Sandra Hajduk

  Sandra Hajduk

  Muzycy w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską zdradzają, jak doszło do ich współpracy.

  Anna Dec niedługo po raz drugi zostanie mamą. Prezenterka wyznała, że czas ciąży, choć jest dla niej wyjątkowy, to również niesie ze sobą wiele obaw i niepewności. Dlaczego?

  W ostatnim czasie media coraz częściej interesują się sylwetką Elvisa Presleya. Wszystko za sprawą filmu, który już 24 czerwca pojawi się w naszych kinach. Choć artysta swoją twórczością podbił serca wielu słuchaczy, jego życie prywatne wcale nie było tak kolorowe.

  Czy brylowanie na czerwonych dywanach to coś, co jeszcze sprawia jej radość?

  W kinach właśnie pojawił się film o życiu Elvisa Presleya. Warszawski pokaz przyciągnął tłum osobistości ze świata mediów i kultury. Przed kamerą Dzień Dobry TVN gwiazdy opowiedziały, jak postrzegają legendarną postać króla rock'n'rolla.

  Dumni rodzice opowiedzieli, jak wygląda ich życie po przyjściu na świat córeczki.

  Wokalista Glenn Hughes i gitarzysta Dough Aldrich opowiedzieli o prawdziwej miłości do rocka.

  Jej postawa spotkała się z ostrą reakcją Boya George'a.

  Def Leppard to zespół, który w latach 80. ubiegłego wieku był jednym z największych w świecie rocka. Ich albumy "Hysteria" i "Pyromania" certyfikowano w Stanach Zjednoczonych jako diamentowe. Każda z płyt sprzedała się w nakładzie 10 milionów. O karierze i koncertach z frontmanem grupy Joe Elliotem rozmawiała Sandra Hajduk-Popińska.

  Czy zamierza wspominać w mediach o kolejnej relacji?

  Już za chwilę do kin trafi film, na który czekają wszyscy fani Rock and Rolla - "Elvis". W tytułową rolę wcielił się Austin Butler. Jak poradził sobie z tak dużym wyzwaniem?

  Jakie emocje towarzyszyły zakochanym podczas ślubnej ceremonii?

  Gwiazda została żoną biznesmena Rogera Salli. Jak przebiegała uroczystość?

  Karolina Pisarek już za kilka chwil zmieni stan cywilny. Sandra Hajduk w towarzystwie kamer od kilku tygodni podglądała przygotowania do ślubu modelki i jej ukochanego Rogera Salli.

  Kogo zobaczymy w głównych rolach?

  Nick Cannon cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony prasy. Wpływ na to ma jego stosunek do relacji rodzinnych i partnerskich.

  Kim jest Basia Liberek?

  Co zmieniły w nim narodziny córek? - Jak sam mówi, nie był empatyczny - opowiada w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

  "Lepiej późno niż wcale".

  Amber Heard w wyniku przegranej batalii sądowej, nazywanej procesem dekady, musi przelać konto byłego męża w sumie 10,35 mln dolarów. Prawniczka aktorki oświadczyła, że jej klientka nie ma zamiaru uiszczać zasądzonej kwoty i będzie odwoływać się od wyroku. W opublikowanym oświadczeniu nie zabrakło gorzkich słów wobec amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości.

  Rob Halford to charyzmatyczny lider grupy Judas Priest. Kultowy zespół jest uwielbiany przez fanów muzyki metalowej na całym świecie. Kapela ma na swoim koncie wiele sukcesów, wśród których jest m.in. sprzedaż ogromnej liczby płyt. O najpopularniejszym utworze i wielkim coming oucie z wokalistą rozmawiała Sandra Hajduk.

  O tym wydarzeniu mówiła cała Polska.

  "Prawie 30 lat to się marynowało w szafie"

  Zofia Zborowska-Wrona wraz z mężem i córką wypoczywają na Majorce. Wakacyjną sielanką przerwała na chwilę drobna sprzeczka małżonków. Aktorka wyjaśniła w mediach społecznościowych, co się stało.

  Na jaki pierścionek zdecydowała się przyszła panna młoda?

  Ozzy Osbourne nie wyobraża sobie życia bez estrady. Mimo fatalnego stanu zdrowia, artysta zapiera się, że za rok wyjdzie na scenę, by rozpocząć światową trasę koncertową.

  Apartament Blanki Lipińskiej nazywany jest "najmroczniejszym mieszkaniem w polskim show-biznesie".

  Anna Lewandowska jest gwiazdą okładki najnowszego wydania monakijskiej edycji magazynu "L'Officiel". W wywiadzie opowiedziała o wrażeniach po paryskim tygodniu mody oraz uchyliła rąbka tajemnicy na temat swoich córek.

  To wyjątkowy dzień dla kilku gwiazd show-biznesu. Ewa Minge, Agnieszka Chylińska oraz Dawid Podsiadło świętują urodziny. Cała trójka urodziła się tego samego dnia, czyli 23 maja.

  Karolina Pisarek to jedna na najbardziej znanych polskich modelek. Celebrytka przygotowuje się właśnie do ślubu i niedawno wróciła z Ibizy, gdzie wspólnie z przyjaciółkami spędziła wieczór panieński. Jak się bawiła?