Filmy w TVN 7 w nadchodzącym tygodniu. Co warto obejrzeć?

Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
Materiały prasowe
100-lecie legendarnej wytwórni filmowej! Kultowe produkcje i ikony kina
100-lecie legendarnej wytwórni filmowej! Kultowe produkcje i ikony kinaDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Choć na zewnątrz coraz cieplej i sporo czasu spędzamy poza domem, to nadal wiele osób lubi po powrocie włączyć sobie jakiś ciekawy film czy serial. Co warto obejrzeć w TVN 7 między 5 a 11 czerwca? Sprawdź propozycje na ten tydzień.

Poniedziałek 5 czerwca w TVN 7

"Papiery na szczęście" - odcinki 230 i 231

Odc. 246: Adam jest w siódmym niebie ze szczęścia. Tymczasem okazuje się, że Beatka zniknęła z mieszkania. Sytuacja robi się niepokojąca, gdyż nikt nie ma z nią kontaktu. Marta, Wanda i Wera postanawiają odwiedzić Patryka, mając nadzieję, że może on znać miejsce pobytu ich przyjaciółki. Patryk jest przerażony i zaczyna snuć domysły na temat tego, co mogło się stać...

Tymczasem mecenas Wicherek, oskarżony o spowodowanie wypadku, zaczyna sądzić, że ktoś planuje zemstę na nim. Prawnik pojawia się na osiedlu, gdzie mieszka rodzina Kowalczyków, i ostrzega Julkę, że zgromadzi przeciwko niej dowody, które przyczynią się do jej upadku. Sergiusz wpada na pomysł, aby zorganizować dla Adama wieczór kawalerski. W międzyczasie Alicja decyduje się wrócić do pracy w klinice.

Odc. 247: Marta i Adam dzielą się z rodziną i przyjaciółmi wieścią o swojej ciąży. Opowiadają również o tajemniczym zniknięciu Beatki. Tadeusz postanawia zgłosić sprawę na policję. Henryk, chcąc pomóc przyjacielowi, proponuje wsparcie detektywa. W międzyczasie Patryk dociera do ukrytej kryjówki Gruzinów.

Adam odwiedza Staszka na budowie, jednak ten początkowo nie wierzy w zaginięcie Beatki. Dopiero dramatyczny apel Tadeusza opublikowany w internecie przekonuje go do powagi sytuacji. Nagranie Magdy opowiadające o tym, jak została potraktowana przez wytwórnię muzyczną, zdobywa popularność. Kamil przypadkiem spotyka na oddziale Darka z wytwórni i podpowiada mu, jak może naprawić swój wizerunek w oczach Magdy.

Film "Pitch Perfect"

Beca zaczyna swoją przygodę z edukacją na studiach. Ku jej zaskoczeniu, dołącza do niezwykłej grupy, której członków łączy wspólna pasja - śpiew. Kiedy Beca postanawia wprowadzić nowe utwory do repertuaru, okazuje się, że dziewczyny mają realną szansę na triumf w konkursie a capella.

Wtorek 6 czerwca w TVN 7

Film "Jak się pozbyć cellulitu"

Dwie przyjaciółki, Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch), poznają urokliwą masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska) w ekskluzywnym SPA. Razem z nią zostają wciągnięte w wir niezapomnianych przygód. W trakcie tych doświadczeń dziewczyny zacieśniają swoją przyjaźń, której fundamentem staje się prosta życiowa maksyma: nieproszony adorator bywa bardziej dokuczliwy niż cellulit, a pozbycie się go bywa równie trudne.

Środa 7 czerwca w TVN 7

Film "Azyl"

W 1939 roku w Polsce, Antonina Żabińska (Jessica Chastain) i jej mąż prowadzą warszawskie ZOO, gdzie wraz z rodziną żyją w idyllicznych warunkach. Niestety, ich spokojne życie zostaje zniszczone, gdy hitlerowcy najechają Polskę, a Żabińscy muszą podporządkować się zoologowi z Rzeszy (Daniel Brühl). W walce o odzyskanie tego, co utracili, Żabińscy ryzykują życiem, współpracując z ruchem oporu, używając klatek i tajnych tuneli w ZOO, aby ratować ludzi przed okrucieństwem nazistów.

Czwartek 8 czerwca w TVN 7

Film "Krytyczna decyzja"

Porywająca opowieść o porwaniu Boeinga 747, unoszącego się na wysokości ośmiu tysięcy metrów nad Oceanem Atlantyckim z czterystoma pasażerami na pokładzie. Szef zespołu ds. zarządzania kryzysowego postanawia wysłać na pokład samolotu grupę specjalistów, którzy mają odbić maszynę spod kontroli terrorystów i uchronić Waszyngton przed skażeniem DZ-5, najbardziej śmiercionośnym środkiem, jaki kiedykolwiek istniał na naszej planecie.

Piątek 9 czerwca w TVN 7

Film "40 lat minęło"

Kryzys pogłębia się w związku Pete'a i Debbie, gdy zbliżają się do swoich 40. urodzin. Ich dzieci nie mogą się dogadać, obie prowadzone przez nich firmy podupadają, a utrata domu wydaje się nieunikniona. Czy problemy dnia codziennego zaszkodzą ich wspólnemu szczęściu?

Sobota 10 czerwca w TVN 7

Film "Terminator 2"

Wysłannik z przyszłości, cyborg-zabójca, podróżuje w czasie, by odnaleźć Sarę Connor (w postaci Lindy Hamilton), przyszłą matkę lidera ludzkiego oporu przeciwko maszynom. Pierwsza misja kończy się niepowodzeniem, więc maszyny postanawiają spróbować ponownie po kilku latach. Tym razem w przeszłość wysyłają nowego cyborga-zabójcę, T-1000 (grany przez Roberta Patricka), którego celem jest zabicie samego Johna Connora (Edward Furlong), wówczas dziesięcioletniego chłopca.

W przyszłości John Connor będzie przewodził Ruchowi Oporu przeciwko dominacji maszyn, więc jego życie jest niezwykle ważne. Ruch Oporu postanawia nie pozostawać obojętny i również wysyła swego przedstawiciela do przeszłości. T-800 (Arnold Schwarzenegger) ma za zadanie chronić młodego Johna przed śmiertelnym niebezpieczeństwem ze strony T-1000. Pytanie brzmi: kto pierwszy odnajdzie Johna Connora? Czy będzie to zabójczy cyborg, czy może jego obrońca, T-800?

Niedziela 11 czerwca w TVN 7

Film "Londyn w ogniu"

Kolejna część fascynującego filmu „Olimp w ogniu”. Znakomita obsada w pełnym rozmachu filmie akcji, przedstawiającym dzień, który może zakończyć epokę zachodniego świata. Premier Wielkiej Brytanii tajemniczo umiera. Jego pogrzeb to największe zebranie liderów wolnego świata od dziesięcioleci. Wydaje się, że jest to najbardziej strzeżone wydarzenie w historii, aż okazuje się, że spisek terrorystyczny sięga najwyższych szczebli zachodnich służb specjalnych, a spotkanie w Londynie było od początku planowane jako okazja do zamachu. Jedyną osobą, która może jeszcze powstrzymać dramatyczny rozwój wydarzeń, jest szef ochrony prezydenta USA, czyli agent Mike Banning (Gerard Butler).

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: Halfpoint Images/Getty Images

Pozostałe wiadomości