player.pl

  player.pl

  SerialCon to wydarzenie, które od wielu lat towarzyszy Festiwalowi Mastercard OFF CAMERA. To jedyne takie miejsce, w którym perspektywa fanowska łączy się z akademicką i branżową. Na wielbicieli telewizyjnych hitów czekają m.in. dyskusje panelowe przygotowane przez krytyków, dziennikarzy, naukowców, blogerów, podcasterów i youtuberów. Nie zabraknie także premier ulubionych seriali.

  Poruszający hit Playera powraca z kolejnym sezonem. Już wkrótce fani serwisu ponownie spotkają się Milą Gajdą, Filipem Zacharą oraz podążą za nową sprawą zaginięcia. Tym razem w towarzystwie Elżbiety Zawady, która od 15 lat żyje nadzieją na odnalezienie córki Kasi. A także nieustannie stawia czoło demonom przeszłości. Jaką tajemnicę skrywa? "Nieobecni 2" od 10 maja tylko w Playerze! 

  O Patrizii Reggiani usłyszał cały świat za sprawą filmu "House of Gucci", w którym w jej postać wcieliła się Lady Gaga. Wiele osób do dziś zastanawia się, czy ta kobieta zleciła zabójstwo swojego byłego męża w akcie zemsty i rozpaczy. Miała szansę przedstawić swoją wersję wydarzeń w dokumencie "Lady Gucci: Historia czarnej wdowy".

  W programie Dzień Dobry TVN Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN oraz Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl opowiedzieli o kultowych kontynuacjach i niesamowitych nowościach, które widzowie będą mogli oglądać tej wiosny. Mocne seriale i zaskakujące programy już wkrótce w TVN i Player.pl. Czego dokładnie powinniśmy się spodziewać?

  Aleksandra Adamska ma w swoim aktorskim dorobku takie produkcje jak "Miasto 44", "O mnie się nie martw", "Królestwo kobiet". Ostatnio za sprawą roli Pati w serialu "Skazana" cieszy się ogromnym uznaniem i sympatią ze strony widzów. O tym, jak wcieliła się w postać więźniarki, opowiedziała w programie "Dzień Dobry TVN".

  Każdy dzień jest dobry, aby oglądać filmy, a Dzień Kota już w szczególności. Dlaczego? Chwila relaksu przed dobrej ekranizacji to idealna okazja, aby swojego mruczka wyprzytulać, wygłaskać i... wspólnie się wyspać. Co warto obejrzeć w Dniu Kota? Sprawdź nasze propozycje, które obe

  Fani sportowego szaleństwa mogą obecnie śledzić w Playerze nie tylko Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie, ale także obejrzeć niezwykłe filmy dokumentalne. Są one poświęcone zimowym dyscyplinom oraz tym, którzy przeszli do olimpijskiej historii. 

  Najnowszy serial platformy player.pl zostanie udostępniony widzom już 4 stycznia. Fani powieści Remigiusza Mroza nie mogą doczekać się ekranizacji bestsellerowej powieści. Czy produkcja powtórzy fenomen "Chyłki"?