top model

  top model

  Karolina Brzuszczyńska szerokiej publiczności znana jest z udziału w programie "Top Model". Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Za ich pośrednictwem stara się zarażać fanów pozytywną energią i motywować do działania. Jednak w swoim ostatnim poście to ona prosi o pomoc. Modelka musi uzbierać półtora miliona złotych, aby uratować życie ukochanego brata.

  To dobra informacja dla wszystkich fanów programu "Top Model". Ruszają castingi do 11. sezonu popularnego show, a już jesienią widzowie TVN zobaczą nowe odcinki. Kto tym razem otrzyma szansę, by podbić świat mody?

  Nicole Akonchong to jedna z trzech finalistek 10. edycji programu "Top Model". Swoich sił w modelingu próbowała już jako 15-latka, ale kiedy zaczęła poważnie myśleć o karierze modelki, zdecydowała się przeprowadzić z Włoch do Polski. Wszystko wskakuje na to, że jej marzenie się spełnia. Okazuje się, że Nicole po show TVN znalazła miłość. Kim jest jej partner?

  Dominika Wysocka z wyjątkowym pechem weszła w nowy rok. Świąteczny spokój zburzył telefon z Warszawy, który modelka odebrała, będąc wraz z chłopakiem w jej rodzinnym Koszalinie. Okazało się, że zakochani musieli natychmiast wrócić do swojego mieszkania, ponieważ przez błąd instalacji, zaczęli zalewać swoich sąsiadów. Gwiazda w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl opowiedziała o tym przykrym incydencie.

  Na antenie TVN wyemitowano właśnie jubileuszową, 10. edycję programu "Top Model". Mimo upływu lat, show nadal cieszy się ogromną popularnością i przyciąga widzów, a także ciekawych oraz zróżnicowanych uczestników. Stawiane przed nimi zadania niejednokrotnie przyprawiają o wielkie emocje. Czujnym okiem wysiłki osób marzących o karierze w świecie modelingu oceniają Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, a także Michał Piróg w roli dobrego ducha. To wszystko jest możliwe dzięki znanemu multibrandowi, który jest partnerem programu.

  Za nami emocjonujący finał "Top Model". Jubileuszową edycję programu wygrała Dominika Wysocka, ale na tym nie koniec niespodzianek. Finalistka Julia Sobczyńska po zakończeniu show oświadczyła się swojej partnerce. W rozmowie z Darią Pacańską, reporterką dziendobry.tvn.pl opowiedziała o związku i planach na przyszłość. Czy zamierzają wziąć ślub?

  W środowy wieczór, 24 listopada odbył się finał 10. edycji "Top Model". W końcowym etapie zmierzyły się ze sobą Dominika Wysocka, Nicole Akonchong i Julia Sobczyńska. Już wiemy, która z nich wygrała nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 złotych, kontrakt z agencją modelek i modeli, a także sesję okładkową w magazynie "Glamour".