Wielkie emocje w "Mam Talent!". Uczestnik oświadczył się ukochanej: "Najbardziej stresująca część"

Sebastian Muntowski
"Mam Talent". Sebastian Muntowski, jeden z uczestników, oświadczył się swojej dziewczynie
Źródło zdj. gł.: Mam Talent
Program "Mam Talent!" obfituje w ogromne emocje. Jednak to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku popularnego show, przeszło oczekiwania zarówno jury, jak i widzów. Jeden z uczestników postanowił oświadczyć się swojej ukochanej. Jaką odpowiedź usłyszał?
Kluczowe fakty:
  • W ostatnim odcinku (4 kwietnia) "Mama Talent" nie brakowało emocji.
  • Jeden z uczestników, Sebastian Muntowski, postanowił oświadczyć się swojej ukochanej.
  • Dziewczyna Sebastiana powiedziała "tak".

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej.

Klatka kluczowa-242900
Szykujcie się na wyjątkowy sezon “Mam talent!”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Oświadczyny w "Mam Talent!"

Sebastian Muntowski ma 25 lat i wystąpił w ostatnim odcinku (sobota, 4 kwietnia) "Mam Talent!". Mężczyzna zaśpiewał, a później pochwalił się przed publicznością swoją sprawnością fizyczną. Druga część występu wprawiła jury w konsternację i spotkała się z mieszanym odbiorem.

Po wstępnej ocenie Sebastian wyznał jury, że jego występ ma jeszcze jeden element.

- To jest najbardziej stresująca część. Mam dziewczynę, z którą tutaj przyjechałem. Oliwia, znamy się pięć miesięcy, a czuję, jak bym znał cię całe życie. To, że nas połączyło takie uczucie, to myślę, że to jest coś więcej, bo dążymy w tym samym kierunku i chciałem cię zapytać, czy wyjdziesz za mnie? - powiedział.

Uczestnik "Mam Talent!" oświadczył się ukochanej. Czy został przyjęty?

Na szczęście zarówno uczestnik programu, jak i jury oraz publiczność nie musieli długo czekać na odpowiedź dziewczyny. Oliwia przyjęła pierścionek i zgodziła się wyjść za mąż za Sebastiana. Ten wzruszający i pełen emocji moment możecie zobaczyć poniżej.

Oświadczyny w programie poruszyły również internautów.

- "On nie poszedł tam by pokazać swój talent. On miał plan, by pokazać, że już jest wygrany. Gratulacje", "Piękne zaręczyny. Życzę powodzenia", "Piękny głos. Gratulacje", "To takie wzruszające", "Dużo miłości życzę, piękna para" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autorka/Autor: Katarzyna Oleksik