Zapraszamy na program Dzień Dobry TVN. U nas jak zwykle ciekawi goście i interesujące tematy. Rozpocznij z nami poranek! Co będzie w programie?

    Projekt JUMP FOR THE PLANET to ogólnoświatowa akcja, która ma na celu zebranie pieniędzy na domy dla uchodźców klimatycznych. W tym celu, pomysłodawca akcji Tomasz Kozłowski wraz z gwiazdami będzie skakał z 45 kilometrów. Patronem projektu jest Lech Wałęsa, a wezmą w nim udział obecni w Dzień Dobry TVN Maciej Stuhr i Olga Bołądź. 

    Właśnie rozpoczęła się 46. edycja Festiwalu Filmowego w Gdyni. O Złote Lwy powalczy szesnaście filmów, które zakwalifikowały się do konkursu głównego. O roli kobiet w polskim kinie i gdyńskim festiwalu z Kingą Burzyńską rozmawiały Sławomira Łozińska, która zagrała główną rolę w filmie "Lokatorka" oraz z Agnieszką Smoczyńską, reżyserką i jurorką tegorocznej edycji festiwalu. 

    Ośrodek odmówił adopcji chłopca, kiedy okazało się, że zakwalifikowane do niej małżeństwo spodziewa się biologicznego dziecka. Dramatyczne wydarzenie, przez które przeszła, kobieta opisała w mediach społecznościowych. Czy ciąża rzeczywiście może uniemożliwić adoptowanie dziecka? O tym rozmawialiśmy z Kamilą Domagałą, psychologiem z Ośrodka Adopcyjnego TPD w Warszawie.