Porady stylistki

    Buty na wiosnę to ważny element stylizacji. Mogą one nawet grać pierwsze skrzypce i odmienić look, gdy są odpowiednio wyraziste. A jakie modele najlepiej wybrać w tym sezonie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka, Marta Pożarlik.

    Wraz z początkiem wiosny warto odświeżyć swoją szafę i urozmaicić ją jasnymi kolorami. Dobrym pomysłem są wówczas białe spodnie, które pasują do wielu stylizacji. Jak je nosić? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka i projektantka mody, Paulina Mikulska.

    Kiedy wiosną budzi się natura, w ludziach pojawia się także tęsknota za kolorami. Między innymi z tego powodu trendy modowe w tym sezonie będą niezwykle bogate i barwne. A jakie odcienie będą najmodniejsze? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka, Ewelina Rydzyńska.

    Wiosna zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym warto pomyśleć o porządkach w szafie i pozostawieniu w niej tych elementów garderoby, które nie wyjdą z mody. A jakie trendy będą rządzić w nadchodzącym sezonie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka, Marta Pożarlik.