TOP 7 filmów, które warto obejrzeć z tatą w Dzień Ojca

Ojciec z synem
Jakie filmy, warto obejrzeć z tatą w Dniu Ojca? Sprawdź nasze propozycje
Źródło: Georgijevic/Getty Images
Dzień Ojca, zaraz obok Dnia Matki, to czas, w którym dziękujemy naszym rodzicom za troskę, opiekę i wychowanie. W tym wyjątkowym dniu można wybrać się z tatą na mecz ulubionej drużyny, wypić wspólnie popołudniową kawę lub urządzić sobie seans filmowy. Jakie filmy o relacji z tatą warto obejrzeć w tym dniu razem z nim? Sprawdź 7 naszych propozycji na tę okazję.

Zastanawiasz się co obejrzeć w dniu ojca w kinie oraz w domowym zaciszu? Mamy kilka propozycji. Sprawdź, jakie tytuły filmów dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Film na Dzień Ojca – "Wszystko o moim starym"

Jednym z filmów, które warto obejrzeć w Dzień Ojca jest film komediowy "Wszystko o moim starym".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Filmy i seriale

Filmowe podsumowanie roku
Źródło: Dzień Dobry TVN
Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022
Polscy twórcy wybierają film i serial roku
Polscy twórcy wybierają film i serial roku
Michael Imperioli i F. Murray Abraham w serial “Biały Lotos”
Michael Imperioli i F. Murray Abraham w serial “Biały Lotos”
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Wampiry w filmach i serialach…
Wampiry w filmach i serialach…
Nowy film o Whitney Houston
Nowy film o Whitney Houston
Za co kochaliśmy Whitney Houston?
Za co kochaliśmy Whitney Houston?
Kobiety w filmie
Kobiety w filmie
Wielki powrót filmowych hitów
Wielki powrót filmowych hitów
Historie oparte na faktach
Historie oparte na faktach
„Jednym głosem” aktorzy i twórcy mówią jednym głosem
„Jednym głosem” aktorzy i twórcy mówią jednym głosem
Spektakularne kostiumy filmowe
Spektakularne kostiumy filmowe
1994 – rok kulturowy dla kina
1994 – rok kulturowy dla kina

Produkcja przedstawia historię Sebastiana i jego ojca – temperamentnego Włocha z krwi i kości, który zapragnął lepiej poznać swoją przyszłą synową i jej rodzinę w czasie wspólnego weekendu w luksusowej willi przyszłych teściów, na którym jego syn zamierza się oświadczyć swojej dziewczynie Ellie. Ojciec postanawia mu w tym pomóc. Czy spotkanie żywiołowego ojca z konserwatywną rodziną Ellie skończy się sukcesem, czy spektakularną katastrofą? Czy miłość młodych przetrwa tę próbę? Dowiesz się tego, oglądając film "Wszystko o moim starym”.

Zobacz zwiastun:

Film na Dzień Ojca – "Proza życia"

“Proza życia” to komedia z 2017 roku. Opowiada ona historię Brada Sloana, 40-letniego, spełnionego mężczyzny, który ma w życiu wszystko: pracę, dom i rodzinę – żonę Melanie i syna Troya. Przed chłopakiem stoi nie lada wyzwanie, ponieważ musi wybrać college. Ojciec postanawia pomóc swojemu synowi. Wyruszają więc na wspólną podróż po potencjalnych uczelniach chłopaka. W Bostonie Brad spotka kolegów ze szkolnych lat, każdy z nich odniósł ogromny zawodowy sukces. To spotkanie sprawi, że mężczyzna zacznie rozmyślać nad swoimi życiowymi wyborami. Jakie wnioski wyciągnie? Czy nadal będzie uważał się za spełnionego człowieka, pracownika, męża i ojca? Tego dowiesz się, oglądając film "Proza życia".

Zobacz zwiastun:

Film na Dzień Ojca – "Ojcostwo"

“Ojcostwo” to dramat z 2021 roku opowiadający opartą na faktach historię ojca, który po śmierci ukochanej żony samotnie wychowuje ich małą córeczkę. Mężczyzna musi na nowo nauczyć się codzienności i stawić czoła wyzwaniom, wątpliwościom i lękom. Czy wdowiec pogodzi się z odejściem ukochanej kobiety? Czy uda mu się być dobrym ojcem dla swojego dziecka? Dowiesz się tego oglądając film "Ojcostwo". 

Zobacz zwiastun:

Film na Dzień Ojca – "10 dni z tatą" 

“10 dni z tatą” to francuska komedia z 2021 roku. Bohaterami tej historii jest rodzina Franka – dyrektora HR w dużej, międzynarodowej firmie. Pewnego dnia jego żona Isabelle decyduje się na samotne wakacje i zostawia czwórkę dzieci pod opieką Franka. Mężczyzna od razu godzi się na pomysł żony, zarządza ludźmi w pracy, więc uważa, że poradzi sobie także ze swoimi dziećmi. Nie spodziewa się jednak chaosu, jaki go czeka i nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak trudna może być opieka. Czy dyrektor HR poradzi sobie sam na sam z dziećmi przez 10 dni? Tego dowiesz się, oglądając "10 dni z tatą" na platformie wideo na życzenie w Player.pl

Zobacz zwiastun:

Film na Dzień Ojca – "Pani Doubtfire"

Pani Doubtfire to komediodramat z 1993 roku, który opowiada historię Daniela Hillarda, który przez swoją lekkomyślność i nieodpowiedzialność doprowadził do tego, że jego żona Miranda po 14-latach małżeństwa zdecydowała się na rozwód. Podczas sprawy rozwodowej Danielowi zostają ograniczone prawa rodzicielskie, a swoje dzieci może widywać jedynie raz w tygodniu. Gdy mężczyzna dowiaduje się, że jego była żona potrzebuje pomocy gosposi, postanawia zostać 60-letnią szkocką guwernantką Euphgenią Doubtfire i zgłosić się do pracy przy swoich dzieciach, aby móc widywać je każdego dnia. Pewnego dnia odkrywa, że między żoną a jej dawnym znajomym rozwija się uczucie. Jak zareaguje na to Pani Doubtfire? 

Zobacz zwiastun:

Film na Dzień Ojca – "Uprowadzona 3" 

“Uprowadzona 3” to trzecia część sensacyjnego filmu z serii “Uprowadzona” z 2015 roku, opowiadająca historię emerytowanego agenta CIA – Bryana Mills’a, który w tej części filmu zostaje oskarżony o zabójstwo swojej żony – Leonore. Gdy służby przychodzą, by aresztować agenta, temu udaje się uciec. Rozpoczyna się pościg, do którego dołącza się detektyw Frank Dotzler, który również chce złapać Millsa. Czy Bryan zdoła odkryć, kto wrobił go w zabójstwo żony? Czy udowodni swoją niewinność? Tego dowiesz się, oglądając "Uprowadzoną 3". 

Zobacz zwiastun:

Film na Dzień Ojca – "Tylko mnie kochaj"

"Tylko mnie kochaj" to propozycja polskiej komedii romantycznej z 2006 r., który można obejrzeć w dniu ojca. Opowiada ona historię Michała – właściciela firmy architektonicznej, który nie ma pojęcia o tym, że jest ojcem małej Michaliny. Pewnego dnia, jej mama postanawia wysłać dziewczynkę pod drzwi ojca i dać im 7 dni, aby lepiej się poznali. W tym samym czasie jej mama Julia zatrudnia się w firmie Michała jako ekspertka od zieleni, aby mieć córkę na oku. Michał próbuje sobie przypomnieć, która z jego byłych partnerek mogłaby być mamą Michaliny. Czy mu się to uda? Czy między nim a córką pojawi się więź? Tego dowiesz się, oglądając "Tylko mnie kochaj".

Zobacz zwiastun:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Wolniewicz

Źródło zdjęcia głównego: Georgijevic/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości