"Listy do M. 4" – najgorętsza premiera tej zimy. Kim są nowi bohaterowie kultowej komedii?

„Listy do M. 4” – najgorętsza premiera tej zimy
Tego jeszcze nie było. Premiera kolejnej części "Listów do M." po raz pierwszy w przestrzeni online. Od 1 lutego uwielbiana przez Polaków komedia jest dostępna na platformie Player.pl. W "Listach do M. 4" pojawili się nowi bohaterowie. Kogo zobaczymy w kultowym filmie?

"Listy do M. 4" - oglądaj na platformie Player.pl

Ze względu na pandemię koronawirusa kolejna odsłona hitowej polskiej serii "Listy do M." została przełożona. Widzowie z niecierpliwością czekali na wieści, kiedy będą mogli zobaczyć czwartą część ulubionej komedii. Na szczęście film już jest dostępny na platformie Player.pl.

W najnowszej odsłonie "Listów do M." nie zabrakło pozytywnych emocji, śmiechu i wzruszeń. I na tym nie koniec niespodzianek, bo pojawiły się też nowe postaci, o których w Dzień Dobry TVN opowiedzieli aktorzy: Monika Pikuła, Anna Smołowik oraz Michał Zieliński.

- Tak naprawdę jesteśmy debiutantami – oświadczyła Anna Smołowik.

Co ciekawe aktorzy po raz pierwszy spotkali się w naszym programie. Ich wątki się nie łączą, więc nie widywali się na planie zdjęciowym. A jak udało im się dostać do nowej produkcji?

"Listy do M. 4" i Michał Zieliński - Igor Flis

Michał Zieliński jest dopiero początkującym aktorem. Wystartował więc w kilkuetapowym castingu. Udało się - dostał rolę Igora Flisa. Co pomyślał po przeczytaniu scenariusza?

- Pomyślałem, że to ciekawe zadanie dla mnie i temat tego wątku jest w jakimś stopniu wzruszający. Jest o przebaczaniu i o tym, że w życiu trzeba dać sobie więcej niż jedną szansę -wyjawił.

Aktor, przygotowując się do roli, uczęszczał na lekcje, by opanować chwyty gitarowe. Oświadczył też, że granie u boku wielkich aktorów, było jego spełnieniem marzeń.

"Listy do M. 4" i Monika Pikuła - Justyna Włodarczyk, szefowa

Z kolei Monika podobnie tak jak Michał również dostała się z castingu. Co ciekawe o tym, że dostała rolę, dowiedziała się tuż przed 24 grudnia. A jak zareagowali jej bliscy na postać surowej szefowej, w którą się wcieliła?

- Obejrzałam film razem z moimi dziećmi. Najlepszy komplement otrzymałam od syna. Powiedział: "Mamo, ty jesteś taką fajną mamą i taką rolę ci dali" – powiedziała z uśmiechem na ustach aktorka.

"Listy do M. 4" i Anna Smołowik - Emilia

Natomiast producenci i reżyser widzieli Anię w spektaklu "Wiśniowy sad" i pomyśleli, że idealnie pasuje do roli Emilki.

Więcej o postaci Emilki i Igora dowiesz się z naszego materiału wideo, a wieczorem zasiądź wygodnie na kanapie i obejrzyj z rodziną i przyjaciółmi "Listy do M. 4" na Player.pl.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości