Milionerzy

  Milionerzy

  Choć każdy z nas kiedyś trzymał go w ręce, większość pewnie nie ma pojęcia, jakie ma wymiary. O czym mowa? Chodzi o banknot dziesięciozłotowy. Zresztą o tym, że nie jest to zagadnienie proste, przekonał się ostatnio Sebastian Kusz z Warszawy, który w 505 odcinku programu "Milionerzy" walczył o milion złotych. 

  Za nami 503 odcinek programu "Milionerzy", w którym mogliśmy podziwiać brawurową grę Marcina Mazura. Prawnik z Krakowa błyskawicznie przeszedł do pytania za 40 000 złotych, po drodze wykorzystując jedynie jedno koło ratunkowe. Po drugie sięgnął, gdy padło pytanie o Zatokę Świń. 

  Za nami 502 odcinek programu "Milionerzy". Tym razem o główną wygraną zawalczyła Agnieszka Czaja z Poznania. W zadaniu eliminacyjnym jako pierwsza uszeregowała kanclerzy Niemiec. Uczestnika pierwsze koło ratunkowe wykorzystała już przy pierwszym pytaniu. Nie wiedziała, który z podanych frazeologizmów jest wyrazem niechęci. Kolejnej podpowiedzi potrzebowała na etapie 5 000 złotych. 

  W środowy wieczór mogliśmy obejrzeć 501 odcinek "Milionerów". Program ten rozpoczął się od wznowienia gry Jakuba Nowickiego. Uczestnik ponownie rozpoczął walkę o milion od pytania za 2 000 złotych. Mężczyzna miał już wykorzystane jedno koło ratunkowe. Po kolejne sięgnął, gdy natrafił na problematyczne pytanie o probanta. 

  Jędrzej Siarkowski kontynuuje swoją grę o milion. W programie "Milionerzy" usłyszał pytanie o Kominy Amoku, Warszawskie Kaskady, Błotne Łaźnie, Syfon Dziadka oraz Galerie Krokodyla. Kto i gdzie je zobaczy? Poprawna odpowiedź jest warta 40 000 zł.