impreza

  impreza

  Impreza w klubie to czas, kiedy możesz postawić na niezobowiązującą stylizację. Odważne kroje, błyszczące materiały, duża i ciężka biżuteria, buty na bardzo wysokich obcasach – klub to miejsce, w którym możesz zaprezentować siebie z zupełnie innej strony. Sprawdź, w co się ubrać na imprezę do klubu. Jaka stylizacja do klubu jest trendy?

  Zespół Plastic powraca do swoich korzeni - muzyki, która podbijała klubowe parkiety. Artyści zapraszają słuchaczy do chwilowego zapomnienia w tańcu, a singiel "Dream Dancing (I Hear The Music)" ma być hitem tych wakacji. Koniecznie obejrzyjcie występ. Piosenkę można było usłyszeć w filmie Jana Komasy – "Sala samobójców. Hejter".

  Wesele to dla wielu z nas jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. W związku z pandemią koronawirusa od ponad roku uroczystości nie mogły odbywać się w tradycyjny, huczny sposób. Od 29 maja - zgodnie z rządowym rozporządzeniem luzującym restrykcje - zmieniają się przepisy dotyczące organizacji imprez i spotkań. Ile osób będzie mogło w nich uczestniczyć? Czy można "doprosić" tych, którzy są zaszczepieni?

  Już niebawem maj, a wraz z nim sezon komunijny. Dla wielu rodzin to bardzo ważny i uroczysty moment. Jednak w obliczu trzeciej fali pandemii wyglądać on będzie nieco inaczej. Na co muszą przygotować się rodzice i krewni? Jakie obostrzenia będą obowiązywać? O tym opowiedziały nam Elwira Jarosz oraz Sylwia Pogoda, mamy, których pociechy w tym roku przyjmują sakrament.

  Jaki jest przepis na dobrą imprezę weselną? Jak odciągnąć gości od jedzenia i zachęcić do wspólnej zabawy? O to zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN wokalistę Norbiego oraz konferansjerów: Marka Szwelengrebera i Axela Nowickiego, którzy zdradzili nam swoje triki.

  Na Pl. Bankowym w Warszawie odbył się sylwester TVN. Na scenie wystąpiło wiele gwiazd. Za kulisami było też bardzo ciekawie. Kto kogo poharatał brzytwą? Kto był Pawłem i Gawłem imprezy? I kto włożył do krawata szwedzko-ortopedyczny kołnierz? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedziała się również, jak miniony rok będzie wspominała Kasia Kowalska i jakie plany zawodowe ma Grzegorz Markowski.

  Jak będzie wyglądała jutrzejsza impreza na placu Bankowym w Warszawie? W Dzień Dobry TVN o przygotowaniach i atrakcjach jakie czekają na Was podczas Sylwestra z TVN opowiedzieli: Beata Kozidrak, Mateusz Ziółko, Anna Żaczek i Kamil Mokrzycki. Robert Stockinger zabrał kamerę Dzień Dobry TVN na ogromną scenę sylwestrową, na której spotkał się z Patricią Kazadi, Olivierem Janiakiem i Grzegorzem Hyżym, a na naszej scenie, z utworem "Drop in the Ocean", wystąpił OMI, którego również będzie można zobaczyć jutro na podczas Sylwestra z TVN. Zapraszamy jutro o 19.00!

  W 2015 roku rodzice 4-letniej Helenki usłyszeli, że ich córeczka choruje na białaczkę. Po 30 miesiącach walki o każdy dzień, w połowie listopada 2017 roku, lekarze oznajmili, że dziewczynka jest zdrowa. Zobaczcie, jaką imprezę rodzice Helenki zorganizowali z okazji zwycięstwa nad rakiem. Był na niej dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

  "Pewien obywatel Rumunii tak dobrze się zabawił, że następnego dnia obudził się ... 2,5 tys. km. od domu ... w Londynie"! Czy nasi goście: Dawid Woliński, Mikołaj Komar i Norbi mogą się pochwalić podobnymi "osiągnięciami"? Zobaczcie. Może i Wam przytrafiło się coś wartego opowiedzenia? Piszcie w komentarzach! :)

  Zaczęło się od urodzin, na które nie dotarł nikt oprócz najlepszej przyjaciółki... Skończyło się imprezą, która zablokowała jedną z większych ulic w Warszawie, na którą nie dało się wcisnąć nawet bocznym wejściem! Bo urodziny są BARDZO WAŻNE! O tym, jak istotne są dla dzieci takie imprezy, spotkania z grupą rówieśników, zabawa i prezenty, rozmawialiśmy z Małgorzatą Ohme i Grzegorzem Markowskim.

