program

    program

    Aggie nie ukrywa, że martwi ją, z czym borykają się w Polsce jej przyjaciele, którzy deklarują się jako osoby LGBT. Prowadząca pierwszy w naszym kraju gejowski program "Finding Prince Charming", wraz z produkcją chce znormalizować pewne kwestie związane z tym tematem. Dziennikarz Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał Aggie, jak zamierza pomóc osobom LGBT. Z rozmowy dowiemy się także o związkach gwiazdy. Nie każdy wiedział, że jest po rozwodzie.

    W nowym sezonie "Jestem z Polski" naszymi przewodniczkami będą wyjątkowe kobiety, które postanowiły opuścić Polskę i zamieszkać w najróżniejszych zakątkach globu. W tym sezonie pokażemy, m.in. jak żyje się w prawdziwej włoskiej rodzinie na Sycylii, jak prowadzi wymarzony biznes na greckim Thassos, dowiemy się też czym może nas zaskoczyć Macedonia i Bułgaria oraz jakie są najpiękniejsze zakątki Teneryfy.

    "Wyścig dookoła smaku" to nie lada gratka dla fanów kuchni i szeroko pojętych kulinariów. W każdym odcinku nowego show czterech utalentowanych kucharzy rywalizuje o zwycięstwo, przyrządzając potrawy z różnych zakątków świata. Jednocześnie dzięki technologii ekranów LED wirtualnie przenoszą się do tych miejsc, aby w pełni poczuć atmosferę kraju, którego potrawy przyrządzają. Nowa seria discovery+ Originals zadebiutowała w Playerze 29 lipca.

    Największe światowe gwiazdy wraz ze wsparciem braci Scott przygotują wyjątkową niespodziankę swoim bliskim - przeprowadzą metamorfozy ich domów. Jak z malowaniem ścian i zrywaniem tynków poradzi sobie rodzina Kardashianów, LeAnna Rimes, Kevin Hart czy Gwyneth Paltrow? Premierowy odcinek programu "Remonty gwiazd" już w najbliższą niedzielę 1 sierpnia na TVN Style.