Mam Talent

  Mam Talent

  Miłośnicy polskiej edycji programu "Mam Talent!" już po raz trzynasty mają możliwość śledzić zmagania nieprzeciętnych uczestników na antenie TVN. Format, w którym uzdolnieni artystycznie śmiałkowie stają do rywalizacji o nagrodę pieniężną i prestiżowy tytuł zwycięzcy, cieszy się wyjątkową popularnością także za granicą. W jednym z odcinków amerykańskiej wersji telewizyjnego show pojawiła się Tory Vagasy, która za swój niesamowity występ otrzymała zasłużone owacje na stojąco.

  Rusza długo wyczekiwana, 13. edycja programu „Mam Talent!”. W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską przy stole jurorskim oraz Marcina Prokopa w roli prowadzącego. Nowymi osobami w programie będą Jan Kliment oraz Michał Kempa. Czy będzie to dla nich szczęśliwa trzynastka?

  Wszyscy, którzy tęsknią za "Mam Talent!" mogą odetchnąć z ulgą. Wkrótce na antenę TVN powrócą nowe odcinki show. 13. edycja zapowiada się o tyle ciekawie, że w jury zasiądzie nie tylko nowy juror, ale także zmienił się skład prowadzących. Małgorzata Foremniak w rozmowie z dziennikarzem serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim opowiedziała o roli jurorki.

  Agnieszka Chylińska od 13 edycji sprawdza się w roli jurorki "Mam Talent!". Widzowie pokochali ją za poczucie humoru, ale i ogromną wiedzę, jaką dzieli się z uczestnikami show. Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę o emocje w związku z powrotem programu po pandemicznej przerwie. - Był duży stres o publiczność, ale na szczęście ona była i też się czuło to stęsknienie - wyznała Agnieszka Chylińska.

  Janek Szynal to młody artysta, który szerszemu gronu odbiorców dał się poznać dwa lata temu w programie "Mam Talent". Na scenie Dzień Dobry TVN wokalista zaprezentował premierowy singiel "Chemiczna noc". Jak wam się podoba?