Małgorzata Ohme

  Małgorzata Ohme

  Masz 30, 40 a może 50 lat? W zasadzie nie ma to żadnego znaczenia. Ważniejsze jest to, jak się ze sobą czujesz. Temat ten poruszyła w mediach społecznościowych Małgorzata Ohme, która jak przyznała, wścieka się, gdy ktoś kategoryzuje ją względem wieku. "Sami powielamy te stereotypy. Napędzamy kobietom strachy" - twierdzi.

  Zabiegi anti-aging w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. To dzięki nim można pozbyć się zmarszczek, wygładzić oraz ujędrnić skórę.

  Wielu z nas żyje w ciągłym stresie. Dąży do perfekcji. Ulega gonitwie za doskonałością, która nie zna granic. To obciąża psychikę. Dlatego w Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z psycholożką dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską o odpuszczaniu. Jak posiąść tę umiejętność? Kiedy warto powiedzieć sobie "stop"?

  Pogoda sprzyja biesiadom w otoczeniu natury. Zapach grilla unosi się w powietrzu już od pierwszych dni maja. Nie wszyscy jednak są tym zachwyceni. Co na ten temat mówią przepisy? Gdzie możemy grillować, a gdzie rozpalić ognisko, tak aby nie łamać prawa i nie przeszkadzać innym? W Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Katarzyna Topczewska, adwokat.

  Britney Spears jakiś czas temu podzieliła się ze swoim fanami radosną nowiną - wokalistka spodziewa się trzeciego dziecka. Gwiazda jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, ale tego nikt się nie spodziewał. Britney opublikowała na Instagramie bardzo odważne zdjęcia. O niepokoju fanów i specjalistów show-biznesu powiedziała Sandra Hajduk- Popińska.