żona

  żona

  Pan Mieczysław Parczyński z Gdańska na cześć zmarłej żony pokonał na rowerze prawie 6 tys. km. Jego wyczyn, znany jako "Rajd Jadzia", zaimponował Martynie Wojciechowskiej. Podróżniczka opisała niezwykłą historię miłości, która wzrusza do łez.

  Bruce Willis mierzy się z wyjątkowo trudnym przeciwnikiem jakim jest afazja. Postępująca choroba zmusiła go do porzucenia kariery aktorskiej. Największe wsparcie otrzymuje od żony, która w najnowszym wywiadzie odniosła się do ich sytuacji.

  "Chciała być wspólnie z mamami i ich dziećmi"

  Mama to dla chłopca pierwsza, ważna kobieta w życiu. Wiele osób twierdzi, że ta relacja ma również wpływ na wybór przyszłej partnerki syna. Czy to stwierdzenie jest prawdziwe? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli terapeuta i psycholog, Piotr Mosak oraz Sylwia Bomba, uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

  "Otrzymuje rozkaz i leci".

  Są kobiety, które po odejściu męża, nie chcą już kolejnego związku. Dlaczego? Co sprawia, że wolą być singielkami?

  Ujawnił, co myślał o Patrycji.

  Michał Malitowski i jego żona Yuliya dokładają wszelkich starań, by pomóc uchodźcom z Ukrainy. Wspierają ich psychicznie oraz finansowo. Jak się okazuje, tragedia naszych sąsiadów jest szczególnie bliska partnerce tancerza, gdyż pochodzi ona z Odessy. "Nie wierzyłam, że coś takiego mogło się wydarzyć w 2022 roku" – powiedziała.

  Fani gwiazdora są zachwyceni.

  Co najbardziej mu się podoba w naszym kraju?

  "Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia".

  Wojciech Błach i jego żona Agnieszka przeżywają teraz prawdzie chwile radości. Ich rodzina powiększyła się. Na świat przyszedł mały Norbert. Dumni rodzice nie kryją wzruszenia. Zdjęcia ze szpitala wyrażają wszystko.

  Tomasz Sekielski to dziennikarz, który zajmuje się trudnymi tematami. W jednym z wywiadów zdradził, jakie konsekwencje niesie ze sobą taka praca. Jak się okazuje, ze względu na ciągły stres ucierpiało nie tylko zdrowie reportera, ale także jego żony.

  55-letnia kobieta wsypała mężowi do mleka środek do czyszczenia rur. Po zatrzymaniu wyjaśniła, że zrobiła to, bo mężczyzna często ją bił. Zapewniała jednak, że nie zamierzała zrobić mu krzywdy. 60-latek przeżył dzięki szybkiej reakcji córki. Jego żona została skazana za usiłowanie zabójstwa. Jaki wyrok usłyszała?

  Marcin Prokop i Maria Prokop stronią od publicznego okazywania sobie uczuć i chronią swoją prywatność. Teraz zrobili jednak wyjątek. Żona prowadzącego Dzień Dobry TVN zdecydowała się pokazać na Instagramie ich wspólne romantyczne zdjęcie. Fotografia stała się pretekstem do tego, aby zapytać internautów o to, jak oni rozumieją miłość.

  Dawid Kubacki zdobył pierwszy medal dla Polski na XXIV Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Niesamowitą niespodziankę przygotował dla niego jeden z reporterów. Co się wydarzyło?

  Czy przenoszą pracę do domu?

  "Ten uraz powoduje, że człowiek musi bardziej słuchać swojego ciała".

  Maria Prażuch-Prokop w wyjątkowy sposób podsumowała stary rok. Żona prowadzącego Dzień Dobry TVN podzieliła się z fanami swoim rachunkiem sumienia. Szczery wpis, z którego dowiadujemy się o nastawieniu gwiazdy na 2022 rok to jedno. Trudno nie zachwycić się formą Marii. Zdjęcie w bikini zapiera dech w piersiach.

  "Odebrała mu to, co najważniejsze – prawa do dziecka".

  Po ponad dekadzie życia w separacji Arnold Schwarzenegger i Maria Shriver oficjalnie się rozwiedli. Sędzia podpisał ostateczne dokumenty. Jak wygląda podział majątku szacowanego na 400 milionów dolarów?

  Jakub Tolak w mediach społecznościowych podzielił się radosną wieścią. Wraz z żoną Zosią, z która podróżuje kamperem, spodziewają się dziecka. - Dziś obchodzimy półrocznicę ślubu, a jeśli wszystko pójdzie dobrze w rocznicę będziemy już we trójkę - napisał aktor.

  Pojęcie to nie jest synonimem intercyzy.

  Lidia Popiel pokazała wyrzeźbione ciało aktora.

  Agnieszka Hyży powitała na świecie syna Leona. Jednak radosną wieścią nie podzieliła się od razu w mediach społecznościowych. Teraz w kobiecym wpisie wyjaśniła, czemu zwlekała.

  50-letnia kobieta zabiła swojego męża. W trakcie jednej z wielu kłótni wzięła nóż kuchenny i dźgnęła małżonka w klatkę piersiową, zadając śmiertelny cios. Powodem miało być to, że mężczyzna nie chciał pracować. Sprawą zajmuje się Sąd Okręgowy w Łodzi.

  "Nareszcie jesteśmy w komplecie"

  "Myślałem, że to normalne, żeby było łóżko dla kobiety, która karmi piersią"

  Zbigniew Zamachowski nie schodzi ostatnio z nagłówków prasy plotkarskiej. Wszystko ze względu na rozstanie z Moniką Richardson i plotki na temat nowej relacji. Zainteresowanie wokół aktora wzrosło, kiedy zaprezentował książkę "Zbyszek przez przypadki". Artysta zamieścił w niej wiele ciekawostek ze swojego życia prywatnego. Wśród wspomnień nie zabrakło także tych o pierwszej żonie.

  Marianna Schreiber to żona Łukasza Schreibera, który jest ministrem w rządzie PiS. Za tą sprawą uczestniczka budzi wiele skrajnych emocji w nowej edycji programu "Top Model". Teraz próbuje zaistnieć w sieci pytaniem, co wypada jej założyć, a co nie. To już kolejny wpis, który cieszy się dużą popularnością.