Moda i Uroda

    Początek jesieni niesie za sobą konieczność zmiany garderoby. W obliczu spadku temperatur warto postawić na ciepłe swetry, pozwalające stworzyć spektakularne stylizacje. Czym się kierować podczas ich zakupu? Co zrobić, by wybrane modele służyły nam dłużej niż przez jeden sezon? W Dzień Dobry TVN na te pytania odpowiedziała uznana stylistka i projektantka, Paulina Mikulska.

    Odpowiedź na pytanie, jak przycinać brodę, zależy od tego, na jakim etapie zapuszczania brody jesteśmy i jaki kształt chcemy jej nadać. Do codziennego przycinania brody względnie krótkiej, tak by miała stosunkowo stałą długość, wystarczy trymer, czyli maszynka z regulacją do przycinania zarostu na określoną długość. Jeśli broda jest dłuższa, do jej przycinania konieczne może być używanie nożyczek.

    Sukienki glamour to eleganckie, szykowne i piękne stylizacje, które idealnie sprawdzą się na prestiżową imprezę, wesele, bal czy też gustowne spotkanie. W MOHITO znajdziesz sukienki w stylu glamour o długości mini, maxi, w różnych wzorach oraz kolorach. Przeglądnij nasze propozycje wyjątkowo stylowych sukienek - zobacz także w otoczeniu jakich akcesoriów damskich sukienki te prezentują się po prostu WOW!

    Obuwie z nubuku jest eleganckie i dobrze wygląda podczas wielu okazji. Noszone przez cały rok, wymaga różnych sposobów pielęgnacji. Odpowiednio oczyszczone i zabezpieczone, posłuży przez kilka lat, cały czas zachowując kolor i właściwą formę. Do jego pielęgnacji można używać zarówno profesjonalnych środków, jak i sposobów domowych.

    Większość z nas jest już po urlopach. Jak się okazuje, częstą pamiątką po wakacjach są nie tylko magnesy i piękne zdjęcia, ale także przebarwienia skórne na twarzy i dekolcie. Marta Gąska pokazała nam, jak skuteczne zakryć niechciane plamy oraz opowiedziała o najczęstszych makijażowych błędach.