Co oglądać w czerwcu na Playerze? Sprawdź gorące nowości, które pojawią się na platformie

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Materiały prasowe
"Fucking Bornholm" - kinowy hit w Playerze
"Fucking Bornholm" - kinowy hit w Playerze
wideo 2/14

W czerwcu czeka nas moc atrakcji na platformie streamingowej Player.pl. Klienci będą mogli obejrzeć nowe seriale, filmy, a także wypożyczyć kolejne nowości. Poznaj gorące premiery tego miesiąca. 

Nowości w czerwcu na Player.pl - jakie seriale i reality-show obejrzeć?

"Most nad Sundem" - premiera 9 czerwca

Na moście nad Sundem, łączącym Danię ze Szwecją, odkryto zwłoki. Dwoje detektywów z sąsiadujących ze sobą krajów będzie musiało rozwikłać zagadkę morderstwa. Duński inspektor Martin Rohde (Kim Bodnia) oraz szwedzka funkcjonariuszka policji Saga Noren (Sofia Helin) odkrywają, że doszło nie do jednego zabójstwa, ale do dwóch. Górna połowa ciała należy do znanego polityka, z kolei dolna - do prostytutki. Przed detektywami staje zadanie rozwiązania najmroczniejszych tajemnic Kopenhagi i Malmö. Premiera już 9 czerwca. Kolejne odcinki będą pojawiały się w piątki na platformie Player.pl.

"Top Model UK 3" - premiera 29 czerwca

Przed fanami kultowego reality-show kolejny sezon programu. Tym razem Player.pl zaprasza do obejrzenia zagranicznej odsłony programu. Rywalizację oraz potencjał będą oceniali: prezenterka i modelka Lisa Snowdon, modelka Paula Hamilton oraz szef kuchni i celebryta Jonathan Phang.

Nowości w czerwcu na Player.pl - jakie dokumenty obejrzeć?

"Dziecko czy oszustka. Przypadek Natalii Grace" - Discovery+ Oryginals

Już 7 czerwca użytkownicy platformy Player.pl będą mieli okazję obejrzeć dokument na temat historii, która obiegła cały świat - 6-letniej sieroty z Ukrainy, która chorowała na czarką przypadłość genetyczną. Adoptowana przez rodzinę Barnettów dziewczynka zostaje oskarżona o oszustwo - miała podawać się za dziecko, będąc dorosłą kobietą. Kim tak naprawdę jest tajemnicza sierota? Na to i inne pytania odpowie materiał, w którym pokazane zostaną wcześniej niepublikowane materiały dowodowe.

Nowości w czerwcu na Player.pl - jakie filmy obejrzeć?

"Jeżeli nadejdzie jutro" - od 2 czerwca

Historia przedstawia historię Daisy - amerykańskiej nastolatki, wysłanej na wakacje do dalekiej rodziny w Angli. Nieufna i zamknięta w sobie dziewczyna powoli akceptuje nowe otoczenie. Pomaga jej w tym nowopoznany Edmund. Romans przerywa eskalacja konfliktów w Europie i wprowadzony stan wojenny. Daisy zmuszona zostaje do bezwzględnej walki o przetrwanie.

"Moja Miłość" - od 9 czerwca

Film zdobył Złotą Palmę oraz 8 Cezarów. To historia niespodziewanego i gorącego romansu. Kiedy na drodze Georgia - uosobienia marzeń każdej kobiety, pojawia się Tony, wywraca jego życie do góry nogami. Nowa miłość wciąga jak narkotyk, uzależnia i jest emocjonalnym rollercoasterem.

"Charlie musi umrzeć" - od 9 czerwca

Charlie Countryman w trakcie swojej podróży do Bukaresztu poznaje piękną wiolonczelistę - Gabi. To miłość od pierwszego wejrzenia, jednak za kobietą ciągnie się mroczna przeszłość. Jej były mąż nie zamierza porzucić ukochanej, a Charlie nie cofnie się przed niczym.

"Pokusa" - od 16 czerwca

Jack zostaje wciągnięty przez swojego brata do pracy przy śledztwie dziennikarskim prowadzonym przez gazetę "The Miami Times". Pierwszy z tropów rzuca cień na piękną Charlottę Bless, która ma w zwyczaju pisanie listów do więźniów oczekujących na karę śmierci. Początkowo prosta sprawa zaczyna się komplikować, sytuacji nie ułatwia również zauroczenie Jacka w Charlotte.

"Ojcowie i córki" - od 16 czerwca

To poruszająca powieść o zmaganiu się z utratą bliskiej osoby, a także odbudowywaniu więzi rodzinnych. W wypadku samochodowym ginie ukochana żona Jake'a Davisa, a ten pozostaje sam z 5-letnią córką. Jego stan zdrowia nie pozwala na opiekę nad dzieckiem, więc ta wychowuje się u rodziny. Kiedy dorasta pragnie odbudować więź z ojcem i nadrobić stracone lata.

"Mulholland Drive" - od 23 czerwca

David Lynch ponownie opowiada historię - tym razem dwóch kobiet, które wplątane są w tajemnicza intrygę kryminalną, a do tego uwikłane w burzliwy trójkąt miłosny. To nie lada gratka dla fanów tego reżysera.

"Litewski przekręt" - od 23 czerwca

Czterech przyjaciół - Johnny, Ben, Tim i Michael, chcą dokonać skoku na kasyno. Po tym przedsięwzięciu będą musieli jak najszybciej uciec z miasta. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że zamiast dotrzeć do celu trafiają "na koniec świata", czyli jednego z krajów Europy Wschodniej. Musza stawić czoła korupcji, przemytnikom, prostytutkom i innym stereotypom "trzeciego świata".

"Tajemnica Filomeny" - 30 czerwca

Tytułowa Filomena to prosta, religijna Irlandka, która zaczytuje się w tanich romansach. Od lat dręczy ją pytanie, na które odpowiedź będzie musiała znaleźć waz z Martinem - błyskotliwym dziennikarzem śledczym tropiącym polityczne skandale. Czy uda się odkryć sekret, który chce poznać ta dwójka?

"Billy Elliot" - 30 czerwca

Billy Elliot odkrywa w sobie pasję do tańca i rozpoczyna podróż w świat własnych marzeń i dążeń. Jednocześnie poznaje bardziej brutalną stronę życia. Kiedy w wieku 11 lat trafia na zajęcia lokalnego kółka baletowego poznaje innego chłopca. Salę dzielą dwa kluby - bokserski i baletowy. Nowy towarzysz wkrótce zamienia rękawice na strój baletowy.

Nowości w wypożyczalni Player.pl - co obejrzeć w czerwcu?

Oprócz nowości w specjalnej usłudze "Player na życzenie" klienci mogą wypożyczyć największe hity kinowe. Co będzie można obejrzeć w wypożyczalni w czerwcu? Do biblioteki trafią dwie nowe produkcje: "John Wick 4" - od 15 czerwca i "Puchatek. Krew i miód" - od 22 czerwca.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: Milan Markovic/Getty Images

Pozostałe wiadomości