Filmy w Player.pl do wypożyczenia. Jakie nowości warto obejrzeć?

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Materiały prasowe, Player.pl
Marzec w Playerze
Marzec w Playerzemat. prasowe
wideo 2/14

Przed nami weekend, a już niedługo święta Wielkanocne, co dla niektórych oznacza więcej wolnego czasu. Z tej okazji przygotowaliśmy najnowsze i gorące hity filmowe dostępne w Playerze. Sprawdź, co warto obejrzeć.

Filmy do wypożyczenia w Player.pl

Na Player.pl oprócz możliwości oglądania filmów i seriali, można również wypożyczać poszczególne pozycje. Dzięki temu nie trzeba wykupować dodatkowych dostępów do platform streamingowych i można cieszyć się gorącymi nowościami. Tytuły wybiera się z zakładki "Więcej" - "Filmy na życzenie". Jakie filmowe hity można tam znaleźć?

Nowości do wypożyczenia w Player.pl - co obejrzeć?

Fablemanowie

Fablemanowie to amerykański dramat filmowy z 2022 roku w reżyserii Stevena Spielberga. Jest to pozycja luźno inspirowana dzieciństwem reżysera. Główny bohater odkrywa wstrząsający rodzinny sekret. "Najbardziej osobisty film jednego z największych mistrzów kina, zdobywcy trzech Oscarów, Stevena Spielberga". 

Wypożycz na Player.pl

Czarna pantera. Wakanda w moim sercu

Królowa Ramonda, Surki, M'Baku, Okoye i Dora Milaje stają w obronie swego ludu po śmierci króla T'Challi. W ten sposób otwierają zupełnie nowy rozdział swojej historii. Łączą siły z War Dog Nakią i Everettem Rossem i wytyczają nową ścieżkę dla swojego narodu. 

Wypożycz na Player.pl

Apokawixa

Apokawixa to niepowtarzalna pozycja dla fanów horrorów i komedii. "Czasem kac to nie najgorsze, co może ci się przydarzyć…" to idealne podsumowanie tego, co wydarzyło się na imprezie zorganizowanej przez maturzystów w czasach popandemicznych. Po wszystkich lockdownach postanawiają oni zorganizować "melanż życia" nad morzem. Niespodziewanie jednak okazuje się, że na ludzkość czyha kompletnie nowa zaraza - zmieniająca każdego zarażonego w zombie. 

Wypożycz na Player.pl

Zołza

Zołza to polska produkcja w reżyserii Tomasza Koneckiego oparta na ironicznej autobiografii Ilony Łepkowskiej. W główną rolę wciela się Małgorzata Kożuchowska i jako tytułowa zołza kreuje i unicestwia gwiazdy. Silna i idealna kobieta staje się ofiarą przewrotnego losu, a życie postanawia jej utrzeć nosa. 

Wypożycz na Player.pl

Bejbis

Bejbis to kolejna komedia, którą można wypożyczyć na platformie Player.pl. To historia małżeństwa z kilkunastoletnim już stażem. Mają nastoletnią córkę i poukładane życie. To jednak się zmienia, kiedy okazuje się, że para jest w nieplanowanej ciąży. To wytrąca całą trójkę z równowagi. Latwo nie będzie, jednak z pewnością będzie bardzo zabawnie. Jak poradzą sobie z nowym wyzwaniem?

Wypożycz na Player.pl

Oprócz proponowanych filmów, na Player.pl w zakładce "Filmy na żądanie" znajdziesz również takie tytuły, jak: "Nieznośny ciężar wielkiego talentu", "Top Gun: Maverick", "Shazam!", "Nie patrz w dół", "IO" i inne. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Materiały prasowe, Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: undefined undefined/Getty Images

Pozostałe wiadomości