Szykuje się zaskakująco dobry tydzień! Po trudnych i denerwujących układach z poprzednich kilkunastu dni nareszcie niebo będzie dla nas łaskawsze i bardziej przyjazne. Możemy złapać oddech i w końcu pocieszyć się jesiennym, złotym i obfitym pod względem finansowym klimatem. Sprawdź horoskop tygodniowy na 26.09-2.10.2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

    Zostało już tylko kilka dni na złożenie wstępnej deklaracji maturalnej na egzaminy w 2023 roku. Osoby, które tego nie zrobią, nie będą mogły przystąpić do testów w najbliższym terminie. Do kiedy i jak należy wypełnić deklarację maturalną?

    Pogoda w lecie jest wyjątkowo zmienna. Po upalnym dniu, w którym temperatury przekraczają 30 st. C, następują gwałtowne burze, a wraz z nimi podtopienia, pożary, a niekiedy również trąby powietrzne. Gdzie jest burza 26.09? Sprawdź radar burzowy na żywo.

    Przed nami miesiąc pierwszych, rocznych podsumowań, ale również intensywnych powrotów do przeszłości. We wrześniu dojdzie do trzeciej już w tym roku retrogradacji Merkurego (10.09), która uzmysłowi nam popełnione do tej pory błędy i zachęci do wykonania korekty swoich działań. Sprawdź horoskop miesięczny dla wszystkich znaków zodiaku.

    Jaka jest prognoza pogody na poniedziałek 26 września 2022 r.? Nad Polskę naciera niż oraz front. W związku z tym można się spodziewać nieco gorszej pogody. Niemal w całym kraju będzie pochmurno z możliwymi przejaśnieniami. Gdzieniegdzie może popadać, a nawet zagrzmieć.

    Ekstrakt z aloesu ze względu na swoje prozdrowotne właściwości bardzo często wchodzi w skład kosmetyków czy suplementów diety. Tymczasem zespół ekspertów działający przy Radzie Sanitarno-Epidemiologicznej GIS jest zdania, że wyciąg z liści aloesu może wykazywać działanie toksyczne. Dodatkowe naukowcy wskazali jeszcze cztery związki, które mają działanie rakotwórcze i nigdy nie powinny się znaleźć w suplementach diety. Co trafiło na listę?