Damian Michałowski

  Na atmosferę wnętrza składa się nie tylko jego wystrój, ale także zapach. To istotny element, który może stanowić o naszym nastroju. Jacek Bylicki, ekspert w dziedzinie marketingu zapachowego, opowiedział w Dzień Dobry TVN, dlaczego warto zadbać o zmysł węchu w czterech kątach.

  Klaudia i Paweł Dziukowie to młode małżeństwo z trójką małych dzieci. Oboje są motorniczymi, ale po narodzinach najmłodszej pociechy mężczyzna zdecydował się zostać w domu z dziećmi, a jego żona wróciła do pracy. Mimo dwóch pensji, rosnąca inflacja i wzrost stóp procentowych mocno odbijają się na ich domowym budżecie. Jak sobie radzą? O tym małżeństwo opowiedziało w Dzień Dobry TVN.

  Na czym polega zasada ABC?

  Tak było w przypadku kucharza Patryka Galewskiego.

  Ekspert wyjaśnia, czy mamy się czego obawiać.

  "Piszą o tym wszyscy na całym świecie".

  Jak się czuje po zmianach?

  Ekspert bezpieczeństwa ruchu drogowego wyjaśnia wątpliwości.

  Na pytania odpowiedział Ernest Wencel, rekruter.

  Na antenie Radia Zet pojawi się serial kryminalny "Niech to usłyszą", w którym wystąpi gwiazdorska obsada. Jaką zagadkę trzeba będzie rozwikłać i kto porwał znaną piosenkarkę?

  Już 19 września na antenie TTV zobaczymy premierowy odcinek nowego programu "Życie na kredycie". Bohaterami reality show są rodziny, które odważyły się otwarcie mówić o swoich zarobkach i codziennych rachunkach.

  Czym zajmuje się Centrum Pomocy Siostrom Zakonnym?

  Żyjemy w czasach, kiedy pojęcie małżeństwa się redefiniuje. Zmienia się też rola kobiet, które są bardziej samodzielne niż kiedyś i nie potrzebują męża, by mieć poczucie bezpieczeństwa.

  "Doszedł do świetnej formy".

  "Zdrowe jelita, to zdrowy człowiek".

  Fizoterapeuta: "Jest zasada, że dziecko zawsze ma rację".

  Beza została odłowiona przez schronisko w małej wsi pod Iławą. Była w ciąży, a na jej szyi wisiał zerwany łańcuch. Jej nowi opiekunowie bardzo szybko odkryli niesamowity talent małej suczki, która okazała się nieoszlifowanym diamentem w psim frisbee. O drodze ze schroniska do mistrzostw Europy opowiedział jej opiekun Paweł Jakubowski.

  Większość osób, które wybierają miejsce do życia, decyduje pomiędzy mieszkaniem w bloku a domem na przedmieściach. Bohaterka reportażu oraz goście zaproszeni do naszego studia postanowili wyjść poza ten schemat.

  DiCaprio zawdzięcza swoją sławę przede wszystkim fenomenalnym kreacjom aktorskim, o których w cyklu show-biznesowym Dzień Dobry TVN przypomniała Kaja Klimek.

  Z czym muszą mierzyć się dzieci z FAS? O tym w Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z adopcyjnymi rodzicami oraz dr n. med. Katarzyną Dyląg, specjalistką pediatrii i dr n. med. Grzegorzem Południewskim, ginekologiem.

  Pierwszy poranek po śmierci królowej Elżbiety przyniósł ogromne poruszenie w świecie. Media wszystkich krajów informują o końcu epoki elżbietańskiej i żegnają monarchinię. Anna Senkara pokazała okładki czołowych brytyjskich gazet, które są pełne symbolicznych zdjęć i wymownych nagłówków. Zobacz relację prosto z Londynu.

  O tym, czym objawia się andropauza i jak można złagodzić jej objawy, w Dzień Dobry TVN opowiedziała dr n. med. Ewa Kempisty-Jeznach.

  W sklepach możemy znaleźć masę urządzeń do masowania, ujędrniania czy oczyszczania skóry twarzy. Po które warto sięgnąć, by nie wydać pieniędzy na marne?

  Świat mody coraz bardziej otwiera się na inność.

  Sprawdź, na czym polega metoda "wieszaka ortograficznego".

  Jakie są procedury?

  Skakanka to idealny sprzęt treningowy dla tych, którzy marzą o sprawności. Dzięki małym rozmiarom można zabrać ją ze sobą w podróż i zapewnić sobie porządny wycisk z dala od domu czy siłowni. Wystarczy kilkanaście minut treningu, aby spalić sporo kalorii i poprawić wydolność organizmu.

  Pozycja dziecka, martwego ciała czy Supta Baddha Konasana - choć brzmią tajemniczo, służą, by nas uspokoić i zrelaksować. W Dzień Dobry TVN instruktorka jogi Maria Prokop pokazała, jak prawidłowo je wykonać oraz przypomniała o tym, jak ważny jest oddech.

  Stylistka fryzur pokazuje, jak wykonać OM.

  Śmierć Mariana Zembali, wybitnego kardiochirurga, wstrząsnęła całą Polską. Agnieszka Madejska, dziennikarka Uwagi! TVN, stara się ustalić, dlaczego profesor targnął się na swoje życie. Czy nagonka w pracy przyczyniła się do tej decyzji?