kuchenne rewolucje

  Magda Gessler ruszyła z misją do położonych nad Wisłą, pięćdziesięciotysięcznych Puław. Nieopodal siedziby pierwszego polskiego Muzeum Narodowego, blisko centrum miasta, znajduje się restauracja Cudnie.

  W 3. odcinku 25. sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler pojawiła się w Tomaszowie Mazowieckim. To będzie zmiana, o której usłyszy cała Polska. Tym razem pomocy kulinarnej ekspertki potrzebowała praprawnuczka Marii Konopnickiej.

  Szczecin to piękne miasto, które każdego roku coraz bardziej się rozwija. Zwane jest również "Paryżem Północy" - brzmi światowo i tak właśnie miało być w Cafe Elegancko, do którego wybrała się Magda Gessler.

  Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego na antenę TVN wracają nowości. Magda Gessler po raz 25. dokona prawdziwych zmian w polskich restauracjach. W pierwszym odcinku specjalistka od gastronomi powalczy z upadającym lokalem w Czechowicach-Dziedzicach. Co się wydarzy?

  1 września rusza 25. sezon "Kuchennych rewolucji".

  Widzowie TVN już czekają na najnowszą odsłonę "Kuchennych rewolucji". Zanim jednak obejrzycie premierowe odcinki, zachęcamy do lektury artykułu, w którym wymieniamy wszystko, co chcielibyście wiedzieć o prowadzącej program.

  "Kuchenne rewolucje" to program, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów. Już niedługo stacja TVN rozpocznie emisję kolejnego sezonu. Magda Gessler po raz 25. wyruszy w Polskę, aby pomóc restauratorom i pokazać, jak należy prowadzić biznes. Jakie lokale odwiedzi tym razem? Od kiedy będzie można oglądać nowe odcinki?

  24. sezon Kuchennych Rewolucji zakończył się sukcesem. Magda Gessler jak zawsze zrobiła porządki i zadbała, by do restauracji, które odwiedziła, chętniej zaglądali także okoliczni mieszkańcy. Pot, łzy i uśmiech radości. Co jeszcze się działo? Przypominamy najzabawniejsze momenty programu.

  Magda Gessler postanowiła w bardzo wymowny sposób odpowiedzieć na insynuacje dotyczące jej kariery w telewizji.

  Gwiazda "Kuchennych rewolucji" mówi: "dość".

  Przed nami 13. odcinek 24. edycji "Kuchennych rewolucji". Tym razem Magda Gessler odwiedzi lokal gastronomiczny Caverna Cafe w Opolu. Czy znana restauratorka zdoła pomóc właścicielom?

  W życiu kreatorki smaku znalazło się miejsce na jeszcze jedną działalność artystyczną.

  Wrocław przyciąga turystów i miłośników historii głównie ścisłym centrum. Ale nie tylko tam tętni życie. Nieopodal historycznego rynku Beata realizuje swój "American Dream", prowadząc lokal o takiej właśnie nazwie. Marzenia jednak okazały się trudniejsze do spełnienia, niż mogłoby się wydawać. Dlatego z odsieczą przyszła Magda Gessler, która postanowiła postawić lokal na nogi.

  Zobacz zwiastun 11. odcinka programu.

  Czy Magda Gessler zdoła wypędzić duchy?

  Restauracja z wietnamską kuchnią nie zdała egzaminu. Czy uda się ją uratować?

  Jak przebiegnie metamorfoza lokalu?

  Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje" zawitały do Sosnowca. Tam, w restauracji o oryginalnej nazwie "Polski Nie-rząd" trzeba było zaprowadzić porządek, a daniom nadać smaku. Czy restauratorka zdecydowała się przeprowadzić rewolucję?

  Lada moment ruszy już 24. sezon. "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler opowiedziała o restauracjach, które odwiedziła.

  Tym razem Magda Gessler wyruszyła w podróż do Szczecinka, miasteczka w województwie zachodniopomorskim. Nad jednym z jezior w średniowiecznym Zamku Książąt Pomorskich znajduje się restauracja "Zamek", którą prowadzi Rafał. Magda Gessler postanowiła sprawdzić, dlaczego w lokalu brakuje klientów.

  Kłopoty pojawiły się już po kilku minutach.

  Czy Magda Gessler pomoże właścicielce lokalu "Palce lizać"?

  Pani Marzenna była bohaterką 12. odcinka najnowszej edycji programu "Kuchenne Rewolucje". Pracowała w barze "Agata", który znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Spędziła w lokalu całe życie, tam też wychowała się jej córka. O jej śmierci poinformowali producenci show.

  "Prawdziwe archiwum syfu i brudu".

  Kolejny lokal, który postanowiła odwiedzić Magda Gessler znajdował się w Grodzisku Mazowieckim. Na miejscu zastała jednak nie tylko brak pomysłu na prowadzenie restauracji, ale i problemy w związku właścicieli. Czy uda jej się przeprowadzić rewolucję?

  "Ja tego teatru nie kupuję".

  W 9. Odcinku kuchennych rewolucji Magda Gessler zawitała do Miasteczka. Mieści się tam Kawiarnia Marysieńka, prowadzona przez małżeństwo Dorotę i Marka. 25-letnia restauracja przestała już przyciągać klientów. Czy słynnej restauratorce uda się stworzyć przytulny lokal, chętnie odwiedzany przez klientów?

  Magda Gessler od lat udowadnia, że prawdziwa i dobra kuchnia zaczyna się w sercu. Wyjaśnia restauratorom, że gastronomię trzeba po prostu kochać. Kreatorka smaku osobiście zwróciła się do uczestników "Kuchennych Rewolucji", które tym razem zawitały do Miastka. Wszystko wskazuje na to, że zadziała się magia.

  Magda Gessler zawitała do Zamościa, by pomóc właścicielom knajpy Kura Domowa, którzy otworzyli lokal, nie mając pojęcia o gastronomii. W pewnym momencie przestali dawać sobie radę.

  W najnowszym odcinku “Kuchennych rewolucji” Magda Gessler odwiedzi malowniczą, wielkopolską wieś Połajewo. Przy przebiegającej przez nią ruchliwej ulicy znajduje się podupadająca restauracja “Silvano”. Czy restauratorce uda się przywrócić jej świetność sprzed pandemii?