Co za wiosna

  Co za wiosna

  Występy na scenie studia programu Dzień Dobry TVN, bywają porywające, wzruszające, energetyczne, ale jeszcze nigdy nie były tak smaczne. Takie doznania mógł wywołać tylko śpiewający tort, czyli były uczestnik programu Mask Singer - Mateusz Banasiuk. Jaki utwór zaśpiewał aktor?

  Kulisy produkcji „Mask Singer” są najbardziej strzeżoną tajemnicą. Personalia uczestników od początku są ściśle tajne. Wszystkie środki ostrożności mają jeden cel - zagwarantować widzom wspaniałą zabawę. W Dzień Dobry TVN o swojej roli detektywa w muzycznym show opowiedziała Joanna Trzepiecińska, a Mateusz Banasiuk zdradził jak wyglądają procedury ukrywania tożsamości uczestników.

  W tytułowego bohatera nowego serialu Player Original "Herkules" wcieli się Rafał Maćkowiak. O tym, dlaczego fenomenalny analityk mający w jednym palcu wszystkie podręczniki do kryminologii i kryminalistyki, nie może wykonywać swojego wymarzonego zawodu, aktor opowiedział w programie "Dzień Dobry TVN".

  W programie Dzień Dobry TVN Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN oraz Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl opowiedzieli o kultowych kontynuacjach i niesamowitych nowościach, które widzowie będą mogli oglądać tej wiosny. Mocne seriale i zaskakujące programy już wkrótce w TVN i Player.pl. Czego dokładnie powinniśmy się spodziewać?

  Joanna Kulig przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie wkrótce ruszą zdjęcia do komedii romantycznej "She came to me", w którym oprócz polskiej aktorki pojawi się m.in. Anne Hathaway i Mathew Broderick. W rozmowie z Kingą Burzyńską gwiazda "Zimnej wojny" opowiedziała o życiu w Hollywood i roli matki. Okazuje się, że w Stanach Zjednoczonych przeszkadza jej jedna rzecz.

  Aleksandra Adamska ma w swoim aktorskim dorobku takie produkcje jak "Miasto 44", "O mnie się nie martw", "Królestwo kobiet". Ostatnio za sprawą roli Pati w serialu "Skazana" cieszy się ogromnym uznaniem i sympatią ze strony widzów. O tym, jak wcieliła się w postać więźniarki, opowiedziała w programie "Dzień Dobry TVN".