aktorzy

    aktorzy

    W zagranicznych mediach pojawiły się informacje o romansie Jennifer Aniston i Davida Schwimmera. Jakiś czas temu ekipa "Przyjaciół" miała okazję znów spotkać się na planie specjalnego odcinka "Friends: The Reunion" i powspominać stare czasy. Wtedy okazało się, że Jen i David czuli do siebie coś więcej niż przyjaźń. Czy uczucie z dawnych lat odżyło?

    Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (HFPA) wciąż pod ostrzałem. Studia filmowe, gwiazdy i znaczna część przemysłu filmowego wyraziły swój bunt. Telewizja NBC poinformowała natomiast, że w przyszłym roku nie będzie relacjonować gali Złotych Globów. Powodem jest brak różnorodności wśród członków HFPA.

    Burzliwa historia XIX wieku, miłość i mezalians, wszystko to znajdziemy w ukraińskim serialu "Kawa z kardamonem". Polski arystokrata Adam - w tej roli Paweł Deląg - zakochuje się w ubogiej Ukraince Annie. U jego boku pojawia się także serialowa siostra, w którą wciela się Dorota Deląg. Jak rodzeństwu współpracowało się na planie? Jak wyglądają ich prywatne relacje?

    Praktycznie każdy z nas śledzi jakiś serial. Nagłe wypadki, przywiązanie do bohaterów, nieoczekiwane zwroty akcji - wszystko to sprawia, że nie możemy się oderwać od ekranu. Szczególnie w czasie pandemii stały się dla nas wyjątkową ucieczką od codzienności. W czym tkwi ich magia? W Dzień Dobry TVN mówiła o tym Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, autorka książki oraz bloga Zwierz Popkulturalny.