  Wiele osób dzień po suto zakrapianej imprezie najchętniej zostałaby w domu. Takiemu zapotrzebowaniu wyszła na przeciw pewna londyńska firma i wprowadziła kac-urlop, czyli możliwość wzięcia dnia wolnego z powodu bólu głowy czy innych dolegliwości żołądkowych. Czy to dobry pomysł? Rozmawialiśmy o tym z coachem biznesu Miłoszem Brzezińskim.

  Dlaczego śmiech jest dla nas ważny i - zdaniem Doroty Wellman - my, Polacy powinniśmy się jak najczęściej śmiać? Co śmieszy Polaków? Kawały, żarty, polityka czy może ludzka głupota? Sprawdził to dziennikarz Robert Stockinger.

  Są osoby, które nie piją alkoholu, nawet podczas spotkań towarzyskich. Niestety nie zawsze spotyka się to ze zrozumieniem gospodarzy przyjęcia lub innych imprezowiczów. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy socjologa Tomasza Sobierajskiego oraz popularyzatora wiedzy z zakresu savoir-vivre i etykiety w biznesie Wojciecha S. Wocława, by zapytać, jak odmawiać picia alkoholu, żeby nikt się nie obraził. Czy odwrócenie kieliszka to dobry sposób?

  W Dzień Dobry TVN Anna Nowak-Ibisz pokazała gadżety na imprezę. Wśród nich były: karafki, wyciskarki, otwieracze do zakrętek, kask teściowej i kawałek Świątyni Opatrzności ;)

  Narzeczona Arkadiusza Milika Jessica Ziółek po raz pierwszy pojawiła się na tzw. salonach. Spodobało jej takie wyjście? Czym się różnią imprezy show-biznesowe od imprez piłkarskich? Jak partnerki piłkarzy ubierają się na mecze? Z Jessicą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W Polsce coraz bardziej popularne są imprezy organizowane dla przyszłych mam. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy organizatorkę przyjęć Ewę Wardęgę-Sawicką, aby zapytać, jak przygotować baby shower i jakie prezenty kupić dla przyszłej mamy.

  Zobaczcie, jak szybko i łatwo można przygotować pyszny i efektownie wyglądający deser. Polecamy!

  Podobno najpopularniejszą formą imprezowania jest domówka. Gości Dzień Dobry TVN - Wujaszka Liestyle, czyli Michała Wilczewskiego, aktorki: Ewę Błachnio i Małgorzatę Pieczyńską zapytaliśmy, jak zorganizować dobrą domówkę i jakiego rodzaju domówki lubią najbardziej. Czy single też chodzą na tego typu imprezy? Co - według Małgorzaty Pieczyńskiej - dzieje się w klubach? ;)

  Filip Chajzer postanowił odnaleźć, z pomocą widzów, bohaterkę swojego reportażu, która szturmem zdobyła serca internautów. Udało się! Co robi na co dzień pozytywnie zakręcona imprezowiczka? :) Poznajcie Agatę !

  Filip Chajzer postanowił bliżej poznać bohaterkę swojego reportażu - pozytywnie zakręconą Agatę! Wszystkich jej fanów zapraszamy do oglądania Dzień Dobry TVN w poniedziałek 24.10! :)

  Radzimir Dębski zorganizował domówkę, na której dał popis swoich umiejętności za konsolą. Jak jego występ oceniły obecne na imprezie gwiazdy? Komu Jimek najbardziej zaimponował? I jakie muzyk ma najbliższe plany?

  Nie od dzisiaj wiadomo, że gwiazdy można wynająć na organizowane przez siebie imprezy - pod warunkiem, że ma się duże pieniądze. Niedawno zrobił to jeden z rosyjskich oligarchów, który organizował ślub swojego syna. Zobaczcie, jakie gwiazdy zaprosił oraz, który z popularnych zespołów zagrał na imprezie Masy. Dowiedzieliśmy się również, jakie gwiazdy zaprosiliby na swoje imprezy: Dorota Wellman, Agnieszka Jastrzębska i Marcin Prokop oraz za kogo prowadzący Dzień Dobry TVN dokończył koncert ;)