Dzień Dobry TVN odcinek dzisiejszy

  Dzień Dobry TVN odcinek dzisiejszy

  Aein Ghobadi pochodzi z Iranu. 11 lat temu zafascynował się naszym krajem i sam zaczął się uczyć języka polskiego. Jego największym marzeniem był przyjazd do Polski. Jakie są jego wrażenia z życia w kraju nad Wisłą?

  Grecy słyną z zamiłowania do jedzenia i celebrowania posiłków w dużym gronie. Dlatego wybierając się na wakacje do tego kraju pozwól sobie na kulinarne doznania pełne smaków i aromatów świeżych lokalnych składników. Tak jak zrobił to Michał Cessanis podczas swojej podróży do Grecji.

  17 albumów, 25 lat na scenie, rzesza fanów i multum nagród. Justyna Steczkowska naprawdę ma co świętować. A że wiele razy udowodniła, że muzyka jest zmienna - to zaprezentowała się publiczności z nieoczekiwanej strony. O swoich inspiracjach, jubileuszu i współpracy z synem opowiedziała w Dzień Dobry Wakacje.

  Kąpiele leśne, spływy kajakowe, czy może treningi fitness?

  Festiwal „Zdobywcy Fryderyków” to nowa i jedyna w swoim rodzaju impreza na mapie wydarzeń muzycznych w Polsce. W jednym miejscu spotkają się największe nazwiska polskiej sceny. A to wszystko za sprawą Marcina Bachary, organizatora wydarzenia, i Łukasz Koczan, zastępca dyrektora Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku, z którymi rozmawiała Agata Zjawi

  "To możliwość wyrwania się z ról".

  "Poinformowano rodzinę, żeby przyjechała się ze mną pożegnać".

  W Dzień Dobry Wakacje ujawnili płeć maleństwa.

  O zielonej twarzy miasta rozmawialiśmy z aktywistką Agata Bloswick oraz Ewą Całus, pełnomocniczką prezydenta Krakowa do spraw edukacji klimatycznej.

  Dania z dodatkiem masła są bardzo smaczne. Kilka z nich przygotował w kuchni Dzień Dobry Wakacje Mateusz Gessler. Na naszym stole pojawiły się: "steki" z kalafiora, zupa krem z brokułów i szpinaku oraz smażona ryba.

  Sezon Dzień Dobry Wakacje rozpoczęliśmy w słonecznym Kołobrzegu. Tam z widzami spotkał się Bartek Jędrzejak, który pokazał, jak aktywnie można odpoczywać w tym mieście. Jakie atrakcje na nas czekają?

  Andrzej Sikorowski od lat uwodzi publiczność talentem oraz muzyką. W dniu swojego 50. jubileuszu, wraz z córką Mają, która od 2005 r. towarzyszy mu na scenie, opowiedzieli w Dzień Dobry Wakacje o współpracy.

  Dlaczego zdecydował się współpracę z młodym pokoleniem?

  Do kin wszedł "Elvis", długo wyczekiwany film Baza Luhrmanna. Austin Butler, wcielający się w słynnego gwiazdora, w rozmowie z Anną Wendzikowską opowiedział o swojej przełomowej roli.

  Co aktorka przekazuje na zajęciach młodym ludziom?

  To wyjątkowe miasto pełne jest zabytków i atrakcji turystycznych. Czym Kraków może nas "zasmoczyć" tego lata?

  Wieczorem rusza 5. runda cyklu Grand Prix, czyli indywidualnych mistrzostw świata na żużlu.

  14-letnia wokalistka spełnia swoje marzenia i robi karierę w świecie muzyki.

  W rejs z miłośnikami sztuki popłynął m.in. aktor serialu "Pajęczyna".

  "Ruch Pro-Am dał tę szansę".

  W minionym roku przygotowaliśmy dla widzów Dzień Dobry TVN ponad 1200 materiałów i relacji na żywo. Z kamerami odwiedziliśmy Amerykę Północną i Południową, Azję i Afrykę. Rozmawialiśmy z Lady Gagą, Danielem Craigiem i wiele innymi światowymi gwiazdami. Byliśmy tam, gdzie działy się rzeczy ważne.

  Czasy kiedy można było ustawić zegarek według przejeżdżających przez stację pociągów minęły bezpowrotnie. Tak wynika z raportu Urzędu Transportu Kolejowego. Dlaczego pociągi w Polsce się spóźniają? O tym, jakie są prawdziwe przyczyny opóźnień powiedział w Dzień Dobry TVN ekspert ds. transportu Adrian Furgalski.

  Świat zachwyca się Austinem Butlerem, który w filmie "Elvis" wcielił się w główną postać. Na ekranie widać doskonale, że aktor jest stworzony do tej roli. O jego kreacji i przyszłości w świecie filmu opowiedziała w Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    "Don't you know? Pump it up. You got to pump it up!" - ten hit w 2004 roku słyszał chyba każdy. Co po latach słychać u Danzela? Wokalista właśnie przechodzi muzyczną metamorfozę. Porzucił klubowe szaleństwo dla popowo-rockowego głębokiego brzmienia. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewał nowy utwór "Time Machines".

  Piotr Kupicha powraca do gry. Artystę odwiedziliśmy z kamerami na planie jednego z teledysków. Jak przebiegała praca? Co artyści przygotowują dla swoich fanów?

  Doktor Adam Mol został laureatem majowej Pozytywki dla najbardziej pozytywnego bohatera reportażu Dzień Dobry TVN. Lekarz operuje dzieci w klinice we Wrocławiu. Nagrodę odebrał w towarzystwie małego synka, Adasia.

  Uczniowie kończą właśnie rok szkolny i odbierają świadectwa. Ci którzy, którzy mają najlepsze wyniki w nauce, zobaczą na świadectwie czerwony pasek. Czy taki system wyróżniania uczniów to dobry pomysł? Czy dzieci muszą być najlepsze w każdej dziedzinie? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Izabelą Trojanowską, Justyną Suchecką i Dariuszem Kordkiem.

  Rower to nie tylko środek transportu. Odpowiedni model pozwala wykonywać niezwykłe ewolucje. Miłośnicy tego rodzaju sportu zaprezentują swoje umiejętności już w najbliższy weekend na Happy Bike Beskidy w Bielsko-Białej. Jednym z uczestników będzie Kamil Kobędzowski. Jak zaczęła się jego przygoda z ekstremalną jazdą na rowerze?

  Wakacje to najlepszy czas, aby w końcu zająć się najważniejszą osobą na świecie, czyli samą sobą. Nowe lato, nowa ja? A może ze zmianą lepiej poczekać do stycznia? O tym, kiedy i jak budować siebie w szczęściu opowiedziała nam Barbara Pasek, dziennikarka, autorka książki "Zrób z życia dzieło sztuki".

  Adam Wrzosek, jest emerytem i najstarszym dostawcą pizzy. Mężczyzna ma 77 lat i postanowił, że będzie cały czas aktywny. W programie Dzień Dobry TVN opowiedział ile kilometrów pokonuje dziennie na rowerze, którym jeździ do klientów.