach z poprzednich kilkunastu dni nareszcie niebo będzie dla nas łaskawsze i bardziej przyjazne. Możemy złapać oddech i w końcu pocieszyć się jesiennym, złotym i obfitym pod względem finansowym klimatem. Sprawdź horoskop tygodniowy na 26.09-2.10.2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 30 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona, ale rankiem o godzinie 6.03 przejdzie do znaku Strzelca. Piątek będzie upływał nam pod dyktando niesprawdzonych informacji i dość niepokojących plotek, które mogą zaburzać równowagę niektórym łatwowiernym znakom.

  Przed nami miesiąc pierwszych, rocznych podsumowań, ale również intensywnych powrotów do przeszłości. We wrześniu dojdzie do trzeciej już w tym roku retrogradacji Merkurego (10.09), która uzmysłowi nam popełnione do tej pory błędy i zachęci do wykonania korekty swoich działań. Sprawdź horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku.

  Które znaki zodiaku są zawsze na bieżąco z najgorętszymi trendami prosto z wybiegów? Moda i uroda to dziedziny, które cieszą się większym bądź mniejszym zainteresowaniem u poszczególnych przedstawicieli zodiaku. Jedni stawiają przede wszystkim na pracę i karierę, inni na rodzinę, ale dla niektórych bycie wystylizowanym na tip-top to naprawdę poważna sprawa!

  Sprawdź horoskop dzienny na środę, 28 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wagi, wzrastający Księżyc rozpoczyna dzień również w znaku Wagi, ale już o godzinie 1:14 przejdzie do znaku Skorpiona. Na niebie utworzy się powietrzny trygon pomiędzy Marsem przebywającym w znaku Bliźniąt a Saturnem znajdującym się w znaku Wodnika.

  Przed nami wyjątkowo mocny tydzień, w trakcie którego zadzieje się, oj zadzieje nad naszymi głowami! Właściwie każdy dzień będzie obfitował w mocne, intensywne aspekty pomiędzy ciałami niebieskimi. Sprawdź horoskop tygodniowy na 19-25 września dla wszystkich znaków zodiaku.

  Które znaki zodiaku będą mieć najlepszą jesień? Tradycyjnie jest to czas refleksji i sentymentu. Zwalniamy tempo działania i zaczynamy oszczędzać oraz zapełniać spiżarnie, czym tylko się da. Budzą się w nas instynkty, które mają za zadanie, aby jak najlepiej przygotować nas – mentalnie, energetycznie i fizycznie - do najtrudniejszej pory roku, którą jest zima.

  Syndrom przesilenia, co to takiego? Kiedy nasza rodzima planeta okrąża w ciągu roku Słońce, cztery razy ustawia się w punktach, które diametralnie zmieniają kąt padania światła. W tych magicznych dobach stosunek dnia do nocy zmienia proporcje i mamy do czynienia z przesileniem. Jak to wpływa na Zodiak i nas samych?

  Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 23 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce nad ranem, o godzinie 3:03 zostawia za plecami znak Panny i wkracza do znaku Wagi, a tym samym rozpoczyna się astronomiczna jesień. Dzisiaj będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem równonocy, czyli dosłownie rzecz biorąc, noc i dzień będą trwały dokładnie po dwanaście godzin. Samo to jest już mocnym wydarzeniem na niebie, a oprócz tego Srebrny Glob o godzinie 9:53 zmieni znak z Lwa na Pannę. Dodatkowo Słońce utworzy koniunkcję z Merkurym, który następnie przejdzie ruchem wstecznym ze znaku Wagi do znaku Panny. 

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 21 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Na niebie brak większych układów pomiędzy planetami. Dzisiaj będziemy odczuwać siłę zbliżającej się równonocy. Wiele osób może przejawiać refleksyjny nastrój i zadumać się nieco mocniej niż zwykle.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 20 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Raka. O godzinie 22.37 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Na niebie utworzy się pozytywny trygon ziemski pomiędzy Wenus, która rezyduje w znaku Panny, a Uranem znajdującym się w znaku Byka. Dzień przyniesie nam pozytywne zaskoczenie i ciekawe wydarzenia. Będziemy wymieniać się elektryzującymi informacjami, co w znaczący sposób urozmaici nam codzienne zajęcia.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 19 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, a malejący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Na niebie utworzył się pozytywny układ pomiędzy Merkurym a Jowiszem, który umożliwi nam skorzystanie ze, zdawać by się mogło, straconej już szansy raz jeszcze. Dzisiaj odżyją dawne okazje i przebrzmiałe już kontakty.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 18 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 10.00 Srebrny Glob przejdzie do znaku Raka. Na niebie brak większych aspektów pomiędzy planetami.