Listy do M

  Listy do M

  "Listy do M." powracają! Trzecia część będzie miała swoją premierę w listopadzie. Czego możemy się po niej spodziewać? Kto w niej wystąpi? Czy będzie czwarta część? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN Tomasza Karolaka, który ponownie wcielił się w postać niegrzecznego Mikołaja ;)

  Ruszyły zdjęcia do trzeciej części filmu Listy do M. W najnowszej produkcji na pewno nie zabraknie Agnieszki Dygant i Piotra Adamczyka. Tym razem grani przez nich bohaterowie zostaną dziadkami. Jak aktorzy odnaleźli się w rolach młodych dziadków? Agnieszkę i Piotra odwiedziła na planie dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy młode gwiazdy filmu "Listy do M.2". Czy aktorzy spodziewali się, że film osiągnie taki sukces? W czym tkwi fenomen? I dlaczego chcieliby, by powstała trzecia część "Listów do M."?

  Katarzyna Bujakiewicz poskarżyła się dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że jej partner nadal jej się nie oświadczył. Piotrze, apelujemy do Twoich uczuć - oświadcz się wreszcie Kasi. Jeśli tego nie zrobisz, to podczas każdej premiery kolejnej części Listów do M. będzie Ci to wypominać ;)

  Podobno takiego otwarcia nie było od ponad 30 lat. "Listy do M. 2" w pierwszy weekend obejrzało aż 586 tys. widzów! Fabuła filmu jest oparta na miłości, dlatego też obecna na premierze Agnieszka Jastrzębska zapytała Macieja Stuhra i Romę Gąsiorowską o to, czy wierzą w romantyczną miłość od pierwszego wejrzenia? Które z nich jest bardziej sentymentalne, a które twardo stąpa po ziemi?

  Dziś na ekrany polskich kin wchodzi film "Listy do M. 2" w reżyserii Macieja Dejczera. Na naszych kanapach gościliśmy: Tomasza Karolaka i Martę Żmudę-Trzebiatowską. Dlaczego rola św. Mikołaja jest Karolakowi tak bardzo bliska? Z kim na planie filmu zaprzyjaźniła się Marta i komu aktorzy są najbardziej wdzięczni? Marcina Prokopa, który też gra w tym filmie (przez 3 sekundy!), szczególnie interesowało czy Tomkowi Karolakowi opłacało się zagrać w "Listach do M. 2". Jak się pracuje wśród największy polskich gwiazd? Kogo zobaczymy w drugiej części kinowego hitu? Jaki wtek w filmie najbardziej podoba się Karolakowi? I czy Tomasz karolak sam chodził w filmie po rynnach?

  W piątek na ekrany kin wchodzi komedia romantyczna "Listy do M. 2" w reżyserii Macieja Dejczera. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Romę Gąsiorowska i Macieja Stuhra. Związek ich bohaterów jest jednym z głównych wątków całej fabuły. Co wydarzy się w ich życiu w drugiej części filmu? Czy postać Macieja Stuhra sprosta oczekiwaniom granej przez Gąsiorowską - Doris? I czy przyjemnie im było wrócić na plan i do tej samej ekipy po czterech latach?

  Tęsknota Macieja Stuhra za Romą Gąsiorowską była bodźcem do powstania "Listów do M. 2". Tak uważa sam aktor ;) Para nie widziała się ze sobą od zakończenia zdjęć do pierwszej części filmu. Jakie towarzyszył im obawy związane z kontynuacją "Listów do M"? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "Listy do M" pokochaliśmy za błyskotliwy humor, wzruszające historie oraz gwiazdorską obsadę. Teraz po czterech latach doczekaliśmy się kontynuacji ekranizacji. W piątek 13 listopada odbędzie się premiera drugiej część filmu. Czy łatwo było wrócić na plan? Zapytaliśmy o to Katarzynę Zielińską. Gościem Dzień Dobry TVN był również Marcin Perchuć, który w "Listach do M 2" debiutuje. Czy wkupił się w łaski starej ekipy? ;)

  Już w listopadzie tego roku wejdzie do kin komedia romantyczna "Listy do M. 2". W drugiej części pojawią się nowi aktorzy, m.in. Maciej Zakościelny, Magdalena Lamparska i Waldemar Błaszczyk. Jakie postacie zagrają? Co Agnieszka Dygant zapamiętała z planów zdjęciowych obu części filmu? Jak na planie czuje się Mateusz Winek, młody aktor, którego można było już zobaczyć w serialu "Nie rób scen"? Z aktorami rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. #czekamnalisty

  Na dachu Dzień Dobry Wakacje wystąpił zespół Sound’n Grace. Wykonał premierowo utwór "Na pewno", który promuje drugą część komedii romantycznej "Listy do M". Piosenka jest efektem współpracy z Tabbem, czyli Bartoszem Zielonym.

  Już ponad milion widzów obejrzało komedię romantyczną „Listy do M.”. Tym samym film stał się najbardziej gorącym przebojem tego zimnego sezonu. Dlaczego film zyskał miano najlepszej, polskiej produkcji od dziesięcioleci? W kawiarence TVN Cafe gościli sprawcy tego całego zakochania: Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Wagner, Tomasz Karolak, Anna Matysiak oraz Jakub Jankiewicz.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Bujakiewicz. Opowiedziała o swojej nowej roli w komedii romantycznej "Listy do M.", o spartańskich warunkach, w jakich grała oraz o córeczce Aleksandrze. Jaką mamą jest aktorka?

  Mamy dla Was sensacyjną informację. Aktor Maciej Stuhr od dziś prowadzi audycję w radiu ZET. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zapytała go o to, czy to prawda, że porzuca zawód aktora na rzecz pracy w radiu? Jaką audycję poprowadzi? Czy miał już w swojej karierze "romans" z radiem?