Gwiazdy

    Gwiazdy

    Masz 30, 40 a może 50 lat? W zasadzie nie ma to żadnego znaczenia. Ważniejsze jest to, jak się ze sobą czujesz. Temat ten poruszyła w mediach społecznościowych Małgorzata Ohme, która jak przyznała, wścieka się, gdy ktoś kategoryzuje ją względem wieku. "Sami powielamy te stereotypy. Napędzamy kobietom strachy" - twierdzi.

    Marta Linkiewicz popularność zdobyła w 2015 roku za sprawą kontrowersyjnego nagrania, które wyciekło do Internetu. Od tamtego czasu przeszła ogromną metamorfozę. Dziś już nie imprezuje jak dawniej i nie pije alkoholu - swoje życie w pełni podporządkowała treningom. Reporterka serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi, postanowiła sprawdzić, jak wyglądają treningi MMA i jak Marta przygotowuje się do walk.

    Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska są bohaterkami programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Żywiołowe bliźniaczki ze Śląska cieszą się olbrzymią sympatią widzów TTV. Do ekipy programu dołączyły w czwartym sezonie i od razu pokazały, że z nimi nie będzie nudy. Bliźniaczki nie ukrywają, że są dla siebie bardzo ważne i spędzają ze sobą dużo czasu. W rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziały o tym, jak bardzo są do siebie podobne, nie tylko z wyglądu.