program

  program

  W marca 2022 roku w Polsce rozpoczęła się zmiana standardu nadawania kanałów przesyłanych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. Dzięki temu mamy mieć więcej programów do wyboru, znacząco poprawi się także jakość obrazu. Co to oznacza dla zwykłego obywatela? Czy konieczna będzie wymiana telewizorów?

  Kolejny sezon programu "Kanapowcy" dobiega końca. Finałowy odcinek już we wtorek 10 maja. Czy ekipie z Kielc udało się realizować swoje postanowienia i wyznaczone cele. O spektakularnej metamorfozie opowiedzieli nam Daniel Płoński – uczestnik programu "Kanapowcy", a także Krzysztof Ferenc – trener i Aniela Bogusz "Lil Masti", zawodniczka MMA.

  Rajskie Rozdanie to jeden z najbardziej emocjonujących momentów w "Hotelu Paradise". Uczestnicy ponownie będą musieli stanąć przed niełatwym wyborem, jednak zanim to nastąpi, dojdzie do wielu niespodziewanych zdarzeń. Konrad dowie się, co skrywa szkatułka z Szansą od Raju. Z kolei Klaudia El Dursi zwróci się do mieszkańców z prośbą o wykonanie zagadkowego zadania. Jakie będą tego konsekwencje?

  Przed nami kolejny odcinek "Mask Singer", w którym biorą udział największe polskie gwiazdy schowane pod kostiumami: Kota, Róży, Prysznica, Słońca i Potwora. Która z postaci zaśpiewa hit polskich list przebojów - "Szampan" Sanah? Kto zmierzy się z kultowym evergreenem - "Sway" Michaela Bublé?

  "Kanapowcy" to program, którego bohaterami są mężczyźni zdeterminowani do wstania z tytułowej kanapy i zmiany stylu życia. Przed nami czwarty sezon tej produkcji. Od 8 marca widzowie TTV będą mogli przyglądać się staraniom uczestników o szczupłą sylwetkę.

  Widzowie programu "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" pokochali historię Tadeusza i Roberta Motyków. W trudnym dla wszystkich roku 2021 panowie zrobili duży krok w kierunku poprawienia rodzinnych relacji i odkryli siebie na nowo. Jak teraz wygląda ich męska przyjaźń? Tego dowiemy się już niebawem. Premierowe odcinki drugiej serii już od 16 marca na antenie TTV.

  Od zakończenia 4. edycji "Hotelu Paradise" minęło trochę czasu. Choć większość widzów, a nawet i uczestników nie wierzyła w miłość Nany i Łukasza, ta dwójka udowodniła, że łączy ją coś więcej, niż tylko chęć zwycięstwa. Co dziś u nich słychać, jak czuli się po powrocie do Polski i z jakimi trudnościami się mierzyli? O tym opowiedzieli w rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl.

  Jak co tydzień, na kanapach w programie Kuby Wojewódzkiego zasiądą nowi goście. “To zdjęcie jest tak piękne, że nie wymaga podpisu” napisał dziennikarz pod zdjęciem na Instagramie. Aktor i gwiazda estrady już 2 listopada na antenie TVN. Internauci nie kryją, że na takie połączenie czekali od dawna. 

  W środowy wieczór mogliśmy obejrzeć 501 odcinek "Milionerów". Program ten rozpoczął się od wznowienia gry Jakuba Nowickiego. Uczestnik ponownie rozpoczął walkę o milion od pytania za 2 000 złotych. Mężczyzna miał już wykorzystane jedno koło ratunkowe. Po kolejne sięgnął, gdy natrafił na problematyczne pytanie o probanta.