Coraz więcej osób jest zaszczepionych, a wśród nich znajdują się ozdrowieńcy. Mimo to wirus wciąż mutuje, a jego odmiany zagrażają naszemu zdrowiu. W związku z podejrzeniem zmniejszającej się odporności wraz z upływem czasu od przyjęcia szczepienia, francuscy badacze postanowili zbadać, jak ozdrowieńcy reagują na szczepionkę. Wstępne wyniki badań są bardzo interesujące.

    Rozpoczyna się wrzesień, miesiąc powrotu do szkoły, grzybobrania i pajęczych nici unoszących się w promieniach ostatnich, ciepłych dni. Co prawda astronomiczne lato trwa w tym roku do 22.09, czyli do równonocy i wkroczenia Słońca do znaku Wagi, to jednak w świadomości wielu osób właśnie zaczyna się jesień. Dawna, ludowa nazwa tego miesiąca to pajęcznik, co nawiązuje do ogromnej ilości drobnych, srebrzystych nitek zawieszonych w coraz bardziej poziomych promieniach Słońca. Sprawdź horoskop miesięczny na wrzesień.

    Na rajskim Zanzibarze zapanował chaos. Pojawienie się dwóch nowych singli wywołało falę niespodziewanych zwrotów akcji. Uczestnicy zaczęli pokazywać swoje prawdziwe emocje. Wiktoria podczas wieczornej imprezy zapomniała o Miłoszu i szampańsko bawiła się u boku Łukasza. Nad ranem dopadły ją wyrzuty sumienia, bo uświadomiła sobie, że bardzo zależy jej na swoim partnerze.