aktorzy

  aktorzy

  Parada Równości w Warszawie to wydarzenie, które każdego roku niesie za sobą szereg niepowtarzalnych emocji. W sobotę, 25 czerwca br. na ulicach stolicy odbył się marsz, który zwieńczono pokazem finałowego sezonu serialu "Kontrola". Nie zabrakło też innych atrakcji. Na Placu Defilad stanęło Miasteczko Równości, a w nim wyjątkowe stoisko, przygotowane z myślą o fanach produkcji.

  Załoga Teatru 21 pracuje nad projektem Centrum Sztuki Włączającej. To pierwsza społeczna instytucja kultury w Warszawie, która w całości będzie poświęcona twórczości osób z niepełnosprawnościami.

  Miłośnicy filmów grozy mają powody do radości. W pierwszym tygodniu czerwca br. na ekranach polskich kin zagościła wyjątkowa produkcja. "Men" to zapadający w pamięć horror, który skłania do refleksji nad potęgą bolesnych wspomnień i wewnętrznego lęku.

  Arcydzieło polskiego dramatu romantycznego doczekało się kolejnej interpretacji. "Dziady" w reżyserii Mai Kleczewskiej to wyjątkowy spektakl, niosący za sobą ważne przesłanie.

  W Konkursie Głównym 75. Festiwalu Filmowego w Cannes znalazło się 21 nieprzeciętnych produkcji, w tym także obraz "IO" w reżyserii Jerzego Skolimowskiego. Nazwisko laureata Złotej Palmy zostanie ogłoszone 28 maja br., ale to niejedyna atrakcja, która czeka na festiwalowych gości.

  Aktorka kończy 50 lat. Czy pogodziła się ze swoim wiekiem?

  Miłośnicy dobrego humoru i nieprzeciętnej gry aktorskiej z niecierpliwością oczekiwali na premierę filmu "Boscy". Obraz w reżyserii Mariana Cohna i Gastóna Duprata miał swoją premierę 13 maja br. i natychmiast spotkał się z uznaniem widzów.

  Wielkie święto kina dobiegło końca. Za nami 15. edycja festiwalu filmowego Mastercard OFF Camera. Znamy już laureatów tegorocznych konkursów. Kto zdobył Krakowską Nagrodę Filmową Andrzeja Wajdy?

  Za nami ogłoszenie wyników konkursu głównego 15 edycji Festiwalu Mastercard OFF Camera. Który film zwyciężył? Jaka polska produkcja okazała się najlepsza? Posłuchaj rozmowy z Magdaleną Żak i Martą Szarzyńską w Dzień Dobry TVN.

  Czy Maciej Stuhr potrafi rozmawiać z dziećmi o seksie?

  Już 3 maja do sprzedaży trafi biografia Jennifer Grey, w której opowiada o prywatnej relacji z Patrickiem Swayzem.

  20 kwietnia w Teatrze Narodowym zorganizowano koncert upamiętniający wybitnego aktora i reżysera Gustawa Holoubka.

  "Mają dzieci, pracują wspólnie" - opowiada Anna Wendzikowska.

  "Oglądała mnie i zazdrościła" - wyznaje aktorka.

  94. gala rozdania najbardziej prestiżowych nagród filmowych na świecie przeszła właśnie do historii. Choć wydarzenie skupione było na kinematografii, kilka razy w czasie jego trwania nawiązano do wojny w Ukrainie. Niestety zabrakło łączenia z prezydentem Wołodymyrem Zełenskim.

  Laureatów Nagród Akademii Filmowej poznamy z niedzieli na poniedziałek 28 marca.

  Gala Oscarowa 2022 zbliża się wielkimi krokami. Wśród nominowanych do kultowych statuetek, nie brakuje emocji. Głośno jednak jest także o tych, którzy kolejny raz nie dostali nawet szansę na nagrodę. Wiele wpływowych nazwisk ze świata kina ciągle czeka na swoją kolej.

  Kuba Wojewódzki zaprosił na słynną kanapę aktorów serialu BrzydUla, spotkanie było benefisem kultowej i bardzo lubianej przez widzów produkcji. Co o swoich rolach, planie i losach bohaterów powiedzieli zaproszeni Julia Kamińska, Małgorzata Socha, Katarzyna Ankudowicz, oraz Mariusz Zaniewski i Łukasz Garlicki?

  "Wydaje mi się, że to jest idealna rola dla mnie".

  Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś chronią swojego syna Henry'ego Tadeusza. Nie pokazują jego wizerunku, ale czasem wspominają o nim w wywiadach.

  Czy przenoszą pracę do domu?

  Członkowie Budki Suflera postanowili zaskoczyć swoich fanów – ogłosili, że nowym wokalistą zespołu został Jacek Kawalec. Pierwszy występ Budki Suflera w nowym składzie odbył się podczas 30. finału WOŚP w Legnicy. Wokół aktora nie brakuje teraz kontrowersji.

  Fanka zapytała o termin ślubu.

  Jak wytrwać w postanowieniach noworocznych 2022 i odnieść sukces? Swoimi radami w programie Dzień Dobry TVN podzielili się goście zaproszeni do studia. Co zdradziła psycholożka Zuzanna Butryn? Jakie metody stosuje aktorska para - Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał?

  "Trochę musical, trochę kabaret"

  "Receptura" to nowy serial na antenie TVN. Można go oglądać w każdą niedzielę o 21:30. O tym, jak wyglądała praca na planie, opowiadali w Dzień Dobry TVN grający w nim aktorzy: Jędrzej Hycnar i Mateusz Janicki.

  Michał "Misiek" Koterski znów jest zakochany. O tym, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta, mówi się już od jakiegoś czasu. Dopiero teraz na jaw wyszło jednak, kim jest jego wybranka. Okazuje się, że poznali się na planie filmu, w którym oboje grają.

  W zagranicznych mediach pojawiły się informacje o romansie Jennifer Aniston i Davida Schwimmera. Jakiś czas temu ekipa "Przyjaciół" miała okazję znów spotkać się na planie specjalnego odcinka "Friends: The Reunion" i powspominać stare czasy. Wtedy okazało się, że Jen i David czuli do siebie coś więcej niż przyjaźń. Czy uczucie z dawnych lat odżyło?

  Wbrew powszechnej opinii, wiele topowych gwiazd Hollywood wcale nie jest narodowości amerykańskiej. Wiele z nich pochodzi z różnych stron świata, m.in. z Australii. O najbardziej znanych Australijczykach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Anna Wendzikowska.

  Wśród polskich gwiazd, które podziwiamy na ekranach i śledzimy w mediach, część osiedliła się poza granicami Polski. O ile wiele z nas wie, gdzie mieszkają Iza Miko czy Magdalena Mielcarz, to w niektórych przypadkach może to być spore zaskoczenie. Która polska artystka swoje miejsce na Ziemi odnalazła w Szwecji, a która we Włoszech?