Filip Chajzer

  30 września ukaże się drugi album autorstwa Antka Sojki pt. "Moimi oczami". Artysta zaprezentował widzom Dzień Dobry TVN singiel "Pamiętam o tym" zapowiadający płytę, a u boku taty Stanisława Soyki opowiedział o muzyce.

  W dobie szalejącej inflacji głowimy się nad tym, jak i na czym zaoszczędzić podczas zakupów. Dlatego w Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z Arkadiuszem Chludzińskim, ekspertem do spraw sprzedaży, o tym, jak wydawać mniej oraz jak nie nabrać się na sklepowe sztuczki.

  Jak dziś wygląda codzienność 53-letniego Dariusza?

  Prawie połowa rodziców w Polsce decyduje się na dawanie kieszonkowego dzieciom.

  Poznaj porady ekspertki.

  Co jest modne, praktyczne i ciepłe? Poznaj opinię stylistki.

  Które gwiazdy połączyła wyjątkowa więź?

  Ekspertka tłumaczy, co jest dla nas lepsze: ciepło czy chłód.

  Trwa casting na prezentera pogody Dzień Dobry TVN. Spośród wszystkich zgłoszeń zostało wybranych dziesięciu kandydatów, z którymi spotkał się Filip Chajzer oraz Ewa Drzyzga. Kto znalazł się w gronie szczęśliwców? 

  Miłośnicy zespołu Karaś/Rogucki mają powody do radości. Z początkiem jesieni grupa wydała album o wymownym tytule "Czułe Kontyngenty".

  Bogna Sworowska może poszczycić się nad wyraz długą listą sukcesów zawodowych, ale i poczuciem spełnienia w życiu prywatnym.

  W Dzień Dobry TVN pojawiła się Ewa Kasprzyk z 7-letnią suczką Shakirą, Andrzej Supron z 14-letnią Cziką oraz Sandra Kubicka z 8-letnią Lily i 3-letnią Luną. Goście opowiadali o tym, jak wygląda codzienność z małym psem.

  Wojtek i Agata Sawiccy od lat prowadzą bloga "Life on Wheelz". Na początku września para wzięła ślub. Co zmieniło się w ich życiu od tamtej pory? Miłość wciąż kwitnie, a małżonkowie wspólnie rozwijają nowe pasje. Agata właśnie rozpoczęła swoją muzyczną drogę. Na naszej scenie zaśpiewała utwór "Hej słońce".

  Mark Bryan jest influencerem modowym i w swoich mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia niezwykłych stylizacji. Są szeroko komentowane, bo mężczyzna zazwyczaj prezentuje się w spódnicach i szpilkach. Dlaczego? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Fiann Paul to człowiek renesansu. Mężczyzna jest psychoanalitykiem, fotografem, a także wybitnym sportowcem i multirekordzistą. Ma także na swoim koncie aż 33 rekordy Guinnessa. Co pozwala mu osiągnąć tak niesamowite rezultaty? O tym zawodnik opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  W kawiarence Dzień Dobry TVN pojawili się pasjonaci budowania z klocków. Program "Lego Masters" powróci z trzecim sezonem już tej jesieni. W roli prowadzącego wystąpi Marcin Prokop, a Czesław Mozil wraz z Polą Lisowską ocenią niezwykłe budowle uczestników.

  Bruksizm, czyli zgrzytanie zębami to przypadłość, która dotyczy od 8 do 31 proc. populacji ludzi na całym świecie. Co wywołuje bruksizm u najmłodszych i jak skutecznie go leczyć? O tym w Dzień Dobry TVN opowiadała Anna Widmańska-Grzywaczewska - specjalista ortodonta z Zakładu Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.  

  Wraz z początkiem roku szkolnego wracają zebrania z rodzicami. To właśnie na nich omawia się sprawy klasowe, a także osiągnięcia czy trudności poszczególnych uczniów. Co o tego rodzaju spotkaniach myślą uczniowie oraz rodzice? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z mamami dzieci w wieku szkolnym: Darią Ładochą oraz Dagmarą Kaczmarek-Szałkow.

  Jesienna aura na dobre zagościła już za naszymi oknami, dzięki czemu coraz więcej osób decyduje się na spędzanie wolnego czasu w kinie czy przed ekranem telewizora.

  "Dzieci są źródłem inspiracji".

  Ewa Sama i Ela Pruszyńska były uczestniczkami show "Żony Miami". W reality-show pokazały, jak wygląda ich luksusowe, codzienne życie w Stanach Zjednoczonych.

  "Schudł 45 kg, został z niego szkielet po 4 miesiącach w szpitalu".

  "Jestem w pewien sposób inspiracją dla młodych kobiet"

  Jak będą wyglądać najbliższe miesiące?

  W okresie jesienno-zimowym warto zadbać o wsparcie odporności. Michał Korczyk, farmaceuta, proponuje czerpać prozdrowotne właściwości z produktów pszczelich.

  Co robi, by sięgnąć po statuetkę?

  Miłośnicy talentu Małgorzaty Zajączkowskiej mają powody do radości. Uznana aktorka po raz kolejny zdecydowała się zagrać w amerykańskiej produkcji i już niebawem będzie można zobaczyć ją na szklanym ekranie u boku Karen Gillan.

  Charlotte Awbery opowiedziała w Dzień Dobry TVN o tym, jak zmieniło się jej życie.

  "Nie byłam w stanie w ogóle stąpać po ziemi".

  - Kiedy przyjeżdża dużo turystów, pracuje codziennie - mówi opiekun Miny.