Moda i Uroda

    Moda i Uroda

    Za oknem robi się coraz cieplej, a burza rozpuszczonych włosów na głowie to nie zawsze najwygodniejsze rozwiązanie. Z tego powodu w sezonie wiosenno- letnim szukamy ciekawych rozwiązań, na proste i piękne fryzury. Ostatnio hitem w sieci stało się upięcie, które wykonasz dosłownie w… minutę. Klasyczna i elegancka fryzura sprawdzi się nie tylko na plaży, ale także i w pracy.

    Zabiegi anti-aging w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. To dzięki nim można pozbyć się zmarszczek, wygładzić oraz ujędrnić skórę.

    Komunia święta to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie i pierwsza tak ważna uroczystość dla dziecka. Niejednokrotnie rodzicom sen spędza z powiek jednak strój pociechy. O ile z chłopcami sprawa jest prostsza, dziewczynki często chcą wyglądać jak prawdziwe księżniczki. Można to osiągnąć, własnoręcznie robiąc wianek. Zobacz, jakie to proste.

    Laminacja rzęs stała się ostatnio bardzo modna. Stylistki reklamują ją jako naturalny i bezpieczny, a wręcz odżywczy zabieg. Na czym polega laminacja? Jakie procesy zachodzą podczas jej wykonywania i czy faktycznie jest bezpieczna dla twoich naturalnych rzęs?