top model

  W 3. odcinku 11. edycji programu zobaczymy kolejny etap rywalizacji, czyli bootcamp. Modele i modelki chcą jak najlepiej wypaść przed jurorami, ponieważ walczą o miejsce w domu "Top Model".

  - Byłam w Charkowie podczas bombardowań - wyznała 24-letnia Maria Vovk z Ukrainy.

  Za nami kolejny emocjonujący odcinek "Top Model" 11. Jurorzy jednogłośnie przyznali złoty bilet. Kto otrzymał miejsce w domu modelek i modeli? Na co Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zwrócili uwagę?

  W 2. odcinku 11. edycji "Top Model" zobaczymy Ginę, przebojową 22-latkę, która chce podbić świat mody i zrobić karierę jako modelka.

  "Top model" to program uwielbiany przez widzów stacji TVN. Ku ich zadowoleniu można oglądać już kolejny, 11. sezon show. W drugim odcinku nie zabraknie zaskoczeń. Na casting przyszedł 44-letni Mirek, który przygotował dla jurorów specjalną niespodziankę. Jaka była ich reakcja?

  Łukasz Wala zapragnął podbijać nie tylko TikToka, ale także wybiegi mody. Uczestnik na wózku zwrócił uwagę jurorów i oczarował ich pewnością siebie oraz nietuzinkową urodą. Czy 22-latek dostanie szansę na karierze w świecie mody? O tym przekonamy się w najnowszym odcinku 11. edycji "Top Model".

  Modelka pokazała fotkę z zaokrąglonym brzuszkiem.

  "Top Model" to dla wielu spełnienie marzeń - tak też było w przypadku Weroniki Pawelec, która o modelingu marzyła od zawsze. Dziewczyna jest niesłysząca, nie zamierza jednak się poddać w drodze na szczyt. 

  Zobacz, jak prezentowała się w białej sukni.

  "Od początku mówił, że muszę iść do programu"

  Już niebawem rusza 11. edycja "Top Model". W środę 7 września zobaczymy premierowy odcinek programu. Czego możemy się spodziewać?

  Już we wrześniu na antenę TVN powróci program Top Model. W 11. edycji widzów czeka wiele niespodzianek. Kto skradnie serce jurorów i zostanie gwiazdą wybiegów? Musimy przyznać, że konkurencja jest naprawdę duża. Wśród uczestników pojawi się m.in. Martyna Kaczmarek, kobieta, która godnie reprezentuje krągłe kształty, wyznaje ideologię body positive, a także edukuje społeczeństwo na temat praw kobiet i równouprawnienia. Czy zachwyci swoją charyzmą Kasię, Joasię, Marcina i Dawida?

  Wkrótce poznamy nowych adeptów świata wielkiej mody.

  Podpowiadamy, jak odtworzyć taki look.

  Joanna Krupa pojawiła się na konferencji prasowej 11. edycji programu "Top Model". Gwiazda zabrała ze sobą niezwykłego gościa.

  Karolina Brzuszczyńska przez wiele miesięcy wspierała swojego brata w ciężkiej chorobie. Mężczyzna zmagał się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Mimo leczenia nie udało się go uratować.

  Te akcesoria są stylowe i zapewniają wygodę podczas urlopu.

  W Dzień Dobry Wakacje ujawnili płeć maleństwa.

  Łukasz Bogusławski dobrze znany jest widzom TVN. Uczestnik "Top Model" na chwilę opuścił wybiegi, by zająć się czymś zupełnie nowym. Reporter dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski spotkał się z nim, by porozmawiać o tomiku poezji, którym zadebiutował na rynku wydawniczym. Jaki ma plan na siebie?

  Jak jurorka "Top Model" poradziła sobie z pytaniami reportera?

  "Pomyślałam, że szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha..."

  Trwają castingi do "Top Model". Dawid Woliński w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską, reporterką Dzień Dobry TVN, przyznał, że 11. edycja będzie trudna. Czego obawia się juror programu?

  Karolina Brzuszczyńska szerokiej publiczności znana jest z udziału w programie "Top Model". Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Za ich pośrednictwem stara się zarażać fanów pozytywną energią i motywować do działania. Jednak w swoim ostatnim poście to ona prosi o pomoc. Modelka musi uzbierać półtora miliona złotych, aby uratować życie ukochanego brata.

  Od wybuchu pandemii COVID-19 przesłuchania przyszłych uczestników programu odbywają się zdalnie.

  Projektant nie zapomina o obserwatorach i aktywnie relacjonuje swój pobyt na rajskiej wyspie.

  Dziewczyny pochwaliły się, jakie mają plany. Czy chcą się pobrać?

  Ola Żuraw już wkrótce wyjdzie za ukochanego, który jest od niej młodszy o kilka lat. Z powodu różnicy wieku para usłyszała wiele nieprzyjemnych komentarzy. Uczestniczka "Top Model" nie rozumie, dlaczego dla ludzi to wciąż jest problem.

  Jurorkę programu "Top Model" gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Opowiedziała nam, jak się czuje będąc w ciąży.

  Gracja Kalibabka zdobyła popularność dzięki występowi w 9. edycji programu "Top Model". Niedawno celebrytka trochę przytyła, a fani zarzucili jej, że z taką wagą i figurą nie nadaje się do zawodu modelki. Dziewczyna za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła odnieść się do tych nieprzyjemnych komentarzy.

  To dobra informacja dla wszystkich fanów programu "Top Model". Ruszają castingi do 11. sezonu popularnego show, a już jesienią widzowie TVN zobaczą nowe odcinki. Kto tym razem otrzyma szansę, by podbić świat mody?