filmy

    filmy

    Jedni kochają ją za "Titanica", drudzy za "Rozważną i romantyczną", a jeszcze inni za podejście do życia. Kate Winslet obchodzi właśnie 46. urodziny. Jest pierwszą aktorką w historii, która w tym wieku zdobyła już siedem nominacji do Oscara. Co o niej wiemy?

    W ekstremalnym tempie powiększa swoją bibliotekę Player.pl, który stale dodaje nowe filmy i seriale. Wraz ze startem kolekcji discovery+ w Polsce w serwisie regularnie pojawiają się też pozycje dokumentalne typu premium, pod marką discovery+ Originals. To najgłośniejsze międzynarodowe produkcje na ważne i aktualne tematy. W czerwcu w Playerze zadebiutowało kolejnych 7 premierowych tytułów, m.in. o największych światowych gwiazdach tenisa – Serenie Williams, Rogerze Federerze i Rafaelu Nadalu.

    Znów możemy pójść do kina, ale też teatru, opery i filharmonii! Od piątku 21.05 otwierają się kina studyjne, lokalne i multipleks Helios. Pozostałe kina sieciowe pozostają jeszcze zamknięte. Multikino i Cinema City wznawiają działalność w przyszłym tygodniu. Znane są szczegóły otwierania kin w Warszawie. Jakie filmy będzie można w nich obejrzeć?