tata

  tata

  Wyjazd może być doskonałym momentem na zacieśnienie więzi oraz kreowanie wspólnych wspomnień.

  Muzyk w poruszającym wpisie pożegnał ojca i podkreślił, jak ważnym był dla niego człowiekiem.

  "Pamiętajcie, że jutro jest Dzień Ojca".

  Pierwszy dzień ojca to nie lada wydarzenie w życiu młodego rodzica. Chociaż niemowlak nie może sam przygotować prezentu, to warto uczcić ten dzień. Jak to zrobić? Sprawdź nasze pomysły na to święto i drobne prezenty. 

  Śnił mi się koszmar z wczoraj na dziś, a może z dziś na jutro. Są takie sny, których nie chcemy śnić, są takie sny, które dzieją się dziś.

  Dziecięca fryzura wbrew pozorom może budzić wiele emocji. Nie chodzi tu wcale o to, czy maluch jest właścicielem bujnej i ciężkiej do ujarzmienia czupryny, czy raczej skromnych pasemek, z których trudno jest wyczarować spektakularne upięcie. Okazuje się, że niektórzy rodzice zabierają swoje dzieci do fryzjera nie tylko po to, aby ich pociechy czuły się komfortowo ze swoimi włosami a ich pielęgnacja była łatwiejsza.

  Mama i tata są dla Natalii Siwiec bardzo ważni. Każda spędzona chwila z bliskimi jest dla niej niezwykle cenna.

  Robert Lewandowski nie tylko doskonale radzi sobie na murawie, ale również w opiece nad dziećmi. Piłkarz ma zabawny sposób na to, jak zrobić kitkę z włosów córki i to bez użycia szczotki. Filmik stał się hitem TikToka, a ojcowie zapewniają, że sami wypróbują ten patent.

  Jakub Tolak w mediach społecznościowych podzielił się radosną wieścią. Wraz z żoną Zosią, z która podróżuje kamperem, spodziewają się dziecka. - Dziś obchodzimy półrocznicę ślubu, a jeśli wszystko pójdzie dobrze w rocznicę będziemy już we trójkę - napisał aktor.

  "Musimy zrobić wszystko, żeby ta wyprawa odbyła się bezpiecznie"

  Aktor pochwalił się fotką z maleństwami zrobioną w domu.

  Mada Gessler pochwaliła się w mediach społecznościach rodzinnym zdjęciem. Restauratorka na fotografii pozuje w towarzystwie brata i taty. Nie bez powodu, bowiem niedawno ojciec gwiazdy obchodził okrągłe 90. urodziny. "Piękna rodzina" – pisali fani.

  W życiu każdego taty przychodzi taki moment, kiedy musi sam zająć się dzieckiem. I co wtedy? Czy podczas nieobecności mamy, mężczyzna jest w stanie upilnować malucha, czy jednak załamuje ręce i odlicza czas do powrotu kobiety do domu? O swoich doświadczeniach w Dzień Dobry TVN opowiedzieli ojcowie z kilkuletnim stażem.

  Mężczyzna na spacerze z dzieckiem wzbudza ogromną sympatię. Bywa jednak i tak, że musi mierzyć się z uwagami napotkanych mam, które komentują niedobrany kolorystycznie ubiór malucha czy niewłaściwie zapleciony warkoczyk. Warto więc zadać sobie pytanie, czy rzeczywiście ojcowie gorzej radzą sobie z opieką nad dzieckiem.

  Panowie spędzili wspólnie wyjątkowy dzień.

  Sylwester Wilk pochwalił się w mediach radosną nowiną. Sportowiec i jego ukochana spodziewają się dziecka. Julia Szczepanik jest w trzecim miesiącu ciąży. Rodzice poznali już płeć pociechy i wybrali maleństwu imię.

  Karolina Pisarek robi międzynarodową karierę, zyskując coraz większe uznanie w modowych kręgach. Niedawno wróciła do Polski. Czas zajmują jej nie tylko spotkania biznesowe. Ostatnio modelka odwiedziła swoją rodzinę. Opublikowane przez nią zdjęcie z tatą rozczuliło internautów.

  Zbliża się Dzień Ojca. Już 23 czerwca każdy tata będzie świętował i przyjmował życzenia od dzieci. Tak samo, jak ważny jest Dzień Matki, tak ważny jest dzień ojca i z tej okazji warto uczcić to święto.

  Śmieszne albo poważne. Recytowane, pisane czy śpiewane. Najważniejsze, żeby były szczere, serdeczne i płynące prosto z serca. Życzenia na Dzień Ojca mogą być składane niezależnie od tego, czy dziecko jest małe czy już całkiem dorosłe. Podpowiadamy, jak je ułożyć.

  Dzień Ojca ma o wiele krótszą tradycję niż Dzień Matki, obchodzony właściwie od starożytności. Tradycja Dnia Ojca sięga roku 1910 (w Stanach Zjednoczonych), natomiast w Polsce święto jest obchodzone od 1965 roku. Jest to święto ruchome, obchodzone w różnych krajach w różnych okresach roku. Początek lata jest jednak najbardziej popularną na świecie datą świętowania Dnia Ojca.

  Kiedy śni nam się ktoś bliski, zwłaszcza tata, który przez wiele osób jest uważany za autorytet, próbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie, co oznacza taki sen. Dlatego nie dziwi nikogo fakt, że hasło "sennik ojciec" bardzo często pojawia się w wyszukiwarkach internetowych.

  Anna Kalczyńska w dniu urodzin swojego taty opublikowała w sieci rodzinne zdjęcie i poruszyła ważną kwestię. Dziennikarka odniosła się do relacji córka – ojciec, a także wyjaśniła, jak ważną rolę mężczyzna odgrywa w życiu wkraczającej w dorosłość kobiety. "Buduje fundament, kiedy jest małą dziewczynką i wzmacnia już dojrzałą kobietę" – czytamy.

  Alicja Bachleda-Curuś zwykle nie komentuje doniesień na temat jej prywatnego życia. Tym razem pojawiające się na portalach plotkarskich wiadomości były wyjątkowo szkodliwe i uderzały bezpośrednio w jej tatę. Aktorka nie mogła pozostawić ich bez odpowiedzi.

  U jednych wynika to z braku sportu, u innych z "podjadania" wraz z partnerką. Mowa o rosnącym brzuszku przyszłych tatusiów. Dlaczego mężczyźni tak często tyją razem z ukochanymi, które są w ciąży? Sytuacja ta otrzymała tajemniczą nazwę – syndrom kuwady. Co szczegółach opowiedzieli nam psycholog Piotr Mosak, aktor Wojciech Błach oraz rajdowy mistrz Polski i Europy Kajetan Kajetanowicz.

  Dzieci uczą się od nich odpowiedzialności, wyrozumiałości i bezgranicznej miłości. O swojej najważniejszej roli w życiu, czyli roli ojca opowiedzieli aktorzy - Michał Koterski oraz Krzysztof Piątkowski. Jak się w niej odnaleźli?

  Tata Andrzeja Chyry zmarł 9 marca. Został pochowany na Cmentarzu Komunalnym w Polkowicach. Ceremonia odbyła się z udziałem orkiestry górniczej. Nagranie z pogrzebu aktor opublikował w mediach społecznościowych.

  Narodziny dziecka całkowicie zmieniają świat rodziców. Lęk, niepokój i uczucie utraconej swobody mogą dopaść każdego. Czy do roli taty da się przygotować? Co znaczy być ojcem w dzisiejszym świecie? O tym opowiedzieli nam świeżo upieczony tata, Jakob Kosel oraz Rafał Maślak, tata 2-letniego Maksymiliana.

  Nie żyje Stanisław Czartoryski - ojciec aktorki Anny Czartoryskiej - Niemczyckiej. Był potomkiem jednego z najstarszych polskich rodów książęcych. Miał 81 lat.

  Chris z "Hotelu Paradise" (Krzysztof Ducki) pochwalił się szczęśliwą nowiną. Opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie pozytywnego testu ciążowego i w taki sposób oznajmił internautom, że wraz z partnerką Moniką spodziewają się dziecka. Co na to Marietta?

  W połowie grudnia Łukasz L.U.C. Rostkowski podzielił się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Kompozytor ogłosił, że wkrótce zostanie tatą. W sieci opublikował urocze zdjęcie z partnerką i przyznał, że spodziewa się Rebel Bąbla. Czy para wybrała już imię dla maluszka?