Milionerzy

  Milionerzy

  W 491. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego zajęli Katarzyna Szynwelska z Makowa Mazowieckiego oraz Marcin Zagrajek z Warszawy. Uczestnicy musieli zmierzyć się z niełatwymi pytaniami.

  To pytanie pozbawiło uczestnika szansy na wielką wygraną.

  W 475. odcinku programu "Milionerzy" grę o tytułową stawkę kontynuował Jędrzej Siarkowski z Poznania. Uczestnik musiał zmierzyć się z zestawem niełatwych pytań. Czy udało mu się udzielić prawidłowych odpowiedzi?

  W 473. odcinku programu "Milionerzy" nie zabrakło emocjonujących momentów i podchwytliwych pytań.

  W 470. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego po raz kolejny zajął Jacek Iwaszko z Warszawy. Zawodnik przystąpił do gry z kompletem kół ratunkowych.

  Zobacz, kto 1 czerwca zagra o pieniądze dla podopiecznych fundacji TVN.

  W "Milionerach" im bliżej głównej nagrody, tym trudniejsze pojawiają się pytania. Przekonał się o tym Karol Badowski, który w 467. odcinku teleturnieju kontynuował swoją grę.

  W 466. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Konrad Jurgiewicz. W wielkim stylu doszedł do pytania za 500 tys. zł.

  W 554. odcinku programu do gry o milion stanęło dwóch mężczyzn. Jeden z nich usłyszał pytanie: "Która to chusta: magierka, frygijka, tiubietiejka, nałęczka?". Odpowiedź warta jest 10 tys. złotych.

  W 552. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego zajął Michał Pakuła z Warszawy.

  W 550. odcinku programu "Milionerzy" szansę na wygranie miliona złotych otrzymał Sebastian Jurgielewicz.

  W 544. odcinku do gry o milion stanął Łukasz Kawa. Jedno z pytań, które usłyszał, dotyczyło mody: "Które wsuwane buty na płaskiej podeszwie najbardziej przypominają swym kształtem mokasyny?". Odpowiedź warta jest 10 tys. złotych.

  Sprawdź poprawną odpowiedź.

  Te pytania sprawiły uczestnikom najwięcej trudności.

  W 531. odcinku "Milionerów" o główną nagrodę walczyło dwóch warszawiaków - Wojciech Łuszczyk i Szaweł Makowski. Ile udało im się wygrać?

  W 528. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Marcin Kopacz z Krakowa. Lekko wyboistą drogą podążał do miliona. Do drugiej części rozgrywki wszedł z dwoma kołami ratunkowymi.

  W 523. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego po raz kolejny zajął Marek Kalus. Zawodnik przystąpił do gry z trzema kołami ratunkowymi, mając na koncie gwarantowaną sumę 1000 złotych. Czy udało mu się udzielić poprawnych odpowiedzi na kolejne pytania?

  Walka o milion złotych nie jest prosta. Jak z pytaniami poradzili sobie uczestnicy 522. odcinka "Milionerów"?

  Milionerzy. Czyje to słowa: "Pon se ino serce ziębi tym myśleniem, sumowaniem: boby sie pon usroł na niem"? - tak brzmiało pytanie za 40 tys. złotych w 521 odcinku "Milionerów". Czy uczestniczka zaznaczyła poprawną odpowiedź i zdobyła gwarantowaną kwotę?  

  "Kto jako 34-letni młodzieniec został pierwszym powojennym premierem Polski?" - tak brzmiało pytanie za 500 tys. złotych w 520. odcinku "Milionerów". Czy Łukasz Zdrojkowski zaryzykował, by powalczyć o nagrodę główną?

  "Co to szynel"? To pytanie zmusiło gracza do wykorzystania koła ratunkowego.

  W 518 odcinku programu "Milionerzy" miejsce obok Huberta zajęły aż trzy osoby. Czy komuś z nich udało się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania?

  W 517. odcinku programu "Milionerzy" miejsce naprzeciwko Huberta Urbańskiego zajęła Katarzyna Skrzypek. Wrocławianka doskonale poradziła sobie z zadaniem kwalifikacyjnym i tym samym zyskała szansę na wygranie miliona złotych. Czy udało jej się odpowiedzieć na wszystkie pytania?

  Uczestnik błyskawicznie odpowiadał na większość zadawanych przez prowadzącego pytań. Które z nich wymagały od niego głębszej analizy? Sprawdźcie.

  Założyciele zespołu, Katarzyna Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz, na pewno znają odpowiedź. A Wy?

  Znajomość języka angielskiego może posłużyć nie tylko w codziennej komunikacji. Przydatna jest również w teleturnieju. Czy pytanie o "rower" będzie słono kosztowało uczestnika "Milionerów"?

  W 513. odcinku programu "Milionerzy" z niełatwym wyzwaniem musieli zmierzyć się aż dwaj zawodnicy. Robert Kamiński z Warszawy bez trudu poradził sobie z pierwszymi sześcioma pytaniami. Czy udało mu się przekroczyć gwarantowany próg w wysokości 40 tys. złotych?

  W 463. odcinku "Milionerów" grę kontynuował Szymon Batura z Poznania. Jego problemy zaczęły się przy zagadnieniu o żucie betelu.

  O tym, że małżeństwo może być prostą drogą do wzbogacenia się, przekonał się Radosław Siemionek z Poznania, który w 462 odcinku "Milionerów" kontynuował grę o tytułową nagrodę. Pytanie o ślubną biżuterię przysporzyło mu niemało kłopotu. Czy udało mu się wskazać właściwą odpowiedź?