TVN7

  TVN7

  "Hotel Paradise 6" zadebiutuje pod koniec wakacji. Producenci programu odkrywają przed nami kolejne karty. Anastazja, Monika i Mikołaj to nowi uczestnicy reality show TVN7. Co o nich wiemy?

  Kuba z 5. sezonu "Hotelu Paradise" wzbudzał wiele emocji. Widzowie zarzucali mu, że był jednym z najbardziej niezdecydowanych uczestników programu.

  Za nami wielki finał 5. edycji "Hotelu Paradise". Dwie pary - Wiktoria i Sevag oraz Laura i Grzegorz - walczyli o zwycięstwo. Byli uczestnicy programu zadecydowali większością głosów, kto bardziej zasługuje na wygraną.

  Przed nami Wielki Finał Hotelu Paradise 5. 2 czerwca poznamy zwycięzców piątej edycji programu. O wejście na ścieżkę lojalnościową walczą Wiktoria i Sevag oraz Laura i Grzegorz. Kto zwycięży? Na kogo zostanie oddany głos? Co wydarzy się w finałowym odcinku?

  Na ostatnią Pandorę czeka się równie niecierpliwie, jak na sam finał programu. W 59. odcinku "Hotelu Paradise" aż kipiało od emocji. Byli uczestnicy powrócili, by skonfrontować się z półfinalistami i zdecydować, która para jako ostatnia pożegna się z rajem.

  Nadchodzi najważniejsza i najtrudniejsza Pandora w historii 5. edycji "Hotelu Paradise". W grze pozostały już tylko trzy pary, które rywalizują o wejście do ścisłego finału.

  Laura i Grzesiek zwyciężyli konkurencję i otrzymali władzę - mogli wytypować jedną z par do opuszczenia "Hotelu Paradise". Ku zaskoczeniu uczestników wskazali najsilniejszą dwójkę.

  Na dwa dni przed wielkim finałem w "Hotelu Paradise" powieje chłodem. A to wszystko za sprawą iście lodowego zadania, z którym zmierzą się uczestnicy. Zwycięzcy konkurencji otrzymają władzę.

  Mieszkańcy hotelu większością głosów zadecydowali, która z dwóch zagrożonych par powinna opuścić program. Kasper i Dominika pożegnali się z rajem. W ostatniej chwili skrytykowali zachowanie Oliwii.

  Zakończenie 5. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo fani programu dowiedzą się, które pary weszły do finału i kto stanie ze złotą kulą na ścieżce lojalności.

  Nastał najbardziej gorący czas w "Hotelu Paradise". Finał zbliża się wielkimi krokami, więc żadna z par nie może już czuć się bezpiecznie. Uczestnicy zmierzą się w zadaniu, które będzie miało poważne konsekwencje.

  Ten odcinek "Hotelu Paradise" widzowie z pewnością zapamiętają na długo. Wieczorna impreza po Pandorze przeniosła się do basenu. Najpierw emocjom dały się ponieść Wiktoria i Laura i zaczęły się całować.

  Wielkimi krokami zbliża się finał programu, a przed uczestnikami ostatnie Rajskie Rozdanie. Podczas Pandory w ogniu pytań znajdą się Grzegorz i Kuba. Wieczorna impreza wymknie się spod kontroli.

  Podczas wieczornej imprezy panowie i panie zagrają w butelkę. Wybiorą prawdę czy wzywanie?

  Im bliżej finału, tym w "Hotelu Paradise" więcej niespodziewanych zwrotów akcji. Dwie dziewczyny trafią do strefy zagrożenia. Uczestnicy zagłosują, która z nich powinna opuścić program.

  To, co wydarzyło się podczas minionego Rajskiego Rozdania, zaskoczyło wszystkich. Do programu powrócił Sevag i uratował Oliwię przed eliminacją. Mieszkańcy hotelu zmierzą się z testem wiedzy.

  Zbliża się Rajskie Rozdanie. Zanim nadejdzie czas decyzji, dziewczyny zmierzą się w konkurencji, w której będzie liczył się spryt i refleks. Zwycięstwo zdecydowanie się opłaci.

  To będzie bardzo emocjonujący odcinek "Hotelu Paradise". Od kilku dni nie najlepiej układa się między Karoliną i Kasprem. Podczas Pandory uczestniczka zrozumie, że jej starania o względy partnera poszły na marne.

  Tak skomplikowanych relacji w "Hotelu Paradise" jeszcze nie było. Za zamieszanie w raju odpowiedzialne są Karolina i Wiktoria, które powróciły do programu.

  Nadchodzi Rajskie Rozdanie, a panów i pań w "Hotelu Paradise" jest po równo. To oznacza, że na chwilę przed eliminacją coś ważnego się wydarzy.

  Dominika z przytupem powróciła do "Hotelu Paradise". W trakcie Pandory dowiedziała się, że Kuba, jej były partner, uprawiał seks z jej koleżanką, Oliwią. Jak zareagowała? Do kogo miała największy żal?

  Wielkimi krokami zbliża się kolejne Rajskie Rozdanie. Podczas Pandory w ogniu pytań znajdzie się Konrad. Z kolei Oliwia i Kuba przeżywają kryzys w związku.

  Na rajskiej wyspie nie brakuje emocji. Grzegorzowi puszczą nerwy i wyleje wszystkie żale na uczestnika, z którym wcześniej miał przyjacielskie relacje.

  Niektóre relacje znajdą się na zupełnie innym poziomie.

  W cyklu "Intymne rozmowy" Karoliny Kalatzi z Dzień Dobry TVN wyznali, jakie emocje towarzyszą im w tym wyjątkowym czasie. 

  Takiego obrotu spraw na Rajskim Rozdaniu nikt się nie spodziewał. Laura i Marika zawiązały pakt, przez co jedna z ich koleżanek niespodziewanie musiała opuścić program. Na tym zmiany w programie się nie kończą.

  Tym razem to jedna z dziewcząt pożegna się z programem. Przed trudnym wyborem stanie Laura, która zdobyła immunitet.

  Tym razem podczas Rajskiego Rozdania zagrożone będą dziewczyny. Jedyna Eliza jest pewna swojej pary. Reszta pań stara się zawiązać pakty, dzięki którym dalej pozostaną w grze.

  W trakcie Pandory padnie sporo niewygodnych pytań do Kuby i Oliwii. Czy żałują zbliżenia?

  Kuba pogubił się w wyznaniach do dziewczyn. Chce wycofać się z oferty, którą złożył Wiktorii. Z Oliwią również ma niewyjaśnione sprawy.