Listy do M.

  Listy do M.

  Vanessa Aleksander to gwiazda nowej, czwartej już odsłony hitowej polskiej komedii "Listy do M.", w której wcieliła się w zasadniczą i zdecydowaną policjantkę Monikę. Po serii bardzo poważnych filmów dramatycznych, to pierwsza jej tak duża rola komediowa. Czy nie bała się zmiany swojego aktorskiego emploi? O doświadczeniach z planu opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  "Jest w niej dużo więcej szczęścia" - powiedział o trzeciej części "Listów do M." Wojciech Malajkat. Adopcja dziecka, nieuleczalna choroba żony... jego bohater w poprzednich częściach produkcji przeszedł niejedną trudną emocjonalnie przygodę. Jak będzie w tej części "Listów do M."? Czy nowa postać kobieca, w którą wcieliła się Iza Kuna odegra w jego życiu ważną rolę?

  Jak się okazuje, nawet w wigilijny wieczór na posterunku policji można znaleźć prawdziwą miłość. Na jej tropie są komisarze: Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski. Poszukiwana to Magdalena Różczka. Plan "Listów do M." odwiedziła Kinga Burzyńska.

  To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Bohaterowie komedii romantycznej "Listy do M." powracają! Trzecia część świątecznej komedii romantycznej trafi na ekrany kin 10 listopada 2017 roku. A w naszej kawiarence na rogu ul. Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie dziennikarz Mateusz Hładki spotkał się z z chórem Sound’n’Grace, który w drugiej części "Listów do M." wykonuje piosenkę "Someone", promującą film. - Bardzo się cieszymy, że mogliśmy być częścią tego projektu, tego filmu... czujemy się zaszczyceni - mówi w Dzień Dobry TVN. Gościem Mateusza Hładkiego była też Anna Matysiak - aktorka, która od pierwszej części "Listów do M." wciela się w postać Majki, córki Kariny i Szczepana, czyli Agnieszki Dygant i Piotra Adamczyka.

  Czy druga część ekranizacji "Listów do M." powtórzy sukces tej pierwszej? Jak ekipie pracowało się na planie filmu? Czy trudno im było wykreować klimat Świąt Bożego Narodzenia, zwłaszcza że wokół piękna wiosna? Z aktorami kinowego hitu, o kilisach pracy i atmosferze na planie porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Siódmy sezon serialu "Prawo Agaty" przed nami. Czy związek Marka i Agaty ustabilizuje się w końcu? Kto prawniczce zajdzie za skórę? Czy Dorota, grana przez Darię Widawską, wróci do Warszawy? Z Agnieszką Dygant rozmawiała Ula Chincz. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała również o drugą część filmu Listy do M. Jak potoczą się losy Kariny, czyli postaci granej przez Agnieszkę Dygant? Co aktorka mówiła o współpracy z Piotrem Adamczykiem?

  Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała o swojej roli w ukochanym filmie Polaków. Jaka atmosfera panuje na planie? Jak współpracuje się jej z Maciejem Dejczerem? Marcin Prokop ma zdanie na każdy temat. A co sądzi o urodzie Marty Żmudy Trzebiatowskiej?

  Film "Listy do M." był jednym z hitów wśród polskich komedii romantycznych. I prawdopodobnie ten sukces sprawił, że postanowiono nakręcić drugą część filmu. Kto w niej zagra? Kto wyreżyseruje film? Na kiedy przewidziana jest premiera? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Warto również dodać, że w filmie zagra gościnnie Marcin Prokop. Już nie możemy się doczekać premiery filmu.

  Co robił na planie filmu z Wojciechem Mecwaldowskim? Czy wycofuje się z aktorstwa? Kim był, zanim nie został aktorem? W kawiarence Dzień Dobry TVN Kinga Rusin nakłoniła Piotra Adamczyka do zwierzeń!

  Komedia romantyczna „Listy do M.” gości na ekranach kin niewiele ponad tydzień, a już podbiła serca ponad 500 tysięcy widzów. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Piotra Adamczyka odtwórcę roli Szczepana. O pracy na planie, swoich planach na przyszłość oraz o tym, jak nabawił się lęku wysokości opowiedział naszym prowadzącym: Kindze i Bartkowi.

  Nie widują się tak często, jak by sobie tego życzyli, ale jeśli już się spotkają widać, że łączy ich niezwykła więź. Przeżyli razem dramatyczne dzieciństwo, Powstanie Warszawskie, przeprowadzki w obce miejsca. Oboje pasjonują się fotografią i kuchnią, choć gotują zupełnie inaczej. W Dzień Dobry TVN Beata Tyszkiewicz przedstawiła nam swojego młodszego brata, operatora, reżysera i fotografa Krzysztofa Tyszkiewicza.

  Roma Gąsiorowska - Żurawska to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek młodego pokolenia. W tym roku podziwialiśmy ją w takich filmach jak „Sala samobójców” i „Ki”. Tym razem możemy obejrzeć ją w zupełnie innej roli – marzycielki Doris w komedii romantycznej „Listy do M”, która od czwartku jest już w kinach. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, jak wspomina pracę na planie.

  W malowniczej Ossie reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Pawłem Małaszyńskim. Czy widział już nową superprodukcję " Listy do M."? Czy polubił postać, która gra i dlaczego wybrał akurat rolę Wladiego mając do wyboru jeszcze jedną?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska podczas premiery komedii romantycznej "Listy do M." zapytała gwiazdy o to, czy są romantyczne? Co powiedział jej Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr i Katarzyna Zielińska? Co najbardziej romantycznego spotkało Katarzynę Bujakiewicz?

  W studiu Dzień dDbry TVN wystąpiła Anna Karwan z utworem, który promuje film „Listy do M.” Jak oceniacie "What the world needs now is love" w jej wykonaniu?

  Znamy go przede wszystkim z roli Gustawa Kramera w kultowym "Vabanku", a już 10 listopada będzie można go zobaczyć w kinie w „Listach do M. ”Leonard Pietraszak obchodził swoje 75. urodziny. Wyjątkową niespodziankę postanowili zrobić mu Tomasz Karolak, Mitja Okorn oraz reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Zobacz, jaką?

  Tak, ale tylko w filmie! Aktorkę zobaczymy już wkrótce w komedii romantycznej „Listy do M”. W studiu Dzień Dobry TVN odpowiadała na czacie na pytania naszych widzów oraz na pytania... Kingi Rusin.

  Mamy dla Was sensacyjną informację. Aktor Maciej Stuhr od dziś prowadzi audycję w radiu ZET. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zapytała go o to, czy to prawda, że porzuca zawód aktora na rzecz pracy w radiu? Jaką audycję poprowadzi? Czy miał już w swojej karierze "romans" z radiem?