Makijaż

    Makijaż

    Sylwester zbliża się wielkimi krokami - to jedna z tych nocy w roku, kiedy każda z nas chce błyszczeć. Możemy zaszaleć i nie przejmować się tym, że ktoś nam zarzuci zbyt strojny wygląd. Ale na co postawić, by wyglądać powalająco i jednocześnie nie przesadzić? Redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi postanowiła wypytać Magdę Pieczonkę o to, co powinniśmy podkreślić, by olśnić towarzystwo i wyglądać pięknie.

    Makijaż sylwestrowy rządzi się swoimi prawami. Daje olbrzymie pole do popisu, ale też jest wyzwaniem dla kobiet, które na co dzień się nie malują. Na co zwrócić uwagę, aby podczas ostatniej nocy starego roku nie wyglądać karykaturalnie? O kilka cennych wskazówek poprosiliśmy makijażystkę, Klaudię Jóźwiak, a nasza redakcyjna koleżanka, Joanna Kruczek zgodziła się na sylwestrową metamorfozę. Efekty oceńcie sami.

    Makijaż permanentny brwi cieszy się zainteresowaniem kobiet w każdym wieku. To idealne rozwiązanie dla pań, które pragną zwracać uwagę nienagannym kształtem łuku brwiowego, bez konieczności poświęcania czasu na jego kreślenie za pomocą kolorowych kosmetyków. W Dzień Dobry TVN o kulisach wykonywania popularnego zabiegu opowiedziała linergistka Katarzyna von Engel.