Robbie Williams imprezuje na jachcie. Jego żona opublikowała nagranie

Autor:
Oskar
Netkowski
Newsy ze świata show-biznesu
Newsy ze świata show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/23

- To jest taki fajny facet, ja to bym z nim poszła na imprezę! - powiedziała Sandra Hajduk Popińska po obejrzeniu filmiku, który opublikowała żona Robbiego Williamsa. I faktycznie, gwiazdorowi trudno odmówić spontaniczności. Nagranie stało się viralem.

Robbie Williams chciał zakończyć karierę

Robbie Williams kilka lat temu nie na żarty wystraszył swoich wielbicieli. Muzyk wyznał, że ma dość występowania. Co więcej, planował wycofać się z branży muzycznej. - Przeszedłem na emeryturę w 2006 roku. W czasie tych trzech lat dobrowolnej emerytury wszystko we mnie się rozpadło. Zrozumiałem, że potrzebuję jakiegoś celu albo umrę. Wiedziałem, że muszę wymyślić, jak sprawić, by ten dar, którym zostałem obdarzony, był dla mnie rzeczywiście darem, a nie kulą u nogi. I to się udało - powiedział w wywiadzie udzielonego w Dzień Dobry TVN rok temu. Robbie Williams gościł w Polsce trzykrotnie. Ostatni raz wystąpił w marcu tego roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Nie każdy wiedział, że na początku kariery Robbie Williams był członkiem zespołu Take That. Grupa rozpadła się w 1996 roku, ale dla Robbiego to był dopiero początek... Rozpoczął wówczas swoją karierę jako solista. I to właśnie solowa kariera sprawiła, że stał się znany na całym świecie. W 1997 roku wydał swoją pierwszą solową płytę "Life Thru a Lens". Jednak to jego druga płyta "I've Been Expecting You" okazała się totalnym hitem.

Robbie Williams imprezuje na jachcie

Pioenki Robbiego znane są dziś na całym świecie. Muzyk cieszy się ogromnym uznaniem i rzeszą fanów. Ostatnio artysta widziany był w Cannes, gdzie 24 maja brał udział w przyjęciu zorganizowanym przez Rebel Wilson z okazji jej nadchodzącego debiutu filmowego i reżyserskiego "The Deb", podczas 76. Festiwalu Filmowego.

Żona artysty pokazała, jak świetnie bawią się podczas pobytu we Francji:

Też tak jak Sandra Hajduk-Popińska chętnie dołączylibyście do imprezy Z Robbiem?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: David M. Bennett/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości