premiera

    premiera

    Już w najbliższy piątek do kin trafi film "Czarna owca" w reżyserii Aleksandra Pietrzaka. Jak podkreślają twórcy, to słodko-gorzka opowieść o więzach rodzinnych. Życie głównych bohaterów dość niespodziewanie wywróci się do góry nogami i każdy z nich będzie musiał na nowo poukładać swoje życie. W filmie zobaczymy m.in. Magdalenę Popławską, Arkadiusza Jakubika, Kamila Szeptyckiego oraz debiutującą na dużym ekranie Agatę Różycką.

    Podejmowanie decyzji, które mogą wywrócić nasze dotychczasowe życie do góry nogami, nie jest łatwe. Ale do dojrzałości i odpowiedzialności w końcu trzeba dorosnąć. Przed bohaterami słodko-gorzkiej komedii "Czarna owca" sporo poważnych dylematów. Filmowa rodzina Gruzów znajduje się na życiowym zakręcie. Czy uda im się odnaleźć drogę do szczęścia? O tym przekonamy się wkrótce, kiedy film trafi do kin. Zobaczcie jego oficjalny zwiastun.

    Mandaryna przechodzi sceniczną metamorfozę. Zapomnijcie o popowych brzmieniach i wizerunku, który jeszcze do niedawna był dobrze znany fanom piosenkarki. Marta Wiśniewska wraca w zupełnie nowej i nieznanej dotąd odsłonie. Gwiazda zostanie w Polsce pionierką, jeśli chodzi o performance. W rozmowie z Oskarem Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zdradziła kulisy teatralnego show.

    Na ten dzień kinomaniacy musieli trochę poczekać. Na szczęście już 29 maja ponowie zasiądziemy przed wielkim ekranem i przeniesiemy się w świat rozrywki. Jakie produkcje czekają na widzów? Tej wiosny nie obędzie się bez kilku gorących premier.