Ewa Drzyzga

  To kolejny utwór w repertuarze utalentowanego bydgoszczanina.

  Jak wspomina udział w modowym show?

  Do kreatywnych zabaw, które pobudzają wyobraźnię dziecka, wcale nie trzeba specjalnych gadżetów ani drogiego sprzętu. Wystarczą np. kartka i kolorowe flamastry albo koce oraz poduszki.

  Wiele osób twierdzi, że nie da się nawiązać prawdziwych przyjaźni w show-biznesie. Jak jest naprawdę?

  "Nie musimy być w pełnym rynsztunku".

  W sieci właśnie pojawił się nowy klip do singla "Wenus".

  Kilkuletnia Maja podczas wizyty u dziadków uległa wypadkowi. Dziewczynka poparzyła się wrzątkiem. Mimo że otrzymała natychmiastową pomoc, to zastosowana przez lekarzy terapia nie przynosiła zadowalających efektów i rana po poparzeniu nie chciała się zagoić. Remedium okazał tropokolagen. Co to za substancja? Jak działa i kiedy się ją stosuje?

  Choć Maja Popielarska prowadzi swój program od lat 18, to przed kamerami TVN stanęła w 1999 r. Była wówczas jedną z pierwszych prezenterek pogody stacji TVN.

  O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział Krzysztof Lis prepper i współautor bloga Domowy Survival.

  Na pytania dotyczące niewierności odpowiedziała w Dzień Dobry TVN detektyw Katarzyna Bracław.

  Trwa casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN. Spośród wszystkich zgłoszeń zostało wybranych dziesięciu kandydatów, z którymi spotkał się Filip Chajzer oraz Ewa Drzyzga. Kto znalazł się w gronie szczęśliwców? 

  Jesień to bardzo kolorowa pora roku. Wykorzystując jej dary, można przygotować piękny wianek, którym ozdobimy nie tylko drzwi wejściowe do mieszkania, ale także jego wnętrze. Jak przygotować tę ozdobę krok po kroku? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN instagramerkę Marzenę Marideko.

  Mimo że temat związany ze skażeniem Odry trochę przycichł w mediach, to cały czas nie jest rozwiązany. Jak aktualnie wygląda sytuacja na rzece? Ile czasu potrzeba, by odrodziło się w niej życie? Zapytaliśmy o to prezes Polskiego Związku Wędkarskiego Beatę Olejarz. Rozmawialiśmy również z osobami, które jako pierwsze ruszyły na ratunek rybom.

  Zwolnienie z WF to plaga w polskich szkołach. Powodów dla których dzieci niechętnie chodzą na lekcje wychowania fizycznego jest wiele, m.in. słaba infrastruktura sportowa czy nudne zajęcia. Co jeszcze sprawia, że młodzież unika WF-u? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: mamę dwóch synów Iwonę Tomaszewską, dziennikarkę TVN24 Justynę Suchecką i mamę trójki dzieci Olgę Hilger. Byliśmy także w miejscowości, gdzie uczniowie lubią zajęcia sportowe w szkole.

  "Polacy mają tendencje do tego, by przegrzewać".

  Sprawdź, jak zaciekawić słuchaczy swoim monologiem.

  "To było coś niesamowitego".

  Szacuje się, że transmisję z tego wydarzenia obejrzą 4 miliardy ludzi.

  "Wasze życzenie jest dla nas rozkazem".

  Trwają zdjęcia do filmu pt. "Teściowie 2". Z tej okazji w studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy Mariolę Bojarską-Ferenc i Iwonę Guzowską o ich relacje z synowymi. Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła natomiast, czy dogaduje się z mamą Macieja Peli.

  "To nie jest program, na którym można coś wygrać".

  Oto gadżety, które ochronią nas przed pluchą.

  Kiedy ceny żywności zaczną w końcu spadać?

  Kto częściej decyduje się odebrać sobie życie?

  W tym tygodniu odbywa się prawdziwe święto mody, czyli New York Fashion Week. Podczas gdy światowi projektanci na wybiegach prezentują swoje najnowsze kolekcje, Fendi wraca do kultowego modelu torebki.

  Serhiy Prytula był prezenterem telewizji, próbował swoich sił w polityce, a teraz zajmuje się wsparciem armii ukraińskiej. Pozyskuje fundusze na rzeczy najpotrzebniejsze. Właśnie przebywa w Polsce, żeby sfinalizować zakup satelity. Opowiedział o tym w programie Dzień Dobry TVN.

  Linda Evangelista na jakiś czas zniknęła z przestrzeni publicznej, po nieudanym zabiegu kriolipolizy. Zamrażanie tkanki tłuszczowej oszpeciło ciało modelki. Po długiej przerwie gwiazda podjęła decyzję o powrocie na wybieg. Podczas nowojorskiego Fashion Weeku zaprezentowała się na pokazie Fendi.

  Większość z nas jest już po urlopach. Jak się okazuje, częstą pamiątką po wakacjach są nie tylko magnesy i piękne zdjęcia, ale także przebarwienia skórne na twarzy i dekolcie. Marta Gąska pokazała nam, jak skuteczne zakryć niechciane plamy oraz opowiedziała o najczęstszych makijażowych błędach.

  O czym świadczy zbyt niski, a o czym zbyt wysoki poziom TSH? O tym w studio Dzień Dobry TVN mówiła lek. med. Magdalena Jagiełło, endokrynolog.

  Nowych nauczycieli jest za mało, a część pracujących rezygnuje z zawodu. Dlaczego